Burer - Co i jak?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Burer - Co i jak?

Postprzez Dementorin w 20 Mar 2010, 22:51

Jutro chciałbym nagrać filmik o stalkerze, mam w planie Burera. Jednak w sumie nic o nim nie wiem. Wiem tylko że jest niski, nosi za dużą kurtkę i... tyle. Jak atakuje, jak się zachowuje, czy ma jakieś psioniczne moce? Proszę o szybką odpowiedź.
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Reklamy Google

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Greyeeh w 20 Mar 2010, 22:59

Atakuje rzucając w ciebie ciężkimi i lżejszymi przedmiotami, nie musi ich nawet osobiście podnosić ponieważ robi to za pomocą telekinezy. Kiedy ty ich atakujesz one przestają i pojawia się wokół nich taka powłoka, zbierają one wtedy mniejsze obrażenia. Z bliska atakują uderzając cię, lecz uderzenia są mniejsze. Najskuteczniej zabić je nożem, gdyż wytrącają wszystkie bronie trzymane w ręce prócz owego ostrza.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Dementorin w 20 Mar 2010, 23:01

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. A gdy nie ma już nic pod ręką to odpycha Cię telekinezą czy podchodzi i bije cię ręcznie?
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Greyeeh w 20 Mar 2010, 23:03

Bije cię nawet bronią którą ci wytrącił z rąk. Atakuje ręcznie kiedy do niego podejdziesz. Zawsze ma coś pod ręką, miejscówki w których one się znajdują są tak zbudowane.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Dementorin w 20 Mar 2010, 23:07

Dzięki za odpowiedzi, spróbuję jutro nagrać coś podobnego nie zabijając się przy tym. W każdym bądź razie już wiem że mam być okładany ciężkimi i mniej ciężkimi przedmiotami. Film jak zwykle mój więc wiecie czego się spodziewać, kolega zmontuje to może być o niebo lepszy. Dzięki za szybkie i docelowe odpowiedzi!
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Agenak w 20 Mar 2010, 23:08

Hmm...On do nas nie podchodzi, a gdy my próbujemy to za zwyczaj ucieka lub atakuje jak atakował (tj. telekinetycznie) Jeszcze taka ciekawostka, ciężko go zestrzelić ponieważ tworzy tarcze na wzór jednej z anomali która odpycha naboje.
Zazwyczaj można go spotkać w tunelach, na powierzchnie nigdy nie wychodzi...
Awatar użytkownika
Agenak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Mar 2010, 11:48
Ostatnio był: 04 Mar 2014, 10:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Greyeeh w 20 Mar 2010, 23:13

Człowieku, po co ten post? Nic nie wnosi do tematu i powtarzasz to co ja napisałem.
To że można go spotkać w tunelu jest jasne, bo było pisane że wie jak wygląda i gdzie jest.
I wcale nie jest tylko w tunelach, jak byś się przeszedł to jest tez na piętrze budynku starej stacji obsługi w Prypeci.

#down
Nie ma za co, nie lubisz Rey'a Mysterio? ;)
Ostatnio edytowany przez Greyeeh, 20 Mar 2010, 23:19, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Wheeljack w 20 Mar 2010, 23:17

Ja dodam, że najlepiej je zabić z granatnika. Szybki sposób, bo z nożem to chwile twa. :wink:

@Greyeeh dzięki, że zmieniłeś avatar tamten mnie irytował. :D
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Skreedi w 21 Mar 2010, 00:12

Co do tego, że "nigdy nie wychodzi na powierzchnię" to mam pewne zastrzeżenia... oczywiście jego główne "zamieszkanie" to kanały i podziemia ale można go zobaczyć również na powierzchni, ostatnio kręcąc się obok Jupitera zobaczyłem, że przy anomalii betonowa wanna Burer okłada się z Pijawką Bagienną, a kibicowały im dwa Nibypsy.
FOLLOW ME ON Twitter

Czekam na Lost Alpha... ale chyba się nie doczekam... :d
"They'll know, Helghan belongs to the Helghast..."
Skreedi
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Paź 2009, 21:48
Ostatnio był: 18 Cze 2016, 11:42
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -3

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Agenak w 21 Mar 2010, 10:28

Greyeeh napisał(a):Człowieku, po co ten post? Nic nie wnosi do tematu i powtarzasz to co ja napisałem.
To że można go spotkać w tunelu jest jasne, bo było pisane że wie jak wygląda i gdzie jest.
I wcale nie jest tylko w tunelach, jak byś się przeszedł to jest tez na piętrze budynku starej stacji obsługi w Prypeci.


Czy ja wiem czy nic nie wnosi...
przeczytaj jeszcze raz, napisałem również o tym, że ucieka przed nami aby znów zaatakować beczką itp.
nie zgadza się to z twoją wypowiedzią, owszem ale jak chłopak chcę nakręcić film(ik) o nim to niech zbierze jak najwięcej informacji.

Skreedi napisał(a):Co do tego, że "nigdy nie wychodzi na powierzchnię" to mam pewne zastrzeżenia... oczywiście jego główne "zamieszkanie" to kanały i podziemia ale można go zobaczyć również na powierzchni, ostatnio kręcąc się obok Jupitera zobaczyłem, że przy anomalii betonowa wanna Burer okłada się z Pijawką Bagienną, a kibicowały im dwa Nibypsy.


ech... jak ja lubię takie akcje xD.

Jeszcze tak aby nie gadać o rzeczach nie związanych z tematem
:

burery imitują różne głosy np. płacz dziecka
Awatar użytkownika
Agenak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Mar 2010, 11:48
Ostatnio był: 04 Mar 2014, 10:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Greyeeh w 21 Mar 2010, 10:57

Teraz to strzeliłem facepalm'a... :facepalm:

burery imitują różne głosy


np. płacz dziecka


One nie imitują żadnych głosów! Tylko w Lab X8 był ustawiony przez twórców płacz dziecka aby odstraszyć poszukiwacza od dokumentów, które leżały na stole. Dźwięk nie dobiega od burera (mam głośniki z dźwiękiem przestrzennym) tylko znikąd, nie dało się tego sprecyzować! Z łazienki dało się słyszeć posapywanie i tyle.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Burer - Co i jak?

Postprzez Agenak w 21 Mar 2010, 12:16

Eh... żyć się nie da...
Stary, może ustańmy z jechaniem po sobie bo nic do ciebie nie mam a takie p......e trzy po trzy do niczego nie prowadzi.
Chcę chłopakowi pomóc a nie się kłócić o tym co robi a czego nie robi jakiś karzeł w lakierkach.
Amen
Awatar użytkownika
Agenak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Mar 2010, 11:48
Ostatnio był: 04 Mar 2014, 10:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości