S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez bozz w 28 Gru 2009, 18:29

Też mam problem z aktywacją tylko że po padzie systemu, mejl do cenegi już poszedł o kod dezaktywacyjny.

Trochę przesadzili z tymi aktywacjami, a najlepsze jest to że system padł po zainstalowaniu zabezpieczenia z flaming cliffs.
Awatar użytkownika
bozz
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 11 Lis 2009, 10:39
Ostatnio był: 19 Sie 2010, 05:28
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez wilku12 w 28 Gru 2009, 21:24

Ja nie wiem po co oni wymyślili te aktywacje ... dla mnie to powinno tak być jak z poprzednimi częściami stalkera kod tylko do grania przez internet teraz nawet koledze nie mogę pożyczyć stalkera zew prypeci bo kod już jest wykorzystywany przezemnie...Niedługo wymyślą że grę będzie można tylko 3 razy instalować a potem do śmieci..;/ :(
Awatar użytkownika
wilku12
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Paź 2009, 19:08
Ostatnio był: 16 Gru 2010, 17:06
Miejscowość: Ustka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Method w 28 Gru 2009, 21:31

[OFFTOP]
UP - grałeś w Spore ? Moja znajoma to ma, tam jest taki limit instalacji, chyba do 5 razy i gra do kosza :D
[/OFFTOP]

Co zrobic, trzeba się pogodzic z tym i pamiętac o generowaniu klucza dezaktywującego :). A co do pożyczania gry koledze - to jest już uznawane za piractwo, więc zabezpieczenie spełnia swoją rolę :D
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez tybet64 w 29 Gru 2009, 10:32

Próbowałem kilka razy i zawsze mi mówi że się nie da
Awatar użytkownika
tybet64
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 04 Maj 2009, 17:28
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 16:28
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 29 Gru 2009, 10:50

Dobra teraz tak na poważnie zbierzmy informacje o CoPie i możliwości przeinstalowania gry (bo zaczyna mnie to trochę intrygować).

Na jednym komputerze/systemie:
1. Podczas instalacji aktywujemy grę specjalnym kodem dołączonym do gry (to jest faktem).

2. Grę możemy w każdej chwili odinstalować bez dodatkowych czynności (to jest faktem).

3. Podczas ponownej instalacji na tym samym systemie wystarczy na powrót wpisać kod aktywacyjny - powinien nawet samoczynnie się uzupełnić (to jest fakt - sam testowałem).

A teraz gdy zmieniamy system/komputer:
4. Podczas ponownej instalacji napotykamy problem zużycia klucza aktywacyjnego, który został uprzednio skojarzony z poprzednim systemem bądź innym komputerem? [TAK/NIE]

5. Przy zmianie komputera/systemu konieczna jest uprzednia dezaktywacja gry, co wymaga kontaktu z Cenegą? {TAK/NIE]

Proszę nie spekulować tylko stwierdzić parę faktów z pkt. 4 i 5 by zrobić rzetelny FAQ dla posiadaczy CoP'a. Przyda się.


ps. Pytam szczegółowo bo jestem na etapie porządkowania systemu (myślę o formacie) i jednocześnie gram teraz w CoPa. Planuje przenieść sejwy i kontynuować grę po przypuszczalnej reinstalacji i nie mam zamiaru doświadczyć jakiejś niemiłej niespodzianki.
ps2. W głowie się nie mieści jeśli faktycznie ta zabawa z deaktywacją jest faktem.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Czipi w 29 Gru 2009, 13:20

Ja nie miałem problemów z dezaktywacją gry normalnie wybrałem opcje dezaktywuj, a że nie miałem internetu wziąłem opcję w inny sposób i bez wpisywania kodu, ani połączenia z internetem udało się zdezaktywować, chyba że cos zrobiłem nie tak to wtedy kiepsko, chociaż jak chciałem za grać to było gra nie jest aktywowana.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 355
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez StalkerCiastek w 29 Gru 2009, 14:08

Dostane warna za piractwo, ale co tam.
Ja mam dwa "kompy". Jeden podłączony do neta ( z którego piszę) i laptop bez połączenia. Na komputerze Zew w życiu by mi nie poszedł. Granie jest możliwe dopiero na laptopie. Ale na tym drugim nie ma neta więc jak sobie poradzić? Crackiem! Tak robiłem w przypadku Crysis: Warhead (wymagana aktywacja przez internet) i oczywiście z Zewem. Chyba mam do tego prawo. Kupiłem grę i nie obchodzą mnie te idiotyczne zabezpieczenia które przeciętny gracz i tak może obejść w mniej niż 5 minut. A jeszcze taki Warhead ma limit 5 instalacji. Zapłaciłem: chce grać! Nawet jeśli oznacza ściągnięcie to cracka. Dodam, że nie jestem piratem i w mojej kolekcji nie znajdziecie ani jednego takiego. Cracki ściągam tylko w ekstremalnych sytuacjach jak np. wspomniana aktywacja, limit instalacji, zniszczona płyta. Admin mnie poprawi w dopisku pod postem, jestem tego pewny :D .
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez tybet64 w 29 Gru 2009, 15:44

Jak płacę 100 złotych za grę to mam prawo w nią grać nawet 100 razyA tu dupa. [ciach] co zarabia 100 razy więcej ode mnie wymyśla sobie aktywacje.A CENEGA to po piera .[ciach] z Cenegą. I ze STALKEREM.Zapłaciłem stówę za grę i nie mogę pograć bo do tych [ciach] nie można się dodzwonić. [ciach] ,my mamy rację
-----------------------
Może i nie kulturalnie ale prawdziwie.Sorry
Ostatnio edytowany przez caleb59 29 Gru 2009, 21:07, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
tybet64
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 04 Maj 2009, 17:28
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 16:28
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Astar12 w 29 Gru 2009, 21:23

tybet64 napisał(a):Jak płacę 100 złotych za grę to mam prawo w nią grać nawet 100 razyA tu dupa. [ciach] co zarabia 100 razy więcej ode mnie wymyśla sobie aktywacje.A CENEGA to po piera .[ciach] z Cenegą. I ze STALKEREM.Zapłaciłem stówę za grę i nie mogę pograć bo do tych [ciach] nie można się dodzwonić. [ciach] ,my mamy rację
-----------------------
Może i nie kulturalnie ale prawdziwie.Sorry


No niestety mamy teraz takie głupie czasy, że na zabezpieczeniach natypirackich cierpią przedewszystkim legalni użytkownicy a piraci się z nich śmieją, bo po obejściu zabezpieczeń grają bez takich problemów.
Astar12
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Paź 2009, 15:31
Ostatnio był: 09 Sty 2014, 19:14
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez atikabubu w 29 Gru 2009, 23:37

Zaklęte koło:
piracą bo łatwo > nowe zabezpieczenia > zabezpieczenia puszczają > nowe zabezpieczenia itd.

A teraz wróćmy do tematu (jaki by on nie był) bo temat o piractwie był i jest zawarty na 4 spusty ;)
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Handlarz w 30 Gru 2009, 00:25

Czy istnieje jakiś sposób albo mod - cokolwiek aby wejść ponownie do podziemi jupitera?
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KrzychuS w 30 Gru 2009, 21:59

Panowie -pomóżcie bo ręce mi dosłownie opadają...

Na początek dane mojego kompa -Intel Core Duo E 4500 2.20Ghz, 4Gb Ram, Win Xp z SP3, GeForce 8800GT 512 Ram, system praktycznie czysty, świeżo po formacie, bez żadnych śmieci, wszystkie sterowniki najnowsze. Problem polega na tym iż Zew Prypeci tnie się jak cholera...nie wiem już czy to wina optymalizacji gry, czy tez mojego kompa, w każdym razie poprzednie części moglem bez problemu pograć nawet na najwyższych opcjach grafiki, a tutaj jest po prostu koszmarnie -gra co chwilę przycina. Próbowałem już chyba wszelkich możliwych ustawień, a nie mam zamiaru grac na średnich, bo wtedy Stalker wygląda gorzej niż Delta Force z 98 roku ;) co robić ? Moze zaczekać do następnego patcha ?
KrzychuS
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Kwi 2008, 10:16
Ostatnio był: 20 Sty 2010, 04:48
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości