S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez lypo w 03 Gru 2009, 12:32

Moje uwagi po 2 dzniach buszowania w Zonie
1.Jest super, klimat niesamowity, taki jaki miałem w Cieniu Czarnobyla z modami AKM, czy priboy.
2. Pierwsz instalka na Winde 7 64bit - i kicha ciał się niesamowicie, schodziłem na coraz niższe parametry a i tak mulił, że az przykro totalna porażka. Wgrywanie nowych sterów, podciaganie grafiki nic nie dało.
3. Druga instalka na Winde Xp sp3 najnowsze stery do radka 4850 i..... FULL WYPAS :P . Gram na najwyższych ustawieniach, same high, suwaki na max wszystko wlączone rozdziałka 1680 x 1050 i gierka wymiata. Wszystkie efekty są zarąbiste. Wcale nie przycina, nawet jak jes dużo postaci lub woda. A jeśli chodzi o windę to nie jest nowa instalka, używam ją ponad rok (tylko trochę dbam: defragmentacje, usuwanie niepotzrebnych plików itp)

4. Kiepsko jest z tymi aktywacjami, właśnie czekam aż Cenega mi odblokuje mój serial ponieważ niestety przekroczyłem limit aktywacji

5. PODSUMOWUJĄC: WARTO BYŁO KUPIĆ, MASA PRZYJEMNOŚCI Z GRANIA, JAK POJAWIĄ SIĘ CIEKAWE MODY BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ P.O.L.E.C.A.M :P
Gdy nie ma gdzie wrócić, trzeba iść naprzód

Intel Core 2 Dou 7400 2600@3300;Radeon4850 podrasowana: 4GB RAM Patriot 1333

Za ten post lypo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ernesto0.
Awatar użytkownika
lypo
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 10:14
Ostatnio był: 31 Sty 2012, 21:55
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez ZIOM5000 w 03 Gru 2009, 20:29

przez Stalciok* w 28 Lis 2009, 17:01

xKoweKx napisał(a):

Stalciok* napisał(a):dezaktywować też ich nie mogę


Możesz, ale nie umiesz. :P Wchodzisz w główny katalog z grą i do folderu BIN. Jest tam plik protect.exe, który uruchamiasz. Zaznaczasz "Active or deactive application" następnie "Next". Klikasz w deaktywować - dalej sobie poradzisz.


I w tym jest sęk, że właśnie to kilka razy robiłem- oto jaki jest efekt.

"Nie znaleziono licencji do deaktywacji. Aby wygenerować raport o błędzie i przesłać go do działu pomocy technicznej naciśnij odpowiedni przycisk"-

taka treść ukazuje się, w momencie gdy klikam na deaktywować->deaktywuj->tak->


przez Michu33 w Wczoraj, 22:54
Miałem okazję juz dezaktywować grę i co? Pozostało dezaktywacji 4 :wódka:



Ode mnie:

Niestety nasza "kochana" Cenega nie poinformowała nas o równie kochanym DRMie! Gra ma DRM który pozwala ją aktywować tylko !! 1 !! raz! By móc jeszcze raz, trzeba jakoś kombinować. Wracając do DRMa - nie zamieścili info na opakowaniu ... o ile się nie mylę, brak info nt. tego jest nielegalny. Trza by poczytać w jakichś przepisach, bo ja myślałem, że spokojnie zainstaluję se tą gierkę parę razy w razie czego. A tu taka dupa : Mam licencję na AKTYWACJĘ TYLKO 1 GRY! Instalować se mogę w chu ... ale i tak pogram na aktywowanej jedynie :/ DO WSZYSTKICH ZAWIEDZIONYCH : SZUKAJMY ZASAD PRAWNYCH, BO JEŚLI SIĘ NIE MYLĘ - brak info o drm - illegal :wink: A najbardziej mnie rozwaliło to : pozostało dezaktywacji 4, przecież mając normalny DRM od EA Games, po zdezaktywowaniu można odzyskać instalkę i zwiększyć liczbę możliwych instalacji o 1 ( i tak bez końca), a tu nawet taką blokadę dają? Aż żałuję, że kupiłem oryginał :mad:

A tak poza tym misje,ja zrobiłem już 87 więc nie tak mało nawet ich :], są NAPRAWDĘ ROZBUDOWANE! Gram tydzień i nadal nie mogę się nacieszyć, taka dobra jest :] chyba najlepsza część S.T.A.L.K.E.R.A., jedyny minus to tylko 1 podziemia EDIT: znalazłem jeszcze jedne (chyba że jest więcej zdolnych do otwarcia :D) i bez tych klimatycznych pijawek :P (x10 - x19 się kłania), gra zrobiła mi tylko 1 bugtrap w zatonie, poza tym lekko się tnie tak ze 3 minuty od rozpoczęcia gry, ale potem śmiga cudnie, i to na max detalach itp. A mam tylko GeForce 8600 GTX :D !!!już ukończyłem całą grę!!! Z wszystkimi misjami pobocznymi (prawie,jeszcze wyszukuję innych, wie ktoś gdzie znaleźć Kawalarza? kumpla kardana, bo tamtego drugiego znalazłem, i wie ktoś gdzie znaleźć sęka, gdy ten znika akurat wtedy, jak trza z nim pogadać? :| ) :D na weteranie... jeszcze ostatnie misyjki wykonuję i zwiedzam Zonę :] 9/10 POLECAM! ale chyba niestety lepiej pirata, bo drm jest :/ (zdecydowanie wolę oryginały :wódka: przynajmniej pudełko jest :+:)

Pozdr & poćwicz :kotek:
Ostatnio edytowany przez ZIOM5000, 04 Gru 2009, 16:23, edytowano w sumie 1 raz
Image <--- One nadchodzą!
Awatar użytkownika
ZIOM5000
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 13 Lis 2008, 20:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez zbychu w 03 Gru 2009, 21:04

przecież jak zdeaktywujesz grę to możesz ją ponownie aktywować nawet na innym kompie..oczywiście tylko na 1 naraz
zbychu
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 22 Lis 2009, 19:19
Ostatnio był: 17 Lis 2011, 01:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu33 w 03 Gru 2009, 22:07

/\ o tym wiadomo, ale denerwuje ograniczona liczba aktywacji na jeden klucz :wódka:
Шэjdź do sтгэfy śmїeгcї! Hoггoг Czaгnobyla гozpoczął się w pїąтeк 13 кшїэтnїa 2007 гoкu!
Тuтај człoшїэк sтшогzył рїэкłо
Awatar użytkownika
Michu33
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 13 Cze 2007, 20:33
Ostatnio był: 29 Sty 2024, 00:23
Miejscowość: Karczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez portals w 03 Gru 2009, 22:11

Cenega takimi narzędziami zmusza gracza do stosowanie crakca ponieważ czasami się zderza ze nie możemy uruchomić systemu,więc nie możemy dokonać dezaktywacji,a po ponownej instalacji systemu nie możemy już aktywować bo poprzednia aktywacja nie została zdezaktywowana.
Chyba ze da się grę odpalić bez aktywacji gdy oryginalna płyta jest w napędzie,tego nie wiem bo nie sprawdzałem
CD PROJECT zmienił zabezpieczenie w cs na lepszego Tagasa z którym nie było takich problemów
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Kontroler w 03 Gru 2009, 22:15

Cenega wypuściła patcha! Poprawia drobne błędy w lokalizacji.
Ostatnio edytowany przez caleb59, 03 Gru 2009, 22:17, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez sebacyw w 04 Gru 2009, 09:21

Crack jest między innymi dla ludzi, którzy posiadają oryginalną wersje gry- bo przecież kupiłeś tą grę i niby czemu miałby ktoś kogoś karać za granie we własną wykupioną grę? (sam kupiłem kilka lat temu za 160 zł FS2004, a że płyta odpowiadająca za uruchomienie gry się porysowała, to zastosowałem cracka i problemu nie widzę)
A zabezpieczenie według mnie(i tu sorry za takie słowo) jest kompletnie idiotyczne i proste do obejścia.
Mnie osobiście takie coś zniechęca do kupna gry i jak tylko usłyszałem o problemach z aktywacją/dezaktywacją itp to odechciało mi się zamawiać.
pzdr.
sebacyw
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 11 Paź 2009, 15:50
Ostatnio był: 23 Wrz 2012, 13:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez ZIOM5000 w 04 Gru 2009, 12:24

No, zgadzam się. ( Zbychu - Wszystko byłoby OK gdyby nie to, że liczba DEAKTYWACJI! jest TEŻ OGRANICZONA!) Nie mówię, że ciężko to obejść, ale denerwuje sam fakt o NIEPOINFORMOWANIU graczy o durnym zabezpieczeniu. Potem trzeba łaskawie 2 tygodnie od wysłania modlić się, by zaakceptowali skargę i wysłali kolejny klucz aktywacyjny. Cenega się nam zaczyna rozpuszczać. Gdybym wiedział o tym zabezpieczeniu, najzwyczajniej kupiłbym pirata... :facepalm:
Image <--- One nadchodzą!
Awatar użytkownika
ZIOM5000
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 13 Lis 2008, 20:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez lypo w 04 Gru 2009, 13:26

A tak na marginesie, to może wyjaśnicie w jaki prosty sposób można obejść aktywację i deaktywację?
Gdy nie ma gdzie wrócić, trzeba iść naprzód

Intel Core 2 Dou 7400 2600@3300;Radeon4850 podrasowana: 4GB RAM Patriot 1333
Awatar użytkownika
lypo
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 10:14
Ostatnio był: 31 Sty 2012, 21:55
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez portals w 04 Gru 2009, 14:39

No są programy do robienia tego bez aktywacji i legalnie(choć tego nie jestem pewien),ale nie mogę dać lina bo ktoś pewnie uzna ze to cracka i dostanę warna
[ciach]
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez ZIOM5000 w 04 Gru 2009, 16:20

lypo - zajrzyj do wujka google ;) on naprawdę nie gryzie

:

btw. Wie ktoś gdzie znaleźć narzędzia do pracy precyzyjnej? SZUKAŁEM W GOOGLE! Znalazłem tylko 1 z 2 zestawów. Mam WSZYSTKIE narzędzia oprócz tych jednych. A chcę je dać Azotowi, bo za to jest achievement i jakiś bonusik :D Np. gdy dałem kardanowi ostatnie narzędzia zdobyłem osiągnięcie ekspert systemów obronnych i mogłem u niego zrobić ulepszenie dla egzoszkieletu, że można w nim sprintować (hydrauliczne wzmocnienie serwomotorów czy jakoś tak). A tak w ogóle, wymieńcie jakie macie achievementy :] Moje to :
1. Ekspert systemów obronnych - mówiłem
2. Detektyw - dostaję leki za free na Skadowsku do skrytki (raz dziennie)
3. Wysłannik sprawiedliwości - dostałem rzeczy które kradł i wycyganiał Sroka? chyba jakoś tak.
4. Łowca mutantów - dostaję amunicję ppanc. do skrytki w Janowie (raz dziennie)
5. Pionier - mogę kupić medycynkę - antybiotyk - gdy go zażyję przed emisją, będę mógł ją przetrwać :] przydatne
6. Asystent - tańsze leki i naprawy w bunkrze naukowców
7. Bogaty klient - sprzedawcy oferują mi rzadkie, unikalne towary
8. Doświadczony S.T.A.L.K.E.R. - częściej i łatwiej znajduję artefakty
9. Naznaczony przez Zonę - (moje ulubione :D) jeśli mam full życie mogę przetrwać emisję bez osłony i antybiotyku
Jakby ktoś chciał wiedzieć, co trzeba zrobić, by zyskać te osiągniecia niech pisze :] podam w spoilerze
Image <--- One nadchodzą!
Awatar użytkownika
ZIOM5000
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 13 Lis 2008, 20:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Bambosz107 w 04 Gru 2009, 16:26

ZIOM5000 napisał(a):
:

9. Naznaczony przez Zonę - (moje ulubione :D) jeśli mam full życie mogę przetrwać emisję bez osłony i antybiotyku



Anaboliku...
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości