BUG z Zulusem

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

BUG z Zulusem

Postprzez accerone w 11 Sty 2010, 21:03

Dziś w Prypeci omijając szkołę wlazłem sobie na balkon w wysokim bloku (Leszczyna - na mapie szczegółowej) tam gdzie lata po zmutowanych konarach rozpiętych między dwoma blokami anomalia .
Jak tam stałem i spojrzałem w kierunku szkoły Zulus zaczął napierniczać do snorków, wyciągnąłem snajperkę i z tego balkonu, pomogłem mu zdjąć snorki, później grupę nibypsów, chomików i 2 zombiaki (te ostatnie w pewnej odległości od Zulusa ale już na terenie szkoły). Zlazłem z bloku, podchodzę do miejsca gdzie powinien być Zulus, a jego nie ma.
Nie ma również ciała ani karabinu. Nie ma Zulusa również w pralni, ani w janowie. Gra mi zrobiła autosave (spotkanie Zulusa czy jakoś tak) po wczytaniu tego sejwa - Zulusa również nie ma w żadnej z powyżej wymienionych miejscówek.
Ktoś ma koncept gdzie tego gościa mogło wsiorbać ?
Grafika w grze jest równie ważna jak wszystkie inne jej składowe, niczego nie należy traktować po macoszemu. Tak uważam, w której grupie procentowej graczy jestem ? :D
accerone
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Sty 2010, 07:23
Ostatnio był: 07 Sty 2011, 15:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: BUG z Zulusem

Postprzez Tawarish Kozłow w 11 Sty 2010, 21:55

Pospaceruj :E npc lubią sę zniknąć (na chwile) dosłownie wpadają pod ziemie :wink:
Chce OICW w wersji ASG AEG!

Jeśli też chesz taką replike wklej to do podpisu a może nasze modły zostaną wysłuchane!
Tawarish Kozłow
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 28 Paź 2009, 15:05
Ostatnio był: 30 Kwi 2012, 16:51
Miejscowość: Prypiat
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: BUG z Zulusem

Postprzez WodZu w 11 Sty 2010, 22:34

Sądzę, że gra mogła nie przewidzieć takiego rozwoju wydarzeń (cykor :E ). Trzeba tam iść i rozwalić te snorki z shotguna. Wczytaj wcześniejszego sejwa.
Już niedługo: FEAR 3
Awatar użytkownika
WodZu
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 14 Gru 2009, 23:58
Ostatnio był: 13 Gru 2011, 19:55
Miejscowość: Polska stolica parowozów
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 4

Re: BUG z Zulusem

Postprzez LolekBolek w 19 Kwi 2010, 19:53

to ja miałem jeszcze fajniej...
Pomogłem mu zabić snorki, gdzieś go cielo, kiedy weszedełem w eq...
Słyszę strzaly, lecz nigdzie go nie widzę...
Zabił zombiaki, sam padł, ale włączyl się dialog...
W bazie leżał na ziemi i dal mi swoje RPK...
Potem poszedłem na miejsce, gdzie byl wcześniej i leżała tam kopia tego karabinu...
Teraz mam 2 rpk zulusa...
Na zakończeniu żyl i mial się dobrze
LolekBolek
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 10 Cze 2008, 18:37
Ostatnio był: 02 Cze 2016, 17:03
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości