S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez djcycu w 05 Paź 2009, 01:48

Ok nastepnym razem pozamykam chociaz juz nie mam zamiaru psuc wam smaku, przepraszam :) Co do wersji PL to juz wiadomo oficjalnie ze zrobi to cenega czy dalej to tylko spekulacje? Bo jak tak to ruska wersja sie przyda... Zamieni sie sciezke dzwiekowa na ruska i bedzie po problemie :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez decigner12 w 05 Paź 2009, 07:37

Następny spojler tym razem dotyczy questa o dziwnych zaginięciach stalkerów
:

A więc tak, w łodzi skadovska u jednego gościa dostajemy robotę i musimy odnaleźć zaginionego stalkera. Idziemy do niego i okazuje się, że jest tam tylko ciało pijawki. Jakiś gość daje nam cynk na pda gdzie mamy się spotkać. Koleś coś będzie gadał i zaczynamy hunta. Na początku dwie pijawki do zabicia. Jedna na powierzchni, druga w podziemiach. Zabijamy je 2-kę i idziemy bardziej w dól. Gość otwiera drzwi windy skaczemy za nim. Idziemy dalej i napotykamy trzech stalkerów, wszyscy są martwi. Możemy zabrać od nich rzeczy. Potem gość gada o praktyce z pijawkami i wsadza palce w teksturę drzwi. Otwierają się idziemy kawałem wąskim korytarzykiem. I widzimy gniazdo pijawek, musimy kucnąć i idziemy dalej między mutantami. Jest ich dziewięc, więc zabawa w rambo nie wchodzi w grę, ale zaraz powiem wam co można zrobić. Wychodzimy z tym gościem i tyle. Idziemy do barmana. Każe nam on otruć pijawki gazem bojowym. I tutaj musimy kupić info od handlarza za 2kRU. Możemy próbować otworzyć skrzynię, lub zrobić questa mając egzo i kaema już próbowałem drugą kombinację, i w korytarzyku pijawki zabija się łatwiej , bo idą pojedyńczo. Z gazem jest problem, bo pucha jest zamknięta, i znajdziemy tylko jakiś dokument, a kluczy nie ma? Nie wiem gdzie je znaleźć, może ktoś na to wpadnie.


Od razu zaznaczam, że jeżeli ktoś potrzebuje pomocy nie pisze do mnie na PW, bo przeszedłem całą grę, eksplorowałem całą zonę i znam lokalizacje przeróżnych rzeczy.
|Intel Q6600|Geil Ultra DDR2 4x1 GB|GIGABYTE GA-EP35C-DS3R|XFX ATi HD4850 512MB|Barracuda 7200.11&10 500&250GB|CHIEFTEC CFT-600-14CS 600W

decigner12
Wygnany z Zony

Posty: 18
Dołączenie: 03 Paź 2009, 20:46
Ostatnio był: 08 Mar 2010, 00:47
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Morrtis w 05 Paź 2009, 16:31

http://projectanemic.neostrada.pl/clear_sky.gif
Awatar użytkownika
Morrtis
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 15 Cze 2007, 23:19
Ostatnio był: 27 Sty 2010, 20:24
Miejscowość: Mielec
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez assassin2601 w 05 Paź 2009, 16:43

Czy w tej wersji gry, która wyciekła jest obsługa DX11?
assassin2601
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 29 Gru 2008, 20:59
Ostatnio był: 21 Sie 2011, 19:54
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 05 Paź 2009, 16:51

Morrtis, chcesz mi powiedzieć że tak wygląda 'dodatek'? Cholera, chyba jednak wolę wersję za 100zł z ładnym pudełkiem, ale też wolałbym wydać te 40zł na dodatek :(...
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez djcycu w 05 Paź 2009, 17:36

To brzdkie jest? Ale zdziwiasz... Zagraj w to a pudelko przestanie grac tak wazna dla ciebie role:)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 05 Paź 2009, 18:53

nie podoba mi się po prostu, mam nadzieje że Polski wydawca to zmieni trochu. I wiem że cop jest warty kupna, tego mówić nie musisz :D
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez meJKu w 05 Paź 2009, 19:23

Michu napisał(a):Morrtis, chcesz mi powiedzieć że tak wygląda 'dodatek'? Cholera, chyba jednak wolę wersję za 100zł z ładnym pudełkiem, ale też wolałbym wydać te 40zł na dodatek :(...

Panikujesz, w Rosji każdy Stalker został wydany także w takiej edycji i duża część ją kupuję. Jest też edycja DVD-BOX, którą tak bardzo chcesz ;p
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Dzisiaj, 05:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez affliction w 05 Paź 2009, 22:26

Człowiek się, aż uśmiecha pod nosem kiedy przypomni sobie te wszystkie żale i narzekania (vide HollowVooDoo & spółka), bezpodstawne narzekania, a następnie czyta optymistyczne posty osób, którzy w Call of Pripyat już grali... Od początku byłem pozytywnie nastawiony i tym bardziej miło mi teraz oglądać obecną sytuację :)

Mam pytanie odnośnie gry - co jeżeli chodzi kwestię broni - Ile jest nowych modeli, jak się sprawuje mechanika (celnośc, odwzorowanie statystyk itp), czy są jakieś nowe możliwości dotyczące nie tylko samych broni co i ich ulepszania.

Swoją drogą powinni popracować nad dostępnością wszelkich modeli powiązane z nabojami NATO. Za przeproszeniem - żal dupe ściska jak się widzi kolejny raz M4, MP5, USP, M60 itp w kolejnej grze. Cenię S.T.A.L.K.E.R.-a właśnie za tą indywidualność. Choć jako miłośnik broni uważam, że im więcej zabawek w grze tym lepiej (vide Jagged Alliance 2), ale powinno być uwypuklone to bardziej na korzyść typowego oręża w klimatach radzieckich. Wszelkie modele "nowego świata" powinny być i owszem dostępne, ale jako "exclusive" i trudne do zdobycia - rządkie.
Ostatnio edytowany przez affliction 05 Paź 2009, 22:39, edytowano w sumie 3 razy
ImageImage
Awatar użytkownika
affliction
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 10 Wrz 2009, 10:54
Ostatnio był: 31 Sty 2016, 10:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez cadardzikk w 05 Paź 2009, 22:36

Gra będzie super ale myślałem że wyjdzie w terminie a najwyżej na początku listopada w polskiej edycji bo 3 listopada mam urodziny i fajnie by się grało pamiętam jak gothic 3 miał premierę 3 listopada w polsce
cadardzikk
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 18 Kwi 2009, 23:32
Ostatnio był: 12 Paź 2009, 13:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez djcycu w 06 Paź 2009, 01:55

Pytacie o bron... Hmm... Doszla strzelba automatyczna a`la "striker" znany z Max Payne 2 no a tak to raczej wszystko zostalo po staremu. Dobrze mowisz jesli chodzi o dostepnosc broni NATO. Wiesz... Mogli tez (bo jesli juz sie im zachcialo) dodac NATOwska snajperke np M21 albo PSG1. No jesli chodzi o specyfikacje to jestem mile zaskoczony. Bron jest celna od samego poczatku. Nad celnoscia decyduje potem zurzycie broni i sadze ze to dobre rozwiazanie. Co prawda co dwa strzaly moze sie nie trafic ale to juz o niebo lepiej niz bylo w poprzednich czesciach. Wkurzy was na pewno to ze juz nie znajdziemy tak szybko ulubionej broni... A strzelac do sojusznikow chyba nie bedziemy zeby zdobyc np "groze"? Zreszzta ona okropnie w tej grze sieje wiec szkoda nawet o nia zawodu a szkoda.. To byla duma Stalkera. Jesli macie pytanie odnosnie doboru sprzetu to przeszedlem gre z automatyczna srutowka, AKM-em, KM-em i TRs-em. Bronie godne uwagi chociaz fajniejszy jest SiG ktorego rzadko mozna znalezc w dobrym stanie. Swoja droga nasz bohater zwie sie Degtarev... A nazwa ta pochodzi od radzieckiego karabinu maszynowego :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez atikabubu w 06 Paź 2009, 08:00

To ja się zapytam: kwestia PKM'a.
Czy jest i jaki jest?
Bo jak zrobią taką kichę jak w CN to nie ogarnę :P
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość