Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez kingmajkel w 12 Kwi 2010, 23:13

Witam.
Mój problem polega na tym, że mimo zebrania wszystkich dokumentów (zgodnie z solucjami) oraz pobadania wraku helikoptera nie mogę zakończyć tej misji (Droga do Prypeci). Wracam do Azota, a on tylko "cześć", Zulus podobnie. Cały czas mi podświetla w PDA, jak miejsce celu - Brodacz. Ale z nim też nic nie zdziałam.
Obawiam się, że to wszystko przez opchnięcie dokumentów złej osobie (niestety zrobiłem to dawno i już nie pamiętam komu). Ale czy to możliwe? I ewentualnie czy jest sposób by temu zaradzić. A może coś innego źle zrobiłem? Z dokumentów zostały mi dwa - niebieski raport ze zmiany i dokumenty z notatkami, że tunel został zamknięty i że zagazowano go. Nikt ich nie chce.
kingmajkel
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 12 Kwi 2010, 22:57
Ostatnio był: 16 Kwi 2010, 12:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez djcycu w 13 Kwi 2010, 02:01

A bo po jasną cholerę sprzedajecie takie rzeczy! W solucjach jest opisane że takie dokumenty znajduje się tu i tu a są one niezbędne do wykonania zadania. Zapraszam spowrotem do Jupitera na polowanko na papiery bo coś jednak zostało. Sory za złości ale tak już z wami jest że nawet solucja nie pomoże bo wy dalej swoje z tymi sprzedażami papierów. Mapy szczegółowe też były robione.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez kingmajkel w 13 Kwi 2010, 02:08

No dobra, tylko nie każdy zaczyna grę z solucją. Ja dopiero w nią zajrzałem, gdy po kilku dniach prób nie mogłem nic wykombinować. I dalej nic. Chyba już wszystkie poboczne misje zrobiłem i nic. A co do papierów to na pewno zabierałem wszystkie (wg solucji), bo kilka razy sprawdzałem. Aż roi się tam (w fabryce) teraz od psich trupów. Filmiki wtedy też miałem. Ale dalej mam misję niewykonaną. Jeżeli nikt nie pomoże to chyba trzeba będzie wrócić do jakiegoś starego sejwa sprzed 3/4 gry ;/

Wróciłem do starego sejwa. Tylko, że ani Azot, ani naukowcy moich dokumentów nie chcą. ;/ Cel misji pokazuje mi Brodacza, u którego nie ma opcji oddania dokumentów ;/
Dowódcy stalkerów kupią, ale dla jednego to mało znaczące informacje. Natomiast drugi mówi, że interesujące, ale po kupnie nic się nie dzieje ;/

Może to jakiś bug, który musi być paczem naprawiony?
kingmajkel
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 12 Kwi 2010, 22:57
Ostatnio był: 16 Kwi 2010, 12:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez Hudler w 15 Kwi 2010, 17:42

kingmajkel napisał(a):Cel misji pokazuje mi Brodacza


A jaką misję masz u niego wykonać? (Wejdź w PDA i napisz jaki jest główny cel - nagłówek celu.)
Hudler
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 23 Lut 2010, 18:20
Ostatnio był: 29 Sie 2010, 14:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez bartekd20 w 06 Lip 2010, 19:25

A wziałeś też te najważniejsze dokumenty,co się do nich idzie tam na prawo od ogończy,one są niebieskie w takim małym pomieszczeniu nad ziemią (wchodzi sie po schodach)
Jak tego nie wziałeś to nic dziwnego bo tez miałem taki problem bo o nich zapomniałem i cała wyprawa w p**** :E
Nie wystarczy snajperka i dobra pozycja do zlikwidowania kogoś
Trzeba mieć jeszcze amunicje :P
bartekd20
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 03 Cze 2010, 15:04
Ostatnio był: 18 Wrz 2010, 19:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez djcycu w 06 Lip 2010, 19:51

Zajrzyj w mapy... Przeleć każdy budynek po kolei i może będzie dobrze. Ja kiedyś grałem na ruskiej wersji z kumplem który ruskiego nie panimaju ani trochę a ja tylko cyrylicę umiałem. Daliśmy rady w 3 dni grę rozwalić na w miarę porządnym zakończeniu. Trzeba przejść i poszukać troszkę. Przeczytaj to co pisze w zadaniach moze coś innego masz zrobić. Może masz z tym pójść do Kardana a nie Brodacza. Ja już dawno nie grałem więc nie pamiętam.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez RobRoy w 07 Lip 2010, 10:45

Tak jak pisał BARTEKD20, są jeszcze jedne dokumenty w prawo od Mi-24, na ziemią w sterowni z której rozpoczynasz drogę do Prypeci. Miałem ten sam problem. :wódka:
RobRoy
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 11:38
Ostatnio był: 15 Lip 2010, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Fabryka Jupiter - błąd z zakończeniem misji

Postprzez Endriu92 w 08 Lip 2010, 09:22

W ostateczności zacznij od nowa grę hehe :D
Image
Awatar użytkownika
Endriu92
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 27 Gru 2009, 13:57
Ostatnio był: 10 Lis 2021, 19:25
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości