[Dima's MOD] Final

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 30 Lis 2009, 16:12

W bazie bandytów (Dolina Mroku) też jest, u Maksa w późniejszej fazie gry do kupienia i Żwawy za questa daje. Jakby co to amunicja do STG44, kuszy i innych perełek jest do kupienia u mechaników i do znalezienia w bazie dresów. A tak przy okazji czy ja mam wrażenie czy w modzie vintoreza nie ma?
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez mateszew w 30 Lis 2009, 18:11

jest wintorez u pietrienki po wykonaniu zadania w x18
i3 3rd
660
8gb
ssd
Awatar użytkownika
mateszew
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 09 Paź 2009, 19:54
Ostatnio był: 10 Cze 2017, 16:04
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez PrzemoC w 30 Lis 2009, 18:58

Imbefalasion napisał(a):W Kordonie spotkałem już (i unicestwiłem) dwóch Wojskowych Stalkerów z SVU, więc teraz tylko amunicja do nich jest dla mnie problemem

Hah, ja szedłem właśnie pierwszy raz na wysypisko, i trafiłem na pięciu bandziorów
z FN P90 :D
Imbefalasion napisał(a):Czy niektóre anomalie są stałe?

Po zwarciach ich rozmieszczenie ulega zmianie.
stypol9 napisał(a):w oddali widziałem chyba nibyolbrzyma(?)

Tam mogły się zespawnować co najwyżej dziki, no możne trafił tam jakiś zabłąkany mięsacz.
Imbefalasion napisał(a):Gdzie jest amunicja do miotacza ognia dla Wilka?

Yyy, w alphie w Kordonie w schowku "Towar Strieloka" było paliwo do miotacza, ale w Finalu już
tego schowka nie trafiłem. Zależy od farta :wink:
Pathlogan napisał(a):Raz ją widziałem u Szarego. Jeżeli nie znajdziesz to save/load aż do skutku.

U mnie Save/Load nie zmieniał towaru u handlarzy, dopiero opuszczenie obszaru i powrót.
mateszew napisał(a):jest wintorez u pietrienki po wykonaniu zadania w x18

Tak samo w Alphie leżał w magazynach wojskowych w baraku na podłodze
i był w jednym ze schowków tam. W Finalu jeszcze w Agropromie jestem, więc,
100% pewności nie mam.
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez stypol9 w 30 Lis 2009, 20:25

A połamaniec to jak wygląda? Ja widziałem takiego jakby człowieka chodzącego na rękach i nogach jednocześnie (nie chciałem napisać o łapach, nie był to snork), ale jedną rękę miał dłuższą i był chyba nagi.
PrzemoC napisał(a):
stypol9 napisał(a):w oddali widziałem chyba nibyolbrzyma(?)

Tam mogły się zespawnować co najwyżej dziki, no możne trafił tam jakiś zabłąkany mięsacz.

No właśnie nie, to coś było bardzo duże i na pewno nie był to mięsacz, bo był 2 razy większy od dzika. No nie wiem, nie ważne.

EDIT: Jeszcze pytanko: czy na monitorze panoramicznym z "Widescreen fixem" będę miał porozciągane lunety?
Ostatnio edytowany przez stypol9, 30 Lis 2009, 21:00, edytowano w sumie 1 raz
Image
Udanych łowów Stalkerze!
C2D E7400 2,8GHz (OC 3,5GHz) | 9800GT 1GB | 4GB RAM
Awatar użytkownika
stypol9
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 17 Maj 2009, 19:54
Ostatnio był: 18 Kwi 2016, 01:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez MatrixSTR w 30 Lis 2009, 20:26

PrzemoC napisał(a):Tak samo w Alphie leżał w magazynach wojskowych w baraku na podłodze

u mnie go tam nie było i możliwe że akurat został wycięty z tego miejsca albo po prostu jakiś błąd miałem
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 05:14
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Normandia w 30 Lis 2009, 20:50

Ma ktoś może kod z tunelu z anomaliami tego na przeciw magazynów na wysypisku?
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Hssiss w 30 Lis 2009, 23:39

A do czego on jest potrzebny? (tak z ciekawości)
Jeśli potrzebujesz go na gwałt to mogę wczytać grę i go wpisać w następnym poście.

Jedna rzecz mnie w tym modzie drażni i wywołuje zgrzytanie zębów: Gdy pojawia się komunikat "jestem pijany... baaardzo" Naznaczony, jeśli nie daj Boże pozwoli się mu zasnąć (w śpiworze) będzie spał przez bite 9-10 godzin.
I zdechnie z głodu - bez względu na to ile zje przed snem.
Jak można po 10 godzinach snu umrzeć z głodu jeśli zjadło się na kolacje 2kg kiełbasy i tyle samo chleba?
Niewiarygodne psia mać.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez stypol9 w 01 Gru 2009, 00:04

No właśnie mnie to też strasznie wkurza i teraz pytanko: może ktoś by to poprawił, bo faktycznie umieranie z głodu po zjedzeniu 2kg kiełbachy i 3 bochenków chleba jest trochę nienormalne. Ja rozumiem, że twórcy gry zaimplementowali głód, ale mogli go wyłączyć podczas snu. To był chyba główny powód wycięcia spania z gry. A w Zewie Prypeci jak jest z głodem podczas snu?

I teraz z innej beczki (standard): Out of memory. Jak zwiększę, to mam "not enough storage". Dodam, że na tym kompie mam Stalka na dysku D, a na drugim, na którym działa bez zarzutów mam na dysku C. Czy reinstalka na C coś da?

EDIT: Pomyliło mi się coś. Na tamtym kompie mam 4 dyski (partycje): C,D,E,F. I Stalkera mam zainstalowanego na F. Nie mam teraz do niego dostępu, ale wydaje mi się, że tam plik stronicowania jest ustawiony na: "kontroluj przez system". Zmienię D na "kontroluj przez system" i zobaczę, jak będzie.
Image
Udanych łowów Stalkerze!
C2D E7400 2,8GHz (OC 3,5GHz) | 9800GT 1GB | 4GB RAM
Awatar użytkownika
stypol9
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 17 Maj 2009, 19:54
Ostatnio był: 18 Kwi 2016, 01:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez wiewiur551 w 01 Gru 2009, 00:49

tez mam ten problem, pisałem juz wczesniej.
mozesz ustawic stronnicowanie 5300 i powinno byc lepiej, lecz bugtrapy moga sie zdarzac.
Awatar użytkownika
wiewiur551
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 01 Paź 2009, 21:09
Ostatnio był: 13 Sty 2016, 04:27
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez sola sideris w 01 Gru 2009, 08:50

Hssiss napisał(a):(...)
Jedna rzecz mnie w tym modzie drażni i wywołuje zgrzytanie zębów: Gdy pojawia się komunikat "jestem pijany... baaardzo" Naznaczony, jeśli nie daj Boże pozwoli się mu zasnąć (w śpiworze) będzie spał przez bite 9-10 godzin.
I zdechnie z głodu - bez względu na to ile zje przed snem.
Jak można po 10 godzinach snu umrzeć z głodu jeśli zjadło się na kolacje 2kg kiełbasy i tyle samo chleba?
Niewiarygodne psia mać.


stypol9 napisał(a):No właśnie mnie to też strasznie wkurza i teraz pytanko: może ktoś by to poprawił, bo faktycznie umieranie z głodu po zjedzeniu 2kg kiełbachy i 3 bochenków chleba jest trochę nienormalne. Ja rozumiem, że twórcy gry zaimplementowali głód, ale mogli go wyłączyć podczas snu. To był chyba główny powód wycięcia spania z gry. A w Zewie Prypeci jak jest z głodem podczas snu?
(...)


"Chopy", wniosek z tego prosty - nie chlejcie tyle:D

W Zewie Prypeci po przespaniu 24 godzin nawet wyskakuje krytyczny czerwony wskaźnik głodu, ale umrzeć z teo powodu mi się jeszcze nie zdarzyło.
не скроешься враг монолита
Awatar użytkownika
sola sideris
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 19 Paź 2009, 12:12
Ostatnio był: 22 Wrz 2013, 18:02
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Normandia w 01 Gru 2009, 13:47

Potrzebny mi ten kod bo w budynku gdzie wyłączane są anteny mózgozwęglacza znalazłem kilkoro drzwi do których można wpisać kod, poza tym sprawdzam wszystkie laboratoria jeszcze raz, gdzieś coś musi być...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez stypol9 w 01 Gru 2009, 17:13

sola sideris napisał(a):"Chopy", wniosek z tego prosty - nie chlejcie tyle:D


Łatwo ci powiedzieć, poszedłem do Dziczy z zaledwie 1 lekiem przeciwpromiennym, a jak wiadomo promieniowania tam bardzo dużo. Chodziłem po jakichś napromieniowanych betonach :D. Wykorzystałem ten lek, idę dalej, patrzę: 10 kozaczków zostało w plecaku, myślę: "Nie wypiję wszystkich, bo przy ognisku nie będzie czego wyciągnąć." :D. No to wypiłem 2, potem jeszcze 2 itd. W sumie 8. Jakoś się doczołgałem do Baru, była godz. 23, położyłem się spać i już nie wstałem. I co?
Image
Udanych łowów Stalkerze!
C2D E7400 2,8GHz (OC 3,5GHz) | 9800GT 1GB | 4GB RAM
Awatar użytkownika
stypol9
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 17 Maj 2009, 19:54
Ostatnio był: 18 Kwi 2016, 01:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość