FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Crisu w 04 Lis 2009, 14:31

Zgłoszę pewną niedogodność, a co będę sobie żałował. ^^
Nie no, teraz poważnie... Widzę, że powstało podforum "Oprogramowanie".
Cóż, tak więc postanowiłem rzucić okiem. Mój plan napotkał jednak pewną trudność...

Nie masz wymaganych uprawnień, aby czytać posty na tym forum.


Oczywistym jest także fakt, że bezpośredni odsyłacz do wątku również nie działa.
Nie masz zezwoleń by czytać to forum.


Tak więc zgaduję, że ten problem dotyczy nie tylko mnie... ;)
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 04 Lis 2009, 17:04

Już działa. :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez eonek666 w 11 Lis 2009, 23:19

Nie wiem czy było to już poruszane ale czy można by zrobić coś jak recenzje Stalkera CS tylko, że CoP?
Wiem, że grę mało osób jeszcze ukończyło ale z czasem pojawiło by się tam kilka recenzji a ja właśnie bym się podzielił swoim zdaniem.Najlepiej jakby było to na tej samej zasadzie tylko inna gra.
Boże...tracę sens wypowiedzi bo wyszło tak troszkę, że to samo ale inne :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
eonek666
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 04 Lip 2008, 13:10
Ostatnio był: 10 Mar 2011, 08:00
Miejscowość: Otchłań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez klawisz w 11 Lis 2009, 23:34

eonek666 napisał(a):Nie wiem czy było to już poruszane ale czy można by zrobić coś jak recenzje Stalkera CS tylko, że CoP?
Wiem, że grę mało osób jeszcze ukończyło ale z czasem pojawiło by się tam kilka recenzji a ja właśnie bym się podzielił swoim zdaniem.Najlepiej jakby było to na tej samej zasadzie tylko inna gra.
Boże...tracę sens wypowiedzi bo wyszło tak troszkę, że to samo ale inne :facepalm:


Myślę, że nikt Ciebie nie zrozumiał. Jutro pojawi się zapowiedź Zewu Prypeci napisana przez Mich'nika.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Microtus w 12 Lis 2009, 13:03

klawisz napisał(a):
eonek666 napisał(a):Nie wiem czy było to już poruszane ale czy można by zrobić coś jak recenzje Stalkera CS tylko, że CoP?
Wiem, że grę mało osób jeszcze ukończyło ale z czasem pojawiło by się tam kilka recenzji a ja właśnie bym się podzielił swoim zdaniem.Najlepiej jakby było to na tej samej zasadzie tylko inna gra.
Boże...tracę sens wypowiedzi bo wyszło tak troszkę, że to samo ale inne :facepalm:


Myślę, że nikt Ciebie nie zrozumiał. Jutro pojawi się zapowiedź Zewu Prypeci napisana przez Mich'nika.


Oj klawiszu, niektórzy zrozumieli OCB. A chodzi o taki temat:
Ocena gry:

Eonek niestety robienie takiego tematu przed premierą oficjalną gry jest lekko bez sensu.
I tak wiem, że można mieć rosyjskiego oryginała.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez eonek666 w 12 Lis 2009, 15:31

Microtus napisał(a):Eonek niestety robienie takiego tematu przed premierą oficjalną gry jest lekko bez sensu.
I tak wiem, że można mieć rosyjskiego oryginała.


No właśnie w moim przypadku tak jest i chciałbym poznać zdanie tych co też posiadają tą oto grę.
Przepraszam za to, że napisałem to tak niejasno.Nie pomyślałem a powinienem :(
Ale rozumiem o co chodzi.Mam nadzieję, że taki temat pojawi się jakiś czas po premierze gry.
Dziękuję za odpowiedź.
Image
Awatar użytkownika
eonek666
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 04 Lip 2008, 13:10
Ostatnio był: 10 Mar 2011, 08:00
Miejscowość: Otchłań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Freeman w 13 Lis 2009, 19:15

Dzisiaj bez jakichkolwiek argumentów czy wyjaśnień moje posty w TYM temacie zostały bezpodstawnie zedytowane. Nie był to spam ani off-top, odpisywałem na problem Bendera (nowy user) w sprawie podanego crash loga, omawiając sposób na jego obejście, jako że brakowało zbyt wielu plików, poradziłem mu pobrać moda z innego źródła. Nie dość że usunięto mój post, inne w tym temacie "uszczuplono", to usunięto również posty Bendera który zamieścił tu swój problem, "wymazując" go z tematu.
Osobą odpowiedzialną za to jest Czaro16
Ludzie to nie śmieci - wywalając ich do kosza tak ich traktujemy, a ingerując w wartościowe posty nakładamy jednocześnie cenzurę na wolność wypowiedzi, do której jako użytkownicy mamy prawo!
Nie zostawię tej sprawy "w cieniu" postanowiłem więc zamieścić swój problem będący jednocześnie sygnałem dla władz nadrzędnych Tego forum - osoba odpowiedzialna za usunięcie posta także podlega pod regulamin forum i nie stanowi ona prawa. Jeżeli usunięcie posta miało czemuś służyć to domagam się racjonalnych argumentów w tej sprawie, nie na PW czy SB ale właśnie tutaj.
Ostatnio edytowany przez Freeman, 13 Lis 2009, 19:20, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Freeman
Stalker

Posty: 140
Dołączenie: 23 Lip 2009, 19:17
Ostatnio był: 26 Maj 2010, 20:34
Miejscowość: Terra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Crisu w 13 Lis 2009, 19:18

A ja powiem króciutko - wiedziałem, że tak będzie i kiedyś pisałem o tym w SB.
Było tak wcześniej w czasie, gdy Czaro był modem, jest i teraz gdy znów ma uprawnienia.
To powinno czegoś nauczyć Ekipę, że dwa razy nie wchodzimy do jednej rzeczki. ;)
Freeman, uważaj bo zostaniesz zgnojony za to, że używasz w postach koloru. Nie możesz. xD
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 13 Lis 2009, 19:36

CrisuSPW napisał(a):To powinno czegoś nauczyć Ekipę, że dwa razy nie wchodzimy do jednej rzeczki. ;)

Ja w pewnych kwestiach też mógłbym Ciebie pouczyć, ale zostawię to bez komentarza.

CrisuSPW napisał(a):Freeman, uważaj bo zostaniesz zgnojony za to, że używasz w postach koloru. Nie możesz. xD

Może. Ale bez przesady. ;)

Co do tego powyżej, to sprawa została już z Czarem wyjaśniona. Został moderatorem forum Modyfikacje, gdyż dział ten potrzebował porządku... ale nie aż takiego. Dostał on ode mnie pouczenie. Rozumiem twoje rozdrażnienie, Freeman. Zapewniam Cię jednocześnie, że coś takiego już się nie powtórzy, gdyż sam jestem przeciwko dla takich rzeczy. Czaro16 powinien najpierw powiadomić autora o usuwaniu jego postów/tematów jeśli są one zgodne z regulaminem. Zrozumiałbym to, gdyby posty, które odeszły w niepamięć były spamem/off-topem, albo czymś w tym rodzaju, ale w tej sytuacji... nie rozumiem jego działań.

Btw. Czaro nie ma władzy niemalże absolutnej, jak kiedyś. Może co najwyżej edytować posty, przesuwać tematy etc. Ostrzeżenia nikomu nie wlepi. To ja mu przyznałem moderatora w tych działach i poza tą sprawą to bym kompletnie nie żałował. W sumie... to nadal nie żałuję, tylko mogło to się wszystko odbyć bez tego incydentu... Czaro bardzo mi pomógł i mam nadzieję, że nadal będzie pomagał - stworzył już np. zasady postowania (które wymagają drobnych poprawek, lecz na to jest jeszcze czas).

Mam nadzieję, że Czaro odpowie w tym wątku i wszystko bardziej szczegółowo wyjaśni.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Freeman w 13 Lis 2009, 20:01

xKoweKx, rozumiem zasadność stosowania się do regulaminu, każdy akceptując go decyduje się na obowiązki z niego wynikające, ale jednocześnie daje to Userom pewne prawa, chociażby do zadawania pytań na które nie ma odpowiedzi czy to w FAQ czy szukaj. Czaro nie może rezerwować sobie prawa na udzielanie odpowiedzi, ani też na bezpodstawne usuwanie ich.

Czaro16 powinien najpierw powiadomić autora o usuwaniu jego postów/tematów jeśli są one zgodne z regulaminem.


Poprawione
W pełni się zgadzam z tym co napisałeś. Mam nadzieję że Czaro16 jest tego samego zdania i zaakceptuje powyższą sugestię.Fakty są takie, że Czaro16 faktycznie wiele robi dla forum, nie można zarzucić mu braku sumienności ale jednocześnie powinien sprawiedliwie traktować forumowiczów.
Ostatnio edytowany przez Freeman 13 Lis 2009, 20:11, edytowano w sumie 4 razy
Awatar użytkownika
Freeman
Stalker

Posty: 140
Dołączenie: 23 Lip 2009, 19:17
Ostatnio był: 26 Maj 2010, 20:34
Miejscowość: Terra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 13 Lis 2009, 20:06

Freeman napisał(a):
Czaro16 powinien najpierw powiadomić autora o usuwaniu jego postów/tematów jeśli są one niezgodne z regulaminem.


W pełni się zgadzam z tym co napisałeś. Mam nadzieję że Czaro16 jest tego samego zdania i zaakceptuje powyższą sugestię.

Tylko, że ja napisałem ZGODNE, a nie NIEZGODNE. :)

Tematy niezgodne z regulaminem, jak spam etc. mamy prawo usuwać bez powiadamiania autora (najwyżej dostanie powiadomienie, ale w roli ostrzeżenia).
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Czaro w 13 Lis 2009, 23:46

Chciałem serdecznie przeprosić Freemana oraz Bendera za swoje lekkomyślne zachowanie :|.

Pomyślałem, że jeśli w postach Freemana nie ma rozwiązania problemu, a Bender oznajmił, że sam sobie poradził to temat można "oczyścić".

Widać myliłem się. Jeszcze raz przepraszam :|.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości