Ulubiona lokacja, miejscówa

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez jaras76 w 28 Gru 2009, 01:10

Czerwony las-najpierw szybko bierzesz kupę leków popromiennych, przykładasz do ramienia kałacha i powoli ruszasz do przodu.Gdzieś za zakrętem ukryty jest snajper monolitu. Pozostaję wczytać grę,drobnymi kroczkami do przodu rozwalasz monolitowców, potem granaty i kolejne trupy pozostają na swoich miejscach za wrakami. Dochodzisz do drogi wychylasz się i gość z wieży obserwacyjnej wali w ciebie z rpg. Załatwiasz gościa i zaczyna się jatka. Promieniowanie wzrasta monolit pochowany za betonowymi płytami,chcesz obejść bokiem a tu zostajesz porażony prądem przez anomalię. W końcu dołączają psioniczne mutanty. Wspinasz się,spadają beczki które wysadzają gościowie z monolitu.W końcu docierasz na górę, kolejni snajperzy,kończą się leki popromienne a tu trzeba przebiec przez bramę znaleźć wagon i wejść do mózgozwęglacza. Wyłączone anteny wycofujesz się kolejni monolitowcy i po kolei rozwalasz gostków. Na zewnątrz czekają wojaki z przeprowadzonego własnie desantu. Ostra strzelanina i biegiem na drogę,zejscie w dół i droga prowadzi do wejscia do Prypeci.Ulubiona miejscówka bo wielokrotnie zmuszała mnie do kombinowania jak tu przeżyć. :!: :D
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Swoff w 30 Gru 2009, 21:07

Dla mnie? - Magazyny Wojskowe!
Wioska pełna pijawek, baza najemników, bagna, bariera, baza Wolności... - czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
Swoff
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 18:42
Ostatnio był: 22 Mar 2010, 12:44
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Eskel w 02 Sty 2010, 19:39

Od Rostoku po Jantar :D

A teraz tak bardziej szczegółowo:

Więc tak zaczynam od Rostoku, witają na pieski więc zawsze można sobie postrzelać, następnie panowie w czerni
cóż przyznam się że nie darze ich sympatią
z wielką chęcią strzelił bym im z dyńki w łeb ale jednak się powstrzymuje.
Późnej magazyny w których są Stalkerzy, można z nimi pogaworzyć na ciekawe tematy ;p, wypić po Kozaku, posłuchać opowieści i gry na gitarze odrazu czuć
że jestem w śród swoich xD. Dowiadujemy się o Arenie gdzie możemy sprawdzić swoje możliwości, chociaż nie jest to ogromne wyzwania, to można zarobić, no i jest to ciekawy dodatek chociaż mało rozbudowany (walki zbyt szybko się kończą, fajnie by było jakby można też walczyć z mutantami). I wchodzimy do najlepszej miejscówki czyli bar 100 Radów :D . Piękna muzyczka, stalkerzy którzy mają dla nas zadania. Można się też sporo dowiedzieć o Zonie, czułem się tam swojsko, można tam spokoje odpocząć po walkach i zmaganiach.
No i Baraman człowiek wielkiej klasy xD, najlepsza postać w SoC, czasem można u niego trafić na jakiś fajny sprzęt. Brakuje mi tylko hazardu ;p. Późnej przechodzimy to bazy Powinność
jak już wspominałem nie lubię ich. No ale sporo płacą i zbyt wiele też nie wymagają (przy ataku na magazyn wszyscy poginęli więc sam musiałem wyjść z tego piekło za co im dziękuje :P ).
Następnie Dzicz gdzie można się nieźle wystrachać szczególnie w nocy, no i warto wspomnieć o śiedlisku pijawek ;p. No i wresczcie Jantar czyli straaaasznie fajnie :) no i skaczące Snorki, zombi, naukowcy no i oczywiście Laboratorium X16 nie tak przerażające jak x18 ale klimat czuć.
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Chudy w 19 Sty 2010, 20:25

Moją ulubioną lokacją są Magazyny Wojskowe, zawsze lubię wybierać się z tamtejszą grupką stalkerów-samotników do opuszczonej wioski potłuc mutanty, czy poszukać artefaktów na sprzedaż :wink: . Lubie też posiedzieć w małym obozie Wolności, przy przejściu do Czerwonego Lasu. Czasami jesteśmy tam atakowani przez Monolit (ze strony Anten i Czerwonego Lasu), a po emisji fajnie jest postrzelać do mutantów :D czasami atakują naprawdę spore grupy :wink: , będąc na Magazynach Wojskowych odwiedzam też czasami obóz najemników, pokazując im gdzie ich miejsce :wink: .
Drugą taką ulubioną przezemnie lokacją jest Dzicz. Zawsze, gdy nie mam pieniędzy to właśnie tam wybieram się w poszukiwaniu artefaktów, wspiera mnie tam czasami grupa stalkerów z Powinności, która tam stacjonuje heh :wink:, czasami spotykają mnie tam naprawdę dziwne przygody :wink: . A z takich bardziej przytulnych miejsc to oczywiście Bar 100 Radów :D ostatnio często jesteśmy tam atakowani przez bandytów i jest coraz mniej osobników w obozie. Kiedyś po którejś emisji, lokacja została zaatakowana przez kontrolera, ale przybywając na czas szybko się z nim uporałem :wink: . No to to na tyle z moich ulubionych lokacji, jeszcze dawniej lubiłem Prypeć, ale grając FreePlay, nie mogę za bardzo tam przebywać, bo się albo zatnie, albo się gra wyłączy, a jak się zatnie tu już tak, że muszę resetować kompa bo się nic nie da zrobić. No ale cóż jakoś przeżyje bez Prypeci i Elektrowni, reszta lokacji działa OK! :wink: Czasami się zatnie, ale rzadko a tam to co chwile :P . Piszcie o swoich ulubionych lokacjach. Pozdrawiam Towarzyszy Stakerów.
Awatar użytkownika
Chudy
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Sty 2010, 12:44
Ostatnio był: 10 Mar 2010, 19:18
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez mimi215 w 26 Sty 2010, 21:29

Moją ulubioną jest kordon ponieważ jest tam miła atmosfera rozpoczynania gry i ogólnie spoko.Nie ma za dużo akcji,silnych stworów czy nie wiadomo czego ale na 2 miejscu mam oczywiście bar :)
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Stefaneko w 27 Sty 2010, 18:26

Z miejscówek uwielbiam przede wszystkim Kordon, a zwłaszcza "wioskę kotów". Ognisko, muzyka, samotnicy jedzący kiełbasę i popijający wódkę "Kozak" :wódka: , obok Wilk i Fanatyk mający na wszystko oko, no i Sidorowicz u którego można kupić wiele ciekawych rzeczy :E
-Naznaczony czyta w biuletynie zrzuconym z samolotu-"Armia Ukraińska wzywa !!!! Zona musi zostać zniszczona !!!(...)" -Ale jak ???? Tego chyba nie wie nawet Sidorowicz ???-Pomyślał Naznaczony
Awatar użytkownika
Stefaneko
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 27 Sty 2010, 17:58
Ostatnio był: 29 Sty 2010, 20:34
Miejscowość: posterunek w Kordonie
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Dzikus w 29 Sty 2010, 20:03

Ostatnio bardzo polubiłem Jantar, gdzie mogę wraz z Powinnością lub samotnikami potłuc zombiaki :). Dla mnie to bardzo fajne, tajemnicze miejsce, które początkowo mnie przerażało :P. Teraz to snorki i zombie mogą bać się mnie!
Nie klikaj!:

No i po co klikasz? :]
Awatar użytkownika
Dzikus
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 25 Sty 2010, 19:46
Ostatnio był: 22 Gru 2014, 00:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 4

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Przemek77 w 08 Lut 2010, 15:51

Czerwony Las - nawet uzbrojony w dpbra broń, detektory anomalii (mody) boję się tam włazić - jest to chyba jedyna miejscówka w SoC, której nie znam nawet w 50%.
Po prostu boję się tam wchodzić....
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez gibek w 09 Lut 2010, 03:53

Dla mnie zdecydowanie bar ;) Nie ma nic lepszego od zatrzymania się w przytulnym miejscu po powrocie z innych obszarów zony gdzie za każdym rogiem czai się śmierć. Tutaj można na chwilę odsapnąć ;)
gibek
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 03 Lut 2010, 13:50
Ostatnio był: 25 Lut 2013, 16:40
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -3

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Obiniu w 20 Lut 2010, 13:58

Tak jak większość poprzedników uwielbiam Bar i jego okolice. Lubię też Kordon, chociaż po moich "zabawach" z wojskowymi to z Wioski Kotów nic nie zostaje.
Nie przepada za lokacjami "przejściowymi" tj. Czerwony Las, Pyrpeć i poniekąd Elektrownia.
Image
Awatar użytkownika
Obiniu
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Lut 2009, 20:37
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 22:08
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Jaldd w 25 Lut 2010, 16:24

Moja ulubiona miejscówka to czerwony las, te anteny trzymają klimat, chociaż nie podoba mi się że jest tyle hord monolitu, rozumiem musi być jakaś obrona ale bez przesady 1 człowiek kontra tylu... 0 realizmu
A nienawidze najbardziej X16 i X18 niby trzymają klimat, ale jak do nich schodziłem to myślałem tylko jak szybciej wyjść, cieszę się że w clear sky z tego zrezygnowano.
Żołnierz Wolności wysłany do Kordonu razem z Vańką Szybką Strzałą i Mietkiem Kulawą Nogą w celu werbowania nowych ludzi do frakcji.
Awatar użytkownika
Jaldd
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 30 Sty 2010, 16:30
Ostatnio był: 01 Paź 2012, 18:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Ultra Killer w 25 Lut 2010, 16:46

Najbardziej lubię Kordon, Bar i Dzicz.
Kordon - bo jest tam zielono i spokojnie.
Bar - można odpocząć po różnych wyprawach.
Dzicz - uwielbiam biegać po rurach i dachach.
Ultra Killer
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Lis 2009, 19:29
Ostatnio był: 13 Mar 2012, 17:16
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości