FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 30 Lis 2009, 01:40

Dodane. Mam nadzieję, że PKM może być wraz z AKm 74/2, Obokanem etc. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez klawisz w 06 Gru 2009, 23:58

Cysiu napisał(a):Co do tych broni, to może dajcie możliwość napisania indywidualnie ulubionej broni? Byłoby ciekawiej.


Nie.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez atikabubu w 07 Gru 2009, 11:12

To może chociaż prawdziwe nazwy dać? ;)
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez utak3r w 08 Gru 2009, 23:00

Zacznijmy od rzeczy łatwiejszych.....
Prosiłbym osoby, które mają problemy ze zrozumieniem treści pisanej, o kilkukrotne przeczytanie mojego posta. Nie mam najmniejszego zamiaru ani siać zamętu, ani krytykować kogokolwiek - jestem tutaj od niedawna, spodobało mi się. Chciałbym zostać tutaj na dłużej - i z tego właśnie powodu zgłaszam moje uwagi, które zauważam jako świeżak tutaj, w dobrej wierze.


1. Dało by się zrobić dwa linki dodatkowe na stronie wątku? Nad pierwszym postem link "Na dół" prowadzący do ostatniego postu na tej stronie i pod ostatnim postem na stronie - "Do góry", prowadzący do pierwszego postu na tej stronie? Fajnie by było :)

2. Dzisiaj rozgorzała dyskusja na czacie między mną i najpierw klawiszem, a potem calebem.... chodzi mi o słynne dopiski moderatora. Moja sugestia jest taka, żeby te uwagi służyły do wprowadzania uwag, a nie do pisania treści swobodnej. Zasłanianie się przez moderatorów gadką typu "bo nie chcę bez sensu tworzyć posta" jest wg mnie kompletną bzdurą - skoro nie ma sensu, to nie ma sensu w ogóle pisać tego, co dany moderator/admin chciał napisać :P Ja rozumiem - zwracanie uwagi na coś, w sensie pracy czysto moderskiej, ale dopiski mające treść inną, niż upomnienie itp., powinny wg mnie być pisane jako nowy, osobny post. Co, silnik forum ma założony limit postów, czy jak?? :facepalm:
Dlaczego o tym piszę.... pomijając fakt, że się to głupio czyta, a dodatkowo odnosi się nieodparte wrażenie nachalnej ingerencji modów w czyjeś posty, to przede wszystkim wprowadzenie takiego dopisku nie powoduje przerzucenia tego wątku do góry i oznaczenia jako nieprzeczytany - a to już poważny zarzut...
Proszę, nie odpisujcie, że "nie ma sensu pisać nowego postu dla kilku słów" - to dziecinne i niepoważne.... Musicie się bardziej wysilić, jeśli chcecie odrzucić tę moją propozycję :P

3. Była dzisiaj również i inna dyskusja na czacie... ja mam taką propozycję do rozważenia przez adminów, która może, choć oczywiście nie musi, usprawnić pracę całości zespołu: wg mnie powinno być kilku zwykłych moderatorów, którzy opiekują się jednym jakimś (lub dwoma) działem/poddziałem. Dlaczego? Dlatego, że Global Moderatorzy, których jest tu raptem kilku (i słusznie), nie są w stanie ogarnąć całości forum i zapanować... userzy oskarżają moderatorów, moderatorzy userów - bez sensu... zamknięte koło, z którego nie ma wyjścia. Z drugiej strony - jak mówię - nie ma sensu mnożenie ilości Global Moderatorów, wystarczy zwiększyć zaciąg tych zwykłych modów, których jeszcze kilka dni temu nie było wcale ;)
Sobie to rozważcie, to taka moja luźna opinia - sam jestem globalem na innym forum, wiem, jaki to kawałek chleba. Wiem, jaka to nieprzyjemna praca i jakie powstają konflikty na linii - ekipa <-> userzy - i właśnie dlatego podrzucam ten pomysł :)
Ostatnio edytowany przez Soviet, 08 Gru 2009, 23:21, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 08 Gru 2009, 23:46

utak3r napisał(a):1. Dało by się zrobić dwa linki dodatkowe na stronie wątku? Nad pierwszym postem link "Na dół" prowadzący do ostatniego postu na tej stronie i pod ostatnim postem na stronie - "Do góry", prowadzący do pierwszego postu na tej stronie? Fajnie by było :)

Oj, panie utak3r, "Do góry" już jest. :) Taka strzałeczka w kółeczku w prawym dolnym rogu ramki twojego posta. "Na dół" jest już (chyba) tworzone przez klawisza. :P

utak3r napisał(a):2. Dzisiaj rozgorzała dyskusja na czacie między mną i najpierw klawiszem, a potem calebem.... chodzi mi o słynne dopiski moderatora. [...]

Problem tutaj był tylko z calebem. :E Zresztą, jeśli ma się coś do powiedzenia, to zawsze można wysłać PW. :)

utak3r napisał(a):3.

Dajemy radę. Nie jest to jakieś strasznie wielkie forum, nie trzeba super organizacji. Tylko przydałaby się pomoc reszty ekipy, gdziekolwiek, byleby była. ;>
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez utak3r w 09 Gru 2009, 14:21

Soviet napisał(a):masz rację, ale możesz także się mylić.


Ja zawsze mam rację :P BP,MSPANC.

xKoweKx napisał(a):Oj, panie utak3r, "Do góry" już jest. :) Taka strzałeczka w kółeczku w prawym dolnym rogu ramki twojego posta.


Działa, dzięki :)

Pytanie: jak działa Wysypisko? Tematy niby są na Wysypisku, a dalej je widać w działach źródłowych... ba - nawet wątki całkiem usunięte dalej widać w "spisie treści" działu, a próba wejścia kończy się błędem nieodnalezienia tematu. One znikają po jakimś czasie?
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 09 Gru 2009, 14:40

Jak działa wysypisko...? No więc:

Gdy przenosimy temat jakiegoś delikwenta na wysypisko to zostawiamy tzw. odnośnik, by użytkownik wiedział, że jego temat został przeniesiony.

Temat z odnośnikiem jest widoczny na forum np. Pytania i Odpowiedzi oraz w Wysypisku. Wysypisko czyści się co 7 dni, więc i odnośniki również są usuwane.

utak3r napisał(a):nawet wątki całkiem usunięte dalej widać w "spisie treści" działu, a próba wejścia kończy się błędem nieodnalezienia tematu.

Przykład na PW, albo SB. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez utak3r w 10 Gru 2009, 12:14

Czy działa takie coś, że piszę posta, i przy próbie wysłania, jeżeli w międzyczasie dojdzie nowa odpowiedź, to mnie ostrzega i daje szansę przeczytania i re-edycji?
Pytam o to w związku z tym postem: viewtopic.php?f=49&t=6820#p79446
Jeżeli taki mechanizm tutaj jest, może warto by do FAQu/regulaminu wprowadzić, że nie należy lekceważyć tego?
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 10 Gru 2009, 14:56

Tak, istnieje. Podczas wysyłania posta jest powiadomienie o nowym poście, jeśli ktoś go napisał.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez klawisz w 20 Gru 2009, 22:33

Jako, że zbliżają się święta i mamy dobry humor, pozwalamy każdemu chętnemu użytkownikowi na zmianę modyfikację swojego nicka.

Jedyny wymóg jest taki, by zachowany był główny człon (+nick+). Czyli jeśli nazywam się klawisz, to mogę zmienić nick na Super klawisz, lecz nie mogę na lolwisz. Maksymalna długość nicku to 15 znaków.

Zgłoszenia proszę przesyłać przez PW do któregokolwiek administratora. Nicki zmieniamy do jutra wieczór! :)
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez klawisz w 21 Gru 2009, 17:34

Kolejny świąteczny prezent - odbanowaliśmy wszystkich zbanowanych :)
Liczymy na to, że się poprawicie i nie będziecie się z nami dalej bawić w kotka i myszkę.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez von Carstein w 21 Gru 2009, 19:27

I rozpętało się piekło bo zło wyczłapało z czeluści pełnych siarki i ognia.
A imię jego samym swym brzmieniem wzbudzało trwogę wśród plebejskiej ciżby
i słuszny gniew w sercach wiernych wojsk Imperium. 666 i zmienne IP to jego znak...
Spamer (Zdzicho)!
Coś się kończy, coś się zaczyna... ale walka z nim trwa wiecznie...
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości