[New weapons position] Zmienia pozycję broni na ekranie

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez CLEAR SKYline w 18 Lip 2008, 16:43

Jeżeli chodzi o broń dużych gabarytów, jak AK z lunetą, to lekkie przegięcie. Jednak w przypadku np. MP5, efekt jest genialny.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [New weapons position] Zmienia pozycję broni na ekranie

Postprzez Milten w 14 Wrz 2008, 09:53

tak podoba mi się
Milten
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 26 Sie 2008, 12:52
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 18:02
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: [New weapons position] Zmienia pozycję broni na ekranie

Postprzez M.R.O.K. w 17 Mar 2010, 22:04

Wiem że bardzo dawno wątek został zapomniany ale nie chciałem brudzić forum nowym tematem
Więc czy jeżeli przypisze te parametry bronią z COP to czy będzie to wyglądać podobnie?
Awatar użytkownika
M.R.O.K.
Redaktor

Posty: 166
Dołączenie: 20 Kwi 2009, 14:28
Ostatnio był: 19 Wrz 2016, 19:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: [New weapons position] Zmienia pozycję broni na ekranie

Postprzez Rokita w 18 Mar 2010, 01:16

Dla mnie osobiście efekt jest raczej mało ciekawy. W większości przypadków broń po prostu zasłana spora cześć (ograniczonego już w sporym zakresie) pola widzenia gracza. Z realnością także ma raczej niewiele wspólnego. Wiedział byś o tym gdybyś kiedykolwiek biegał z bonią po poligonie :wink:
Pozdrówko
-----------------
Diabeł Rokita

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
Awatar użytkownika
Rokita
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 27 Lut 2010, 22:57
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 10:58
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: [New weapons position] Zmienia pozycję broni na ekranie

Postprzez utak3r w 19 Mar 2010, 22:57

Słuszna uwaga - wszyscy zapominają, że Strielok porusza się biegiem, nie spacerkiem. Poza tym - wg silnika większą celność mamy po zmianie pozycji celowania. Ustawiając broń tak, jak w tym modzie, traci to jakiekolwiek wytłumaczenie logiczne. Realizm? Żart raczej. No i okazuje się, że Strielok znów (tak jak było w wersjach alpha, ale na szczęście to w finalce poprawili) ma ręce znacznie dłuższe od moich (a mam długie, zapewniam was). O zasłanianiu połowy ekranu nawet nie będę wspominał :P
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości