[S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez GunHead w 25 Lut 2010, 22:02

Ja mam małe sprostowanie, odnośnie skrzynek w leśniczówce. Może to być pomocne dla niektórych. Przeczytałem opis i po kilkudziesięciu próbach skakania po rurze dostałem się do drugiej skrzynki na dachu dużego budynku. W opisie jaki znalazłem było że do okrągłego budynku trzeba doskoczyć z dużego gdzie druga skrzynka się znajduje. Ale taki skok to raczej graniczy z cudem bo najdalej doskoczyłem do metalowego kieremesła które leży koło tego budynku. A że jestem kombinator to dostałem się tam inaczej. Poszedłem po gzymsie (nad wrotami budynku) kuckami (trzeba mocno przypierać do ściany)nad drzwiami aż do drugiego boku budynku gdzie wychodzą dwie rury. Z gzymsu skoczyłem na mały daszek, a z daszka na rurę która przechodzi nad okrągłym budynkiem. No i skrzynka jest moja.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez LordDino w 26 Lut 2010, 00:37

Gwarantuje, że doskoczyć się da sam to zrobiłem i udało się za 1 razem. Tak btw. to co jest tu używane to mój opis i chyba go wrzucę w jakiegoś posta żeby był czytelniejszy.
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.
Awatar użytkownika
LordDino
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 18 Lut 2010, 09:20
Ostatnio był: 08 Cze 2012, 22:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez GunHead w 26 Lut 2010, 23:04

Nie wiem czy ktoś wymieniał już ta skrzynkę, ale znalazłem jedna w Zatonie przy śluzie oczyszczalni za filarem. Jest to kamizelka bandyty.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 27 Lut 2010, 10:59

Kolejny rzut oka na arsenał z nadchodzącej wersji, w tym wypadku dodawanie broni do "tego" nie ma większego sensu :E
Image
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez GunHead w 27 Lut 2010, 11:53

Wszystko piękne ale brakuje mi tutaj granatników m203, ale widzę pm Bizon-dobry na psy, koty, szczury itp.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez GunHead w 27 Lut 2010, 18:09

Udało mi się zdobyć ft2000 i ku memu zdziwieniu gdy go mam przed sobą to na broni niema tekstur, tylko błyszczącą powłokę. Czy ktoś tez coś takiego ma i dlaczego tak jest?
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez bartolomeo w 01 Mar 2010, 02:26

Zainstalowałem tego moda(śmiga świetnie, chociaż trochę w nim pozmieniałem) i chyba tylko dzięki temu znalazłem tę/tą? broń:

Image

Schowana była w jaskini kontrolera w Zatonie.
Ale jest do niej tylko 30 sztuk amunicji. Szkoda, bo to mogła by być dobra alternatywa dla Dragunova. Tym bardziej, że można ją upgrade'ować.

Image

Czy ktoś może wie gdzie można zdobyć więcej amunicji to tej snajperki???????????
bartolomeo
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 23 Lis 2008, 20:05
Ostatnio był: 06 Cze 2011, 16:17
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 01 Mar 2010, 02:48

...i chyba tylko dzięki temu znalazłem tę/tą? broń...

Znaleźć ją można tam gdzie wspomniałeś bez żadnej edycji moda.
Czy ktoś może wie gdzie można zdobyć więcej amunicji to tej snajperki???????????

Nie pamiętam czy jest u któregoś z handlarzy, ale na pewno będzie w schowkach i być może będziesz ją dostawał po zdobyciu Łowcy Mutantów. Ostatecznie możesz ją sobie dodać do handlarza.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez LordDino w 01 Mar 2010, 08:43

Ammo do tego kupisz u handlarza spokojnie, a i zapewniam, że to nie jest najlepsza snajperka jaką można znaleźć tu jest ich tyle że jest wybór.
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.
Awatar użytkownika
LordDino
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 18 Lut 2010, 09:20
Ostatnio był: 08 Cze 2012, 22:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez GunHead w 01 Mar 2010, 14:08

Naboje 300 Winchester Magnum pojawiają się co jakiś czas u handlarzy, trzeba sprawdzać i kupować. A giwera spoko, zabija jednym strzałem w głowę nawet z bardzo daleka.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez LordDino w 01 Mar 2010, 15:00

I nawet kontrolera ta i te lepsze przy trafieniu w bańkę kładą niedobraka na ziemię i nie pytają dlaczego problem to przeładowywanie ale inne mają takie przeładownie jakbyś strzelał np. z broni automatycznej ogniem pojedynczym.
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.
Awatar użytkownika
LordDino
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 18 Lut 2010, 09:20
Ostatnio był: 08 Cze 2012, 22:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez bartolomeo w 01 Mar 2010, 20:32

O.K, ja jestem niecierpliwy i koniecznie chce mieć amunicję (.300 - Winchester Magnum) do Arctic Warfare Magnum.
Wymyśliłem sobie, że mógłbym zmienić dane w plikach "trade", ale nie wiem jak ta amunicja powinna się nazywać, oraz które pliki muszę przerobić bo od Zatonu są dwa oraz plik "generic". Chcę skorzystać z plików z trader moda dostępnego w tym dziale forum, albo z moda SMARTER. Po prostu chcę podmienic jedną amunicję której nie używam na amunicję .300.

Muszę znać nazwę amunicji oraz które pliki mam przerobić.

Image

Image

Inna metoda to przerobienie osobistego schowka na Skadowsku. Muszę wiedzieć gdzie jest plik odpowiedzialny za rzeczy znajdujące się w tym schowku, jak będę wiedział to może znajdę i przerobie dane odpowiedzialne za amunicję .300. Zamiast 30 sztuk będę miał schowane 3000. :P

Chciałem tylko nadmienić, że na modyfikacjach się kompletnie nie znam i dlatego potrzebuje pomocy.


EDIT:

Zrobione. Amunicja powinna się nazywać "ammo_300".
Podmieniłem(tylko w Zatonie) nazwę jednego typu amunicji na "ammo_300". Można teraz kupić 50szt. za 5000.
Ostatnio edytowany przez bartolomeo, 01 Mar 2010, 21:05, edytowano w sumie 1 raz
bartolomeo
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 23 Lis 2008, 20:05
Ostatnio był: 06 Cze 2011, 16:17
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości