Wasze ulubione sporty, wizerunki sportowców, filmiki, itp

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Boras w 15 Cze 2006, 19:27

moj przyklad ulicy mial na celu bardziej zobrazowac co sie stanie jak komus zrobisz prawdziwa krezywde, a nie samo niebezpieczenstwo walki
Jak komus cos zrobisz ( oby nie ) to nie darujesz sobie nigdy ( chyba ze jestes psycholem :D )
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Reklamy Google

Postprzez Organic Shadow w 15 Cze 2006, 19:50

Jakbym uszkodzil w obronie wlasnej, osobe mnie atakujaca to raczej bylbym dumny z siebie niz bym mial miec wyrzuty sumienia...
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Boras w 15 Cze 2006, 19:53

Kurde zaraz bedzie ze nabijam posty...

Ja np. nawet jakbym sie bronil, Zrobilbym cos komus, cos powazniejszego niz zlamanie reki czy nogi, czy polamanie zeber, skazal kogos na wozek inwalidzki albo by mu stalo sie cos co mu utrudni zycie do samego konca, albo zabil niechcacy, TO NAPEWNO DUMNY BYM NIE BYL
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez Touchdown w 15 Cze 2006, 19:57

Tutaj zalezy jak bardzo uszkodzic w obronie wlasnej. Jesli trwale, to nie ma sie z czego cieszyc.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Organic Shadow w 15 Cze 2006, 20:11

Koles idzie na mnie np. z nozem to na pewno nie mogac uciec, staral bym sie go jak najbardziej uszkodzic. Bedac porzadnie uszkodzonym zostaje wyeliminowany jako potencjalne zagrozenie dla ciebie/twoich bliskich/reszty spoleczenstwa. Tylko jak wiadomo, kazdy kij ma dwa konce i pózniej taka osoba wegetuje za pieniadze podatników. Moze mam takie podejscie do tematu bo juz mialem kilka groznych sytuacji i wiem, ze litosci w walce np. z drechem zadnej nie mozesz miec, bo na to, ze ktos z gapiów ci pomoze nie masz co liczyc. Albo ty, albo on. Dla mnie rachunek jest prosty...
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 15 Cze 2006, 21:27

Wooow ale sie porobilo, Ja o walce sportowej a wy o ulicy. Jesli atakuje cie ktos z nozem to czas dziala na twoja niekorzysc. Najlepiej jakies uderzenie/kopniece pozwalajace tobie utorowac droge do ucieczki i potem stoswac sztuke UCIEKANDO :mrgreen: :mrgreen: . Jesli chodzi drechow to mamy sytuacje przewaznie 2 lub wiecej vs. 1 ( ty). Tutaj nawiwazanei walki=obicie/przekope/kose/trafienei do szpitala / w ekstremalnych przypadkach i przy zlym zrzadzeniu losu smierc :? . Tutaj najlepsze to ucieczka na 7 biegu
a jak jest gorzej to utorowanie sobie drogi( obojetnie jak, byle skutecznie[jak dla mnie to najlepiej front kick]) i w ta luke i ruuura ile fabryka dala mocy w nogach.
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Boras w 15 Cze 2006, 22:13

Nie no ja rozumiem, tez jestem zdania ze jak ktos mi z nozem leci na moja kobiete to najlepiej wbic mu ten scyzoryk w oko, ale chodzi mi o to ze co bedzie pozniej z moja glowa jak bede mial swiadomosc ze zrobilem komus krzywde ( i mam na mysli taka baaardzo duza krzywde)

Obrona wlasna jest najwazniejsza i to nie podlega dyskusji, obrona bliskich jest najwazniejsza i to tez nie podlega dyskusji

i teraz myslac hipotetycznie:
Wole zyc ze swiadomoscia ze Zwialem jak ciota przed drechem, niz zyc ze swiadomoscia ze drech nie ma oka i pol twarzy, ze wegetuje w szpitalu albo costam, po takim czyms nie mysli sie o tym ze to byla obrona wlasna, mysli sie co sie mu zrobilo


Co do tematu... bardzo lubie wszelkie filmiki z parkourem, oczywiscie nie cwicze go ale lubie :D
fajne sztuczki skate'ow tez sobie cenie
najrozniejsze sporty wodniste :D
motocross
i w ogole ekstrema
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez limak122 w 15 Cze 2006, 23:49

Ulubiony sport granie w kompa... i picie i F1 i carton network :D

Co do dresa mysle, ze niemialbym wyrzutów sumienia gdybym [censored] [censored] kawal twarzy jesli zaatakowalby mnie nozem albo w inny sposób zagrazal mojemu zyciu...
Mówie to teraz siedzac przed kompem, ale nie jestem pewien czy na 100% niemialbym rzeczywiscie tych wyrzutów.

Moim skromnym zdaniem w ogóle powinno byc zero tolerancji dla wszelkiej masci przestepców, którzy w jakikolwiek sposób narazaja kogos zycie.
Gdyby kary byly bardzo surowe ( smierc przez rozstrzelanie za np. duzy uszczerbek na zdrowiu innego czlowieka) nikt nie odwazylby sie zlamac prawa.
Wiec jesli doje do wladzy mozecie sie spodziewac incydentów na stadionie rodem z Korei Pólnocnej. :D
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
limak122
Łowca

Posty: 461
Dołączenie: 05 Lis 2005, 19:49
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 14:28
Miejscowość: City17
Kozaki: 1

Postprzez ThreeZ w 16 Cze 2006, 09:38

ThaiWarrior napisał(a):Jesli atakuje cie ktos z nozem to


Zastrzelilbym gnoja, gdybym tylko mial z czego...


Niniejszym stwierdzam koniec offtopa... ;)
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez KoweK w 16 Cze 2006, 10:28

Ulubiony sport to...pilka nozna i siatkówka. A moim ulubionym wizerunkiem sportowca jest Zinedine Zidane, bo jest podobny do naszego dyrektora z mojej szkoly :) Ma taka fajna fryzure :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Postprzez Pabcio w 16 Cze 2006, 11:10

O!!! O! O-o! Jaki ciekawy topic :twisted: Na poczatku polecam wszystkim trening - i psychiczny (to trudniej wytrenowac) i fizyczny. Wiedza jest przydatna podczas sytuacji zagrozenia zycia, a juz najwazniejsze jest opanowanie i trzezwosc umyslu. Jesli chodzi o spitalanie przed wrogiem to akurat sie najmniej boje, bo zapitalam równo i watpie zeby jakis gruby/napakowany dres mógl mnie dogonic. Jesli chodzi o sytuacje w której jakis dziad leci na mnie z nozem to tez raczej nie problem, bo czesto nosze Anicsa przy sobie i mysle, ze jakby dostal kilka srutów po nogach to przestal by ciac byka :wink: Ale jak nie mialbym wiatrówki to... Zalezy - jakby byla droga ucieczki to bym spitalal, tym bardziej, jak przeciwników bylo by wiecej niz tylko jeden i jak byli by np. po prochach. Mój ojciec pokazal mi pare chwytów bo byl na kursach samoobrony. Sa rózne sytuacje a temat raczej trudny.


| Akurat topic jest nie o tym. |
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez ThaiWarrior w 17 Wrz 2006, 16:14

Macie filmik z Mistrzostw Swiata 2006 IFMA(International Federation Muaythai Amateur) http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9874090283 Zdobylismy tam 2 zlote medale(jeden zloty medalista, junior w kat. do 71 kg Sebastian Bartkowiak, ze Zgorzelca z ktorym mam zaszczyt trenowac) i jeden srebny. Mysle ,ze podkladd dziewkowy spodoba Wam sie :wink: .
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości