Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Re: THC i Marihuana.

Postprzez Terminus w 27 Paź 2009, 10:16

Nie sądzie, że dyskusja co dolewają, a czego nie to raczej kwestia wtórna? Marycha tak jak wszystkie inne używki mające działanie uzależniające może prowadzić w spiralę, z której nie ma wyjścia. A granica kiedy to kontrolujemy, a kiedy tylko nam się wydaje jest cienka i płynna. A mądrość nie polega tylko na tym aby wiedzieć kiedy przestać, ale także na tym żeby wiedzieć, żeby po to w ogóle nie sięgać. Mogę umrzeć nie doświadczając "wzmocnionych emocji" ani nie widząc "znajomych którzy wyglądali jak pokemony" i nie będę akurat tego żałować.
W pełni zgadzam się z tym co napisał Vaniol.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: THC i Marihuana.

Postprzez rybolov w 27 Paź 2009, 13:49

Lubisz palić -pal :D lubisz pić- pij :D
Ja lubie wypić od czasu do czasu, czasem więcej( wakacje,impreza itp.), czasem mniej w tygodniu(spotkania towarzyskie). Jeśli chodzi o trawke to kiedyś troche, lecz już mi przeszło, chociaż lepsza faza i łatwiej szybciej zdobyć bombe. Zalegalizować jak najbardziej - każdy człowiek decyduje o swoim życiu i zdrowiu także w czym przeszkoda. :wódka:
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: THC i Marihuana.

Postprzez Terminus w 27 Paź 2009, 14:21

Ano przeszkoda w tym [o czym już tu pisano], że za leczenie tych którzy "źle zdecydowali" płacimy my wszyscy...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: THC i Marihuana.

Postprzez cmlPL w 27 Paź 2009, 15:05

Nasz system podatkowy też jest taki troche ekhm. ma wady - tak to ujme. To samo z emeryturą i zbieraniem na nią. Każdy wie jakie zbieranie sie bardziej opłaca :D No ale ja nie jestem za legalizacją ever. Ludzie są zbyt głupi na takie rzeczy, tak samo jak jest z alkoholem. Przecież media sa wypełnione wiadomosciami co to sie nie stało po alkoholu. To to samo co trawa - a mowa o tym, że jest w naszej kulturze - głupota, trawa jest w kulturach tak samo jak i wódka. Jednak gadki o tym, że ja wiem kiedy przestać itp. to potwierdzanie swojej głupoty.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: THC i Marihuana.

Postprzez rybolov w 27 Paź 2009, 15:33

No rzeczywiście fhoooooooooooooooooooooooooooj tu do płacenia :D WIELKA przesada :D
Już lepiej jakby wódki nie było... ponieważ po wódzie odpier%#$^a i ma sie wyjeban%^ na wszystko, a pod wpływem THC się jeszcze myśli jako tako. I nie pytajcie jak sie myśli tylko sami zobaczcie :wódka:
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: THC i Marihuana.

Postprzez KoweK w 27 Paź 2009, 15:37

rybolov napisał(a):No rzeczywiście fhoooooooooooooooooooooooooooj tu do płacenia :D WIELKA przesada :D
Już lepiej jakby wódki nie było... ponieważ po wódzie odpier%#$^a i ma sie wyjeban%^ na wszystko, a pod wpływem THC się jeszcze myśli jako tako. I nie pytajcie jak sie myśli tylko sami zobaczcie :wódka:

Bo zapewne nie płacisz jeszcze i dlatego tak mówisz. Nie, dziękuję, ale wolę żyć w trzeźwym życiu. Wódzie też jestem przeciwny, ale co ja poradzę?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: THC i Marihuana.

Postprzez rybolov w 27 Paź 2009, 16:03

Ta? A konkretnie to myślisz że ile byś płacił? Jakby wogóle trzebabyło to robić ^^ eh bez sensu to.
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: THC i Marihuana.

Postprzez KoweK w 27 Paź 2009, 16:04

Nauczą Cię o tym w szkole średniej... nie martw się.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: THC i Marihuana.

Postprzez rybolov w 27 Paź 2009, 16:13

Ja się pytam Ciebie gościu =] Hah jakoś nie pamiętam żeby w szkole średniej były omawiane ceny takich rzeczy, widać Ciebie za dużo nauczyli tego, czego nie trzeba. Wywyższaj sie bardziej to napewno do czegoś dojdziesz. piszesz jakbyś tu był mentorem dr.hab. mgr. inż. itp. itd. a masz imo 19 lat. Gratulacje naprawde .
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: THC i Marihuana.

Postprzez KoweK w 27 Paź 2009, 16:31

Nie wiesz, co to podatek dla państwa?

A teraz Ci ładnie rozpiszę:

Legalizujemy maryśkę > Więcej osób będzie uzależnionych > Więcej osób będzie próbowało z tego wybrnąć > Zostaną utworzone nowe ośrodki leczenia uzależnień > kasa na takie coś będzie pobierana od nas.

Btw. w radiu coś ostatnio słyszałem, że mamy dodatkowo jeszcze płacić podatek za drogi :D Tzn. za każdą drogę, aby mieli kasę wyremontować drogi w Polsce. :F

Wywyższaj sie bardziej to napewno do czegoś dojdziesz. piszesz jakbyś tu był mentorem dr.hab. mgr. inż. itp. itd. a masz imo 19 lat. Gratulacje naprawde .

Twoje zdanie. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: THC i Marihuana.

Postprzez rybolov w 27 Paź 2009, 16:40

Powiem szczerze, że gubisz się w tym temacie i napewno nie miałeś styczności z trawką. Także Twoje towarzystwo nie bawi się w te rzeczy i nie bardzo rozumiesz sytuacje uzależnień, i tych osób które "bedą chciały z tego wybrnąć".
Uwierz mi, że mówie prawde. Koniec końców - i tak pewnie nie będzie legalizacji także na darmo wysiłek.
PS: a co do dróg to żadnych podatków nie będzie, kase biorą z Unii także nawet nie mogą pobierać żadnych pieniędzy. AA co do radia to nie ma co wierzyć w takie bzdury :P
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: THC i Marihuana.

Postprzez Terminus w 27 Paź 2009, 16:47

Drogi @rybolov:
Jeżeli potrzebujesz potwierdzenia tego co pisze xKowekx przez kogoś kto ma przed imieniem mgr inż. to służę swoją osobą :D.
Żeby Ci uzmysłowić skalę: Obecnie na ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne i fundusz pracy -jednym słowem ZUS, czyli ubezpieczenie aby móc się leczyć i mieć emeryturę, każdy prowadzący działalność gospodarczą musi zapłacić co miesiąc ok 850zł. Z każdej sumę jaką zarobisz, faktury jaką wystawisz musisz oddać państwu 33.6% [22% VAT i 19% podatku dochodowego]. To mało? Każdy wzrost "nakładów na służbę zdrowia" odbywa się poprzez zwiększenie tych comiesięcznych podatków...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości