Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez bosstonX w 10 Paź 2009, 10:38

W zwiazku z wieloma pytaniami na ogolnej daje mapke z lokalizacja. Na czerwono komplety narzedzi, na zielono wejscie po oasis, zolty-samolot.

http://img188.imageshack.us/img188/2525/toolsjh.png
bosstonX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 06 Paź 2009, 20:12
Ostatnio był: 01 Lis 2009, 11:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez DieBySword w 10 Paź 2009, 12:28

samolot jest raczej generowany jako quest bo byłem tam parę razy i nic tam nie znalazłem.

Co do kompletu narzędzi [calibration tools] to jeden był w tunelu jak się idzie z supermarketu do księgarni a drugi jest ponoć (info z netu oraz od stalkerów w grze) w CCD ale tego nie znalazłem, obie lokacje prypeć. Tam gdzie u ciebie jest czerwone kółko także nic nie znalazłem.

Komplet narzędzi "fine work" można znaleźć w lokacji jupiter w pociągu gdzie krąży anomalia elektro. Jest to zaraz na północ od wejścia do oasis.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez GunHead w 10 Paź 2009, 12:38

Na pierwszej mapce są dwa komplety narzędzi tak jak na mapce którą ktoś już tutaj zamieścił. Jeden tam gdzie jest dużo zombie w budynku na poddaszu. Są tam tez inne fajne rzeczy. A druga u Stalkerów którzy chcą jedzenie. trzeba dać im pojeść bo będą nerwowi i na pewno kula w łeb. A potem idzie my za ognisko i wchodzimy do budynku od tyłu, a potem wychodzimy z drugiej strony i tam stalkerzy mają dla nas drugi zestaw narzędzi. Leży sobie po prostu i trzeba sobie wsiąść bez pytania. Jeśli kogoś interesuje to moge też napisać gdzie jest poison gas i klucze do skrzynek na moście.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez bosstonX w 10 Paź 2009, 12:48

Samolot nie jest misja... Podchodzisz i naciskasz "f" (tak jak przy heli)
bosstonX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 06 Paź 2009, 20:12
Ostatnio był: 01 Lis 2009, 11:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez DieBySword w 10 Paź 2009, 13:19

no fajnie ale ja tam szukam i nie ma nic, nie ma wraku samolotu tylko pusty teren :D to co mam kliknąć ? Powietrze ?
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez bosstonX w 10 Paź 2009, 13:22

Jest on za gora, wiec albo przechodzisz przelecza przez anomalie (jest tam artefakt, a moze i kilka-nie pamietam), albo pod jakas gorke, ktora mozna przejsc.
bosstonX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 06 Paź 2009, 20:12
Ostatnio był: 01 Lis 2009, 11:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez GunHead w 10 Paź 2009, 14:50

A może kolego masz takie coś jak ja, że np. podchodzę do skrzyni a ona pusta a nawet F sie nie wyświetla. Wtedy robię tak: wychodzę z gry przez Alt+Tab i wracam przez kliknięcie karty z grą i jest F i pełna skrzynka. To tylko przykład i nie wiem skąd się to bierze ale tak jest i z innymi miajscami: pusta baza, pusty personal box, puste regały. Wyczaiłem to gdy poszedłem po nagrodę koło stacji benzynowej i pod kamieniem nic nie było a mapa pokazywała że to tu i wyszedłem aby na neta luknąć i gdy wróciłem to było pełno gratów i gnat (orzeł).
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez DieBySword w 10 Paź 2009, 18:17

GunHead napisał(a):A może kolego masz takie coś jak ja, że np. podchodzę do skrzyni a ona pusta a nawet F sie nie wyświetla. Wtedy robię tak: wychodzę z gry przez Alt+Tab i wracam przez kliknięcie karty z grą i jest F i pełna skrzynka. To tylko przykład i nie wiem skąd się to bierze ale tak jest i z innymi miajscami: pusta baza, pusty personal box, puste regały. Wyczaiłem to gdy poszedłem po nagrodę koło stacji benzynowej i pod kamieniem nic nie było a mapa pokazywała że to tu i wyszedłem aby na neta luknąć i gdy wróciłem to było pełno gratów i gnat (orzeł).


Dzięki zadziałało :) info o 3 skrytkach bardzo ciekawe :D
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez GunHead w 10 Paź 2009, 18:41

Sprzedam wam coś jeszcze. Koło samolotu bezzałogowego jest osada zombie a na górce koło niej odszczeliłem trzech w egzoszkieletach chyba co mieli fajne zabawki i 3 detektory które będą wam potrzebne. Tyle na dziś, życie towarzyskie czeka.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez DieBySword w 10 Paź 2009, 21:44

GunHead napisał(a):Sprzedam wam coś jeszcze. Koło samolotu bezzałogowego jest osada zombie a na górce koło niej odszczeliłem trzech w egzoszkieletach chyba co mieli fajne zabawki i 3 detektory które będą wam potrzebne. Tyle na dziś, życie towarzyskie czeka.


a ja dopowiem ze w tej wiosce jest koparka a w niej skrytka i parę detektorów, ale nie jest to tajna lokacja wystarczy zagadać z Yarem i można sobie zrobić safari :D
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez GunHead w 11 Paź 2009, 11:24

W koparce rzeczywiście jest parę rzeczy ale ciężko je wyjąć. A jeśli chodzi o safari to trzeba zombiaki powybijać ale nie zdążymy powyciągać od nich zabawki bo wpada oddział wojaków chyba i zanim ich wykończymy to ciała zombi znikają. Ale wojaki mają lepszy sprzęt do zabrania. Więc tak czy siak nie wracamy na pusto. A na bagnie obok jeszcze artefakty są.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Narzedzia, Oasis i Samolot bezzalogowy

Postprzez DieBySword w 11 Paź 2009, 12:54

wojaki wpadają zabić Yara , jeśli idziesz za nim to zombiaki nic nie robią :D Wchodzicie do domku bierzecie snajperki i strzelacie do wojaków gdy ci walczą z zombi a potem dobijacie resztę.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 15 gości