S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Samotny Stalker w 23 Gru 2009, 17:30

Ja aktualnie gram na wszystkim na maxa oprócz rozdzielczości, AA, częstotliwości 60 Hz i synchronizacji pionowej (najbardziej ścina o 6,7 nad ranem, bo wtedy pojawiają się god raysy xD). Mam od 10-30 fps i nie narzekam. Full tekstury + filtrowanie anizotropowe i ssao hdao bardzo wysokie (gęstość trawy na maxa) dają mi duży realizm. Tekstury miodzio, każdy krzaczek ma cień, super widać cienie latających ptaków tuż po emisji, bo wtedy jest ich bardzo dużo :D, mimo, że gram bez AA i na 800x600 cienie mam jak w HD, czyli bez pikselowni.
Ostatnio edytowany przez caleb59, 23 Gru 2009, 17:40, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Samotny Stalker
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 05 Lip 2009, 11:59
Ostatnio był: 26 Gru 2009, 15:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Famiru w 24 Gru 2009, 13:29

No, tak. Cóż mogę rzec, dziś wybrałem się do Empiku, aby zakupić nowego Stalkera. Niestety zabrałem ze sobą 100zł. A gra kosztuje 120zł, ale to nie koniec rozczarowań, w Stalker Czyste niebo - 80zł, Miałem i Kartonowe pudełko, które ładnie się komponuje z Stalkerem Cień Czarnobyla to i jakieś Tam nalepki. Nie wiem co się znajduje w "zew Prypeci" ale pudełko było bardzo lekkie, i do tego będzie brzydko wyglądać przy pozostałych. Opłaca się kupować nowego Stalkera ?
Awatar użytkownika
Famiru
Tropiciel

Posty: 278
Dołączenie: 21 Mar 2008, 10:47
Ostatnio był: 13 Lut 2016, 16:23
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 24 Gru 2009, 13:41

Opłaca :P Jak dla mnie pudełko mimo iż faktycznie nie jest już jak kaseta VHS a jak zwykła gra czy film, to wygląda ładnie i porządnie. A to co jest w środku to już było na forum kilka razy :)

U mnie stoją 3 na biurku i faktycznie zew się nie komponuje, ale to nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez monolit1935 w 24 Gru 2009, 15:58

FamiŘu 7.62x54R napisał(a):No, tak. Cóż mogę rzec, dziś wybrałem się do Empiku, aby zakupić nowego Stalkera. Niestety zabrałem ze sobą 100zł. A gra kosztuje 120zł, ale to nie koniec rozczarowań, w Stalker Czyste niebo - 80zł, Miałem i Kartonowe pudełko, które ładnie się komponuje z Stalkerem Cień Czarnobyla to i jakieś Tam nalepki. Nie wiem co się znajduje w "zew Prypeci" ale pudełko było bardzo lekkie, i do tego będzie brzydko wyglądać przy pozostałych. Opłaca się kupować nowego Stalkera ?



poczekaj jak stanieje będzie lepszy poradnik - ( oczywiście kosztem mapki z premierówki ale trudno już )
Image
Awatar użytkownika
monolit1935
Stalker

Posty: 183
Dołączenie: 01 Lip 2009, 22:49
Ostatnio był: 15 Lip 2015, 12:11
Miejscowość: generatory z 1935
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez kasownik w 24 Gru 2009, 16:17

Na pewno warto zainwestować niż narzekać na jakieś tam pudełeczko które do niczego nam nie jest potrzebne.Takie mało potrzebne bajery i tak nie zmażą plamy jaką jest optymalizacja Czystego Nieba.Nawet powiem tak wolę dostać grę z płytą + instrukcja która jest tańsza niż zbędne pierdółki kosztem ceny bo chce płacić za grę a nie dodatki które powinny być w edycji kolekcjonerskiej.
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Andies w 25 Gru 2009, 15:45

Ja na przykład BARDZO chciałem kolekcjonerkę ZW.Po prostu lubię takie "pierdółki" dodawane do gier.Ale mapa i pocztówki w zwykłej(jedynej) edycji,to niet w kij dmuchał :D .
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

"WE PRACTICE SELECTIVE ANNIHILATION OF MAYORS AND GOVERNMENT OFFICIALS FOR EXAMPLE TO CREATE A VACUUM THEN WE FILL THAT VACUUMAS POPULAR WAR ADVANCES PEACE IS CLOSER" **
Awatar użytkownika
Andies
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 17:59
Ostatnio był: 20 Sie 2012, 18:39
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Kontroler w 26 Gru 2009, 19:10

E tam mi się podoba to wydanie jakie jest tylko szkoda jednak, że nie ma tego tekturowego pudełka, ale cóż.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Janko1314 w 27 Gru 2009, 11:38

ale w tej części często są emisje ... W CS miałem jedną przez całą grę .. A tu to miałem z 9 , a najgorsze jest to gdy jest misja i wyskakuje powiadomienie emisji . Trzeba wszystko rzucać i uciekać ... :/
Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę!
Awatar użytkownika
Janko1314
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 24 Gru 2009, 01:23
Ostatnio był: 14 Sie 2011, 22:02
Miejscowość: Stargard Szczeciński
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 27 Gru 2009, 11:53

To jest własnie najlepsze :).
A jak się jeszcze za pierwszym razem wskoczy do obcego, nieodwiedzanego miejsca to jest dopiero survival :). Chcesz utrzymać bezpieczną pozycję przed emisją jednocześnie odganiając się przed szczurami czy snorkami :). Bywa gorąco :).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez tybet64 w 28 Gru 2009, 13:07

fAtkOs napisał(a):W sprawie aktywowanie i deaktywowania gry:
- grę można mieć aktywowaną tylko na jednym komputerze jednocześnie - tzn jak chcemy grać w pracy i w domu to trzeba aktywować i deaktywować grę
- liczba aktywacji i deaktywacji jest nieograniczona
- gra po aktywacji działa bez płyty w napędzie
- Problem jest tylko jeśli nie mamy możliwości deaktywacji aktywowanej gry (np padnie nam system) - zalecamy po aktywacji gry wygenerowanie sobie kodu deaktywacyjnego, którego będziemy mogli użyć do deaktyowania gry przez stronę internetową.
- jeśli nie mamy możliwości deaktyowania aktywowanej gry to prosimy o kontakt z naszą pomocą techniczną (najlepiej mailowo - [email protected] )

Maciej Fatkowski
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Cenega Poland Sp. z o.o.

Witam ,mam akurat problem z dezaktywacją gry po reinstalacji systemu.Przy instalacji gry niestety nie załatwiłem sobie kodu dezaktywacyjnego (żaden matoł z cenegi nie pomyślał żeby to opisać w instrukcji) i teraz nie mogę ani aktywować a ni dezaktywować.I 100 złotych w d...ie.A dodzwonić się do Cenegi to kodszmar.Już dwie godziny próbuję i nic.
Awatar użytkownika
tybet64
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 04 Maj 2009, 17:28
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 16:28
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Czipi w 28 Gru 2009, 13:25

Janko1314 napisał(a):ale w tej części często są emisje ... W CS miałem jedną przez całą grę .. A tu to miałem z 9 , a najgorsze jest to gdy jest misja i wyskakuje powiadomienie emisji . Trzeba wszystko rzucać i uciekać ... :/


Niekoniecznie można użyć tego leku na emisje, nie pamiętam jak się nazywał, ale nie bloker psioniczny. Jeśli się na to zdecydujesz przetrwasz emisje i będziesz na swoim miejscu, tylko uważaj na efekty uboczne. ;)
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 355
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 28 Gru 2009, 13:33

tybet64 napisał(a):
fAtkOs napisał(a):W sprawie aktywowanie i deaktywowania gry:
- grę można mieć aktywowaną tylko na jednym komputerze jednocześnie - tzn jak chcemy grać w pracy i w domu to trzeba aktywować i deaktywować grę
- liczba aktywacji i deaktywacji jest nieograniczona
- gra po aktywacji działa bez płyty w napędzie
- Problem jest tylko jeśli nie mamy możliwości deaktywacji aktywowanej gry (np padnie nam system) - zalecamy po aktywacji gry wygenerowanie sobie kodu deaktywacyjnego, którego będziemy mogli użyć do deaktyowania gry przez stronę internetową.
- jeśli nie mamy możliwości deaktyowania aktywowanej gry to prosimy o kontakt z naszą pomocą techniczną (najlepiej mailowo - [email protected] )

Maciej Fatkowski
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Cenega Poland Sp. z o.o.

Witam ,mam akurat problem z dezaktywacją gry po reinstalacji systemu.Przy instalacji gry niestety nie załatwiłem sobie kodu dezaktywacyjnego (żaden matoł z cenegi nie pomyślał żeby to opisać w instrukcji) i teraz nie mogę ani aktywować a ni dezaktywować.I 100 złotych w d...ie.A dodzwonić się do Cenegi to kodszmar.Już dwie godziny próbuję i nic.

Nie wiem w czym problem. Ja zwyczajnie odinstalowałem raz grę. I podczas ponownej instalacji zwyczajnie wpisałem kod aktywacyjny i wszystko jest cacy. Powinieneś zwyczajnie zainstalować po reinstalacji systemu ponownie grę. Nie wiem czy wymagane jest coś takiego jak "deaktywacja gry".
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości