Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Igh w 17 Lut 2010, 16:18

Wszyscy prawie lubią Powinność. Dają fajny sprzęt i tyle.
Ja lubie Samotników!!! Tak jak kolega napisał panuje tam mila atmosfera.
Na drugim miejscu mam Wojskowych Stalkerów, fajnie wygladają.
Nienawidze Powinnosci jak podróbka wojska. :P
A Zombi ,szkoda biedakow, po stroju przypomina Samotników :(
Ostatnio edytowany przez Igh 17 Lut 2010, 21:02, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Igh
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sty 2010, 17:56
Ostatnio był: 10 Kwi 2010, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wojak w 17 Lut 2010, 17:03

Moja ulubiona frakcja? Samotnicy!

Podoba mi się ich neutralne nastawienie i to, że nikomu nie wadzą, a otóż służą pomocą (pomijając nieliczne czarne owce). Mógłbym wybierać pomiędzy Wolnością, a Powinnością, jednak decyzja jest ciężka, iż zgadzam się po części z każą z tych frakcji. Mimo wszystko, musiałem wybierać w pewnym momencie - padło na wolność. Lubię ich luzackie nastawienie do wszystkiego. Na pewno pamiętacie swoje pierwsze odwiedziny w Magazynach Wojskowych w Cieniu Czarnobyla no nie? :E Wtedy poczułem, że są idealną frakcją i mimo wszystko będe się trzymał jej. W sumie wcześniej miałem doczynienia tylko z Powinnością, jednak oni mi się troche znudzili. Jednak przy dłuższym czasie spędzonym z Wolnością zacząłem pomału zauważać ich minusy, co spowodowało, że moje nastawienie do tych obu frakcji stało się neutralne.

Pozdrawiam :E
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Ulubione frakcje

Postprzez El Diablo w 17 Lut 2010, 18:52

Dla mnie najbardziej spoko jest "Swaboda". Jakoś tak po prostu lubię Wolność za luzackie podejście w przeciwieństwie do sztywniaków z Powinności :wink: Choć sam jestem i będę zawsze samotnikiem to właśnie do Wolności bym dołączył najprędzej:) No i jeszcze ludziska z Czystego Nieba są ok:) Za to każdy świr z Monolitu i każdy bandyta ma u mnie kulkę na dzień dobry beż ostrzeżenia! :mad:
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 17 Lut 2010, 23:48

Zdecydowanie lekka przesada w stosunku większości graczy do dwóch frakcji:
1.Bandyci-To że autorzy przedstawili ich jako zdecydowanie tych złych którzy kradną i zabijają by przetrwać to właśnie tak wpłynęło na stosunek między graczem a bandyta z gry...ja widzę u nich bardzo dużo plusów a już na pewno w czystym niebo, achhh ten klimat który tam pasuje.U bandytów nie jest do końca na luzie ale nie ma i porannych musztr i ćwiczeń, także nie można robić co ci się chce.. no prawie.Niektórzy są naprawdę bardzo dobrze wyćwiczeni i obeznani w tym co robią, nie są w zonie od jednego dnia tylko od paru lat, poza tym jeżeli strefa by istniała i poszedł bym tam, to na pewno bym się zaszył u bandytów, może i było by z początku ciężko choćby o szacunek u członków ale potem żyć nie umierać....
2.Monolit-Przypominam że oni do końca nie wiedzą co robią, nie mają jakby świadomości co czynią... to co na nich tak wpłynęło że tak zaciekle walczą to nic innego jak hmm kryształ ? do końca sam nie wiem dlaczego oni się tak zachowują, i dlaczego są fanatyczni...wiadomo muszą bronić, ale jakim kosztem ?..pamiętajmy że oni nie mają świadomości i nie wiedzą co się z nimi dzieje, ale to ich nie usprawiedliwia do końca.. Tak czy inaczej stanowią bardzo duże zagrożenie..Trochę mi przypominają arabów co walczą bo mają tą świętom wojnę czy coś takiego ;p
Heh nie ma to jak fanatyzm...

Za ten post Wiewiórka69 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Munio03.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez tyrande w 18 Lut 2010, 02:56

Lubie i powinnosc i wolnosc :)
Powinnosc ma swietne pomysly, a wolnosc jest zabawna i troche dziwnie sie czasami zachowuje ^_^ :p

tyrande
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 30 Gru 2009, 20:07
Ostatnio była: 30 Kwi 2010, 22:57
Miejscowość: Stolica!
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Zbawiciel w 25 Lut 2010, 08:33

Powinność jest wg mnie najlepsza. Mają świetne pancerze i pukawy. :wódka:
Эдраствоите
---------------------------------------------------------+
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
---------------------------------------------------------+

Za ten post Zbawiciel otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive exul.
Awatar użytkownika
Zbawiciel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 24 Lut 2010, 21:19
Ostatnio był: 22 Kwi 2010, 20:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez kris1275 w 25 Lut 2010, 12:54

Najemnicy.Frakcja złożona prawdopodobnie ze stalkerów, którzy porzucili swoje macierzyste frakcje.Osoby o dużym doświadczeniu bojowym, gdyż tylko takie są rekrutowane w szeregi najemników. Porządne wyposażenie i uzbrojenie. Praca na kontrakt za porządne wynagrodzenie. Najemnicy są frakcją dosyć tajemniczą.W pewnym momencie pojawiają się w grze, starają się cele swoich działań utrzymywać w tajemnicy. Dużą wage przykładają do ochrony danych personalnych swoich zleceniodawców. Czyli pełny profesjonalizm. Twórcy gry w następnej odsłonie Stalkera mogli by troszkę bardziej przybliżyć tą frakcje. Pewna dawka tajemniczości dodaje grze smaku, ale z przyjemnością dołączył bym do najemników. Chociaż by po to żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda u najemników od środka. Fajnym motywem było by branie trudnego kontraktu (questu) od dowódcy za porządne pieniądze, i możliwość wzięcia do roboty max. 2 pomocników. Przy robocie z 2 pomocnikami (prostsze rozwiązanie) kasa dzielona była by na 3 części. Jeżeli robote byśmy robili sami (trudniejsze rozwiązanie) cała kasa była by dla nas.Ktoś kto nie czuje się na siłach robić trudny kontrakt bierze pomocników, ktoś kto ma wprawe idzie sam i kasuje godziwe wynagrodzenie. Z frakcji do których nie można się dołaczyć w Stalkerze, dołączył bym właśnie do najemników.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Urgath w 25 Lut 2010, 14:05

Swaboda! Zawsze od początku i bezapelacyjnie do samego konca. Mojego lub jej. Żeby zacytować Czyste Niebo "żadnych pobódek. porannych apeli i zawsze stary bimber :wódka: dla nowych kolesi. Czy jakoś tak. Wejść do Powinności bo mają lepszy sprzęt to jak sprzedać duszę diabłu za parę kulek. A. i w czerni wygladam do d.
Ostatnio edytowany przez Urgath 25 Lut 2010, 14:22, edytowano w sumie 2 razy
Urgath
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 25 Lut 2010, 13:48
Ostatnio był: 08 Mar 2010, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Dawid0ss w 25 Lut 2010, 14:16

Dobrze gadasz. Przecież już w Czystym Niebie jest mowa o tym, że Powinność robi interesy z Wojskiem. W środowisku porządnych stalkerów niedopuszczalne jest, aby się układać z wojakami :E
p.s. Zwróćcie uwagę, jak sprytnie producenci sterują tą całą otoczką wokół istniejących w grze frakcji. Od Cienia Czarnobyla wszyscy byli negatywnie nastawieni do Najemników i Wojska. Tymczasem to właśnie w członków tych dwóch "najgorszych" frakcji wcielamy się w kolejnych odsłonach Stalkera :E Okazuje się, że nie ma złych i dobrych. Każdy walczy o swoje interesy, wykonuje rozkazy itp. Nie zdziwiłbym się, gdyby twórcy gry w kolejnej części dali nam szansę zagrać członkiem Monolitu. Kiedyś trzeba w końcu dać odpowiedź na te nurtujące Włóczęgę pytanie :wink:
Pozdrawiam

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Ulubione frakcje

Postprzez bumshaker12 w 25 Lut 2010, 14:35

Macie rację nie ma złej lub dobrej frakcji każda frakcja ma innych członków.
A moja ulubiona frakcja to wolność za używanie kamuflażu flecktarn i broni na amunicję nato.
Są to wyluzowani kolesie nie żądają władzy nad zoną jak to robi powinność.
A tak poza tym wolę być ekspertem z viperem 5 niż nowicjuszem z Grozą.
A Urgath ten tekst brzmi: "Zawsze znajdzie się stara :wódka: (wódka) dla nowych ludzi"
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Zbawiciel w 27 Lut 2010, 10:55

Wie ktoś może jak zdobyć zaufanie frakcji w Zewie, bo mam z tym problem.
Эдраствоите
---------------------------------------------------------+
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
---------------------------------------------------------+
Awatar użytkownika
Zbawiciel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 24 Lut 2010, 21:19
Ostatnio był: 22 Kwi 2010, 20:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Fredzio12 w 04 Mar 2010, 00:01

Co do frakcji to kiedyś byłem za Powinnością, jakoś 3 miesiące temu przeszedłem do Wolności i jestem bardzo zadowolony :E
Podobają mi się ich poglądy na świat, a to że nie nawidzą się z powinnością to już taka kolej rzeczy.
Image
Awatar użytkownika
Fredzio12
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 12 Maj 2009, 15:22
Ostatnio był: 26 Kwi 2010, 09:30
Miejscowość: Grudziądz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości