FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 05 Lut 2010, 13:55

Microtus napisał(a):Zresztą i tak chodziło nie o Crista a o ogół.

Mimo wszystko temat był bez sensu. ;)

Microtus napisał(a):Wybory orientacyjne dały inne wyniki o ile pamiętam.

I co z tego? Czy muszę koniecznie patrzeć na wyniki?

Microtus napisał(a):Przypomina mi się też tekst co prawda nie byłeś wtedy nawet Adminem, że nominacje będą w jakiś sposób weryfikowane przez społeczność. Tak by było dużo zdrowiej.

Jak patrzę na to, za co warnowali i ostrzegali starzy moderatorzy, to ja dziękuję. :)

Microtus napisał(a):Uważam ponadto, że jest wielu lepszych...

Przykłady.

Microtus napisał(a):Oczywiście rozumiem, że tymi postami poprostu bronisz swojego wyboru.

Nie bronię. Nie mam po co.

Microtus napisał(a):EDIT: A co do Twojej opinii, że moderator jest do roboty to się nie zgodzę, bo również on, reprezentuje forum.

No jeżeli ktoś ocenia poziom forum tylko po 6 osobach, jego sprawa. Dla mnie przede wszystkim moderator ma spełniać swój obowiązek, być miły dla użytkowników etc. A swoją drogą, to ati już długi czas nie truł dupy o tego moda. ;)

P.S. Kolejna rozmowa o forum. Czuję się, jakbym karmił trolla.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Microtus w 05 Lut 2010, 14:06

xKoweKx napisał(a):I co z tego? Czy muszę koniecznie patrzeć na wyniki?

To po co ta ankieta? (nie musisz odpowiadać pytanie retoryczne)

xKoweKx napisał(a):
Microtus napisał(a):Przypomina mi się też tekst co prawda nie byłeś wtedy nawet Adminem, że nominacje będą w jakiś sposób weryfikowane przez społeczność. Tak by było dużo zdrowiej.

Jak patrzę na to, za co warnowali i ostrzegali starzy moderatorzy, to ja dziękuję. :)

Twoja wypowiedz i tak mija się z tematem nie dyskutujemy o starych modach... Tylko o wyborach na moda.

xKoweKx napisał(a):
Microtus napisał(a):Uważam ponadto, że jest wielu lepszych...

Przykłady.

Utak3r, Terminus,

xKoweKx napisał(a):P.S. Kolejna rozmowa o forum. Czuję się, jakbym karmił trolla.

Jakoś, agresja się budzi. Ciekawe czemu?
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 05 Lut 2010, 14:15

Microtus napisał(a):To po co ta ankieta? (nie musisz odpowiadać pytanie retoryczne)

A bo miałem fajny humor i mi się chciało. W końcu i tak temat został usunięty, więc baza danych Stalker.pl nie została jakoś strasznie obciążona (czyt. w ogóle :P).

Microtus napisał(a):Twoja wypowiedz i tak mija się z tematem nie dyskutujemy o starych modach... Tylko o wyborach na moda.

No właśnie. A ty mówisz o tym, jak było kiedyś. Teraz jest inaczej.

Microtus napisał(a):Utak3r, Terminus,

Miałem swoje powody (które swoją drogą nie muszą być prawdą, po prostu opieram się na tym, co widzę), by ich nie wybrać. :) Zresztą, może kiedyś. :P

EDIT: Nie ma w tym żadnej obrazy, ani złego kontekstu. Po prostu nie wiem, jak to wyrazić inaczej... Nie obraźcie się Terminusie oraz utak3rze. ;)

Microtus napisał(a):Jakoś, agresja się budzi. Ciekawe czemu?

Że co? :facepalm: :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez pzengota w 20 Lut 2010, 02:05

Witam wszystkich
Ostatnio przeglądając forum za uwarzyłem że administracja często użera się z piractwem na stronie, więc pomyślałem żeby było że wszyscy użytkownicy forum okazało swoje oryginalne wydania gry i informacja o tym była by umieszczona przy profilu. Nie trzeba było by się pytać kogoś czy ma oryginał tylko od razu zająć się pomocą. Wiem że do kupa roboty i pewnie administracja odrzuci mój pomysł, ale cel uświęca środki. A według mnie powinno to wyglądać tak żeby przy profilu widniały np.trzy kropki symbolizującą każdą z części gry i po udowodnieniu że to oryginał wtedy dostaje kolor zielony. Niech administracja zastanowi się w tej kwestii i podejmie słuszną decyzję.
Pozdrawiam
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 20 Lut 2010, 02:11

...ja rozumiem, ale według mnie to jest już PRZESADA. To tak, jakby nagle państwo zadecydowało o tym, by policja zbadała KAŻDY komputer w Polsce pod względem legalności programowania.

Btw. forum ~6500 użytkowników. Co mamy wg ciebie zrobić? Wysłać masowego maila z nakazem pokazania fotografii, na której będą wszystkie części S.T.A.L.K.E.R.'a jakie posiada oraz karteczka z jego nickiem oraz napisem "Stalker.pl"? ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez pzengota w 20 Lut 2010, 02:17

Przeczuwałem że administracja tak zareaguje na moją propozycję, ale tak naprawdę to ilu naraz użytkowników korzysta z tej strony internetowej??? 500-1000 bo większość pewnie to od dawna nie używane konta tylko tak są zarejestrowane i trzymane nie potrzebnie. A taki "spam" można spróbować wysłać i zorientować się ile osób potwierdzi autentyczność gry.
Pozdrawiam
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez szm w 20 Lut 2010, 02:27

Niech każdy, który potrzebuje pomocy sam udowodni, że ma oryginał. Ja np. nie mam żadnych problemów technicznych z grą i nie widzę potrzeby robienia jakichkolwiek zdjęć. Przecież zdjęcia i tak potrzeban są jedynie przy problemach dotyczących spraw technicznych, przy których jest podejrzenie o piracką wersję gry.

Uwagi moderatora:

No i myślę, że ten post wszystko wyjaśnia. Od siebie niczego już nie będę dodawał.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 18 Wrz 2024, 09:10
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez otlet w 20 Lut 2010, 10:29

mam prośbę i odpowiedz prosze na PW...

Czy możecie niezamykac moich tematów... Niepotrzebnie bym musił, by coś dopisac, stworzyc nowy post i tak warna dostane... Jak napisze, że temat do amknięcia to zamknijcie... Tak jak miałem problem z monolitem to napisałem oki i ZAMKNIĘTY TEMAT, ale gdy to te podpowiedzi niedziałają... Ale sam sobie zrobiłem i nq

Uwagi moderatora:

Człowieku, wywal tę sygnaturę, że piszesz poprawnie po polsku. Nie rób z siebie hipokryty.
Awatar użytkownika
otlet
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 05 Lut 2010, 12:16
Ostatnio był: 17 Mar 2015, 00:49
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez xionc w 23 Lut 2010, 07:29

Nie hipokryty a prędzej idioty
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez szametu w 31 Mar 2010, 09:48

widzialem to na innych forach i zastanawiam sie, czy jest mozliwosc zrobienia tego tutaj (niestety nie znam sie na phpbb); mowie o tzw/ 'szybkim zwijaniu' poszczwgolnych poddzialow forum. przydatne w przypadku, jesli ktos nie jest zainteresowany czytaniem i przelatywaniem ( w sensie scroll) przez to, po prostu moglby sobie zamknac poszczegolne dzialy i przeleciec tam gdzie to go interesuje.

owszem, pokazywarka nowych postow takze jest. ale nie zawsze ciekawi mne, co sie dzieje w dzialach z grami spod znaku stalkera czy metro, a chcialbym szybko i bezproblemowo przjsc do dzialu z modami etc.
nie posiadasz wlasnego zdania, ktore moglo by mnie zainteresowac
Awatar użytkownika
szametu
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 11 Mar 2010, 13:02
Ostatnio był: 13 Kwi 2010, 22:50
Miejscowość: z reklamy Plusa :P
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez utak3r w 08 Kwi 2010, 09:37

Ponowię swoją prośbę... proszę o zmianę ramki u góry, dotyczącej fragmentu:

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści loga błędu (Dokumenty udostępnione/STALKER-SHOC/logs) od linijki FATAL ERROR.


Proszę o zmianę tego zapisu - nie od linijki, tylko od kilka-kilkanaście linijek przed wspomnianym fatalem.
Dodatkowo, proszę o uzupełnienie owego tekstu o dopisanie, żeby logi te wpisywać w wiadomości, ujmując w tag CODE (nie na goło i nie SPOILER (jak niektórzy sugerują)).

Wiem, że i tak mało kto czyta tę ramkę, ale przynajmniej można by było postraszyć ludzi warnami, a tak to nawet nic powiedzieć nie można im, bo w ramce nic takowego nie widnieje.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 08 Kwi 2010, 15:10

Dodam tylko tę cześć związaną z kodowaniem loga. Ludzie niektórzy - bez obrazy - nie potrafią zrozumieć, jak wstawiać te logi i fatal errory, więc wolę nie mieszać jeszcze bardziej w tym regulaminie, bo jeszcze bardziej ludzie nie będą wiedzieć o co kaman - szczególnie Ci nowi. Ewentualnie, gdy będzie taka potrzeba, by podać więcej treści z loga, to po prostu o to się poprosi i nie widzę w tym żadnej przeszkody. ;)

Informację o odpowiednim kodowaniu zostanie dodana do Regulaminu głównego.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości