[S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez wiewiur551 w 02 Sty 2010, 01:11

g43 i ie nie myle lezy w zatonie pod mostem na którym sa pojazdy woiskowe. aw a dokladnie AWM-AWP-AW50 jest to karabin wyborowy/snajperski typu sem(czterotakt) z bardzo dobrym zasiegiem,celnoscia i sila razenia stworzony do warunków zimowych/arktycznych ale sprawdza sie praktycznie w kazdych zabija jednym strzalem a przynajmniej wyklucza z walki.
Awatar użytkownika
wiewiur551
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 01 Paź 2009, 21:09
Ostatnio był: 13 Sty 2016, 04:27
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 02 Sty 2010, 11:59

na prośbę kolegi o G43 oraz na potwierdzenie lokalizacji kolegi powyżej - skrzynka z G43.

Image

...a dla leniwych (w szczególności dla siebie) dodałem do SpawnerModa, edytowanego już przez lamborghini, bronie które pojawiły się w wersji 0.41 (z powodu błędów nie wszystkie): FN FAL, Flamethrower, Colt Xm177e2, Sayga, M16, G36c/e/k, FN2000, FN FNC.
http://www.1filesharing.com/download/O6 ... awnMod.rar - skopiuj i zamień pliki !

...kolejne ułatwienie dotyczy Flamethrower'a - standardowo w modzie jest zasilany nową amunicją, która jest dostępna w komplecie z bronią, raczej nie można jej kupić (przynajmniej ja nie mogłem jej znaleźć), więc zmieniłem amunicję na standardowe baterie do Gaussa.
http://www.1filesharing.com/download/1Y ... w_ammo.rar - skopiuj i zamień plik !
Ostatnio edytowany przez lukass, 03 Sty 2010, 00:38, edytowano w sumie 1 raz
Mam pirata!

Za ten post lukass otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive apg2312.
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez magilla1984 w 02 Sty 2010, 22:23

Jakby ktoś chciał to w wersji 0.41 w FOREST AUTHORITY w Zatonie znalazłem dwa schowki w jednym (tym na rurze) jest "Stalker Heavy Outfit", a w drugim jest "Bandit Exo Outfit".
:

Image Image
magilla1984
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Sty 2010, 17:51
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 00:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Kamazoz w 02 Sty 2010, 22:44

Mam pewien problem. Po instalacji tego moda(v0.41) nie mogę ulepszyć zawartych w nim snajperek i sprintu we wszystkich egzoszkieletach u Kardana. Pisze, że "Nie można zainstalować: -st_upgr_toolkit_sniper". Przyniosłem mu narzędzia podstawowe, precyzyjne i do kalibracji (nie dostałem osiągnięcia, które zdobywa się przy dostarczeniu wszystkich narzędzi, albo ulepszeniu sprintu w egzoszkielecie). Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Kamazoz
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Sty 2010, 22:05
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 03:32
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 03 Sty 2010, 00:43

co do exo - zedytuj linijkę "sprint_allowed" w pliku odpowiedzialnym za exo i będzie bieg (zmień false na true):
- w pliku gamedata\configs\misc\outfit.ltx - kombinezony z gry
- w plikach gamedata\configs\misc\outfit_mod, dla każdego exo z osobna - kombinezony z moda

co do tych ulepszeń snajperki, również nie wiem o co chodzi... napisałem już do autora, czekam na odp.
Ostatnio edytowany przez lukass, 03 Sty 2010, 00:53, edytowano w sumie 1 raz
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Normandia w 03 Sty 2010, 00:47

Do ulepszania snajperek potrzeba jakichś dodatkowych narzędzi, ale można to obejść grzebiąc w stalkers_upgrade_info na samym początku gdzie jest broń snajperska wystarczy zmienić z 4 na 2 i możemy wszystko ulepszyć dużo wcześniej...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 03 Sty 2010, 00:56

mam oficjalną odpowiedź autora na temat ulepszania "snajperek":
"yes it's a new toolkit, you need to find it and bring it to Cardan. You can't upgrade any of the new sniper rifles without it and only Cardan will upgrade them."

..czyli dodał jeszcze jeden zestaw narzędzi i trzeba go znaleźć ....eh ...podstępny drań :wink:
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Kamazoz w 03 Sty 2010, 01:01

o.O no cóż Zona, aż taka duża nie jest wystarczy troszkę poszukać a na pewno się znajdzie :facepalm: . Dzięki za pomoc :D.
Kamazoz
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Sty 2010, 22:05
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 03:32
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 03 Sty 2010, 01:13

Normandia napisał(a):Do ulepszania snajperek potrzeba jakichś dodatkowych narzędzi, ale można to obejść grzebiąc w stalkers_upgrade_info na samym początku gdzie jest broń snajperska wystarczy zmienić z 4 na 2 i możemy wszystko ulepszyć dużo wcześniej...

świetnie, trik 4/2 działa u Kardana, już nie trzeba szukać narzędzi, ulepsza wszystkie nowe karabiny snajperskie, dzięki.

EDYCJA PLIKU "stalkers_upgrade_info.ltx" (gamedata\configs\misc)
:

zmień 4 na 2, zapisz plik, leć ulepszać!

up_sect_firsta_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
up_sect_firstc_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
up_sect_secona_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
up_sect_seconc_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
up_sect_second_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
up_sect_thirda_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
up_sect_thirdc_sniper = {!upgrade_hint_kardan(4)} false, true
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Kamazoz w 03 Sty 2010, 03:15

Hmm ten trik zaoszczędzi nam mnóstwo czasu na szukanie legendarnych narzędzi do snajperek. A dla tych którzy chcieli by wiedzieć jak zrobić ten trik z egzoszkieletami rada niżej. :arrowd:
:

w pliku "stalkers_upgrade_info.ltx" (gamedata\configs\misc)
zmieniamy z
up_sect_fourtf_exo_outfit = {!upgrade_hint_kardan} false, true
na
up_sect_fourtf_exo_outfit = {!upgrade_hint_kardan(2)} false, true
możemy to zrobić ze wszystkimi exo, tam gdzie nie ma cyferki wstawiamy 1,2,3 bez różnicy.
Hmmm chyba, że możemy go całkowicie usunąć nie chce mi się sprawdzać.
Kamazoz
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Sty 2010, 22:05
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 03:32
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez ZRIEL w 03 Sty 2010, 19:11

Pełna nazwa AWM to AI Arctic Warfare, opracowany przez Accuracy International na zlecenie armii Królestwa Szwecji, pochodzący w prostej linii od PM(Precision Marksman) wprowadzonego do użytku w armii Brytyjskiej pod oznaczeniem L96A1. Bardzo szybko zdobył sobie popularność i powstało wiele jego wersji. Chociaż ustaliła się jego nazwa potoczna AWM, to prawidłowe są tylko dwie pierwsze litery nazwy, trzecia lub inne dodatkowe litery lub cyfry pochodzą od wersji karabinu. I tak :
AWM/AWSM (Arctic Warfare Magnum/Arctic Warfare Super Magnum)-Wersja przystosowana do nabojów kalibru 7 mm Remington Magnum/.300 Winchester Magnum (AWM) lub .338 Lapua Magnum (AWSM).
AWF (Arctic Warfare Folding)- jak wyżej , ze składaną kolbą.
AWP (Arctic Warfare Police)-Wersja policyjna, nie do zastosowań militarnych. Posiada skróconą lufę (609mm) oraz czarną obudowę. Zazwyczaj używa amunicji 7,62 x 45 NATO, lecz spotyka się także wersję na nabój .338 Lapua Magnum, .300 Winchester Magnum oraz 7 mm Remington Magnum.
AWS (Arctic Warfare Suppressed)-Wariant przystosowany do używania amunicji poddźwiękowej. Posiada tłumik dźwięku oraz inną lufę. Poprzez zdjęcie tłumika i zmianę lufy może być w ciągu kilku minut przebudowana do AW lub AWP.
AWSF (Arctic Warfare Suppressed Folding)-Odmiana AWS ze składaną kolbą
AW50 (Arctic Warfare .50)-AW50 jest karabinem wyborowym przebudowanym do pocisku .50 BMG.
AW50F (Arctic Warfare .50 Folding)-Odmiana AW50 ze składaną kolbą
AS50 (Arctic Semi-Auto .50)-Półautomatyczna odmiana AW50
AE (Arctic Economy)-Tańsza wersja karabinu wyborowego AI AW przeznaczona dla policji. Posiada lufę o długości 610mm (24 cale). Przystosowana do amunicji 7,62 x 45 NATO.

Karabin w podstawowej wersji jest nazywany także : L118A1 (armia brytyjska), PSG 90 (armia szwedzka), SR-98 (armia i policja australijska).

Ps. nie wiem o co chodzi, ale nie mogę ściągnąć tych dodatków do wersji 0.41, pojawia się strona filefactory z nazwą pliku oraz reklama, ale bez możliwości ściągnięcia pliku...
ZRIEL
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 04 Sie 2009, 16:20
Ostatnio był: 14 Maj 2020, 15:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 03 Sty 2010, 19:51

Ps. nie wiem o co chodzi, ale nie mogę ściągnąć tych dodatków do wersji 0.41, pojawia się strona filefactory z nazwą pliku oraz reklama, ale bez możliwości ściągnięcia pliku...

zjedź na dół strony i tam jest przycisk DOWNLOAD NOW with Fielfactory Basic.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości