S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez impulse_101 w 02 Paź 2009, 10:56

moze ktos sie orientuje czy wersja angielska (ta z listopada) bedzie miala opcionalnie rosyjski jezyk? Chodzi mi o to ze w wersji ang. sa czesciowo dialogi (zwlaszcza kluczowe dialogi) po ang co IMO troche psuje efekt. Uwazam ze lepszym rozwiazaniem bylby zrobienie ang napisow podczas mowionego rosyjskiego. Zastanawialem nad jakas podmiana plikow z oryginalnej zakupionej wersji ANG (zeby mi ktos piractwa nie zarzucal) do wersji RUS, tak zeby otrzymac pozadany efekt. Czy to w ogole jest mozliwe?

Reasumujac chodzi mi o angieslkiego CoP tylko z 100% rosyjskimi dialogami.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez majdanek w 02 Paź 2009, 12:25

Dialogi beda w 100% rosyjskie napewno, a napisy ang, ale jeszcze dojdzie do tego lektor, chyba ze dadza opcje z wylaczeniem lektora i graniem tylko an napisach,
Image
Awatar użytkownika
majdanek
Stalker

Posty: 91
Dołączenie: 23 Maj 2009, 12:57
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 09:05
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Czechow w 02 Paź 2009, 12:36

Orientuje się ktoś co wchodzi w skład Edycji Kolekcjonerskiej CoP?
Image
Czechow
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 19 Lis 2008, 16:07
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 09:28
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Morrtis w 02 Paź 2009, 12:43

no i mamy zdjecie mapki dolaczonej do gry :D http://xmages.net/out.php/i519100_IMG5470.jpg
http://projectanemic.neostrada.pl/clear_sky.gif
Awatar użytkownika
Morrtis
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 15 Cze 2007, 23:19
Ostatnio był: 27 Sty 2010, 20:24
Miejscowość: Mielec
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez yozue w 02 Paź 2009, 13:59

Czechow napisał(a):Orientuje się ktoś co wchodzi w skład Edycji Kolekcjonerskiej CoP?


W Rosji nie wyszło coś takiego jak edycja kolekcjonerska, w Polsce nie ma nawet jeszcze dystrybutora gry, ani daty jej wydania. W listopadzie wychodzi wersja niemiecka, która wg. niektórych sklepów (gdzie można już pre-order zamówić) ma zawierać też angielskie napisy i lektora/dubbing.
Awatar użytkownika
yozue
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 10 Lis 2008, 11:31
Ostatnio był: 13 Sie 2023, 17:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez StalkerCiastek w 02 Paź 2009, 15:55

Arrghh szczęściarze już grają! Ale ja poczekam do 2010 na oryginała. W końcu muszą za coś zrobic Stalkera 2, a moje 100 zł na pewno im się sprzyda :D. Jak widzie filmy na youtube i wasze pytania jak przejśc do Jupiteru to aż mnie zazdrośc zżera :|. Ludzie już się cieszą gra, ale większośc musi jeszcze poczekac. Na razie ostrze sobie ząbki i odkładam kasiorke na Styczeń. Poza tym modle się, żeby wydał to CDP. Jak ktoś nie oglądał polecam gameplay "Zombie", uu zajebi...! Czuc klimat Stalkera! Myśle, że CoP będzie duuużo lepszy od CN (który w sumie też trzynał poziom).
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez lamborghini w 02 Paź 2009, 17:08

Też już gram, ale ja nie o tym tutaj, gra ma klimat strasznie apokaliptyczny, brak mi tych gęsto zaludnionych cywilizowanych baz z Clear Sky, baz frakcji, handlarzy, mechaników i barmanów nie zaobserwowałem, w bazie wielkiej wielkości bazy wolności w CS tutaj zastałem 2 stalkerów i masę anomalii, troche inny typ gry wyszedł, ale gram dopiero 1 dzień i może nie wszystko zwiedziłem, za bardzo apokaliptycznie wyszło, w CS mi się podobał ten klimat przemierzania zony z bazy do bazy.
Zupełnie inny jest CoP, wbrew pozorom, ja mam wersję wiadomą, ale jak tylko wyjdzie do kupienia to kupie, tak uważam że będzie sprawiedliwie.
Ostatnio edytowany przez lamborghini, 02 Paź 2009, 17:09, edytowano w sumie 1 raz
lamborghini
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 11 Paź 2008, 09:29
Ostatnio był: 09 Lis 2010, 15:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Alucard w 02 Paź 2009, 17:09

I jak tu każdemu dogodzić ... jeden woli pustkowia, drugi hipermarket.
Image
Awatar użytkownika
Alucard
Stalker

Posty: 122
Dołączenie: 04 Sie 2009, 00:34
Ostatnio był: 22 Wrz 2023, 14:49
Miejscowość: Zamość
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez lamborghini w 02 Paź 2009, 17:11

Dogodzić wszystkim to mogą tylko agencje. :D
Nie Hipermarket, ale przydałaby się jakaś baza, chociażby taka jak w bazie czystego nieba, taka, którą stalkerzy sami wybudowali, przydałby się handlarz i mechanik, po jakimś czasie irytuje fakt cało czasowego przebywania wystawionym do odstrzału/rozszarpania przez mutanta.
Ostatnio edytowany przez lamborghini, 02 Paź 2009, 17:13, edytowano w sumie 1 raz
lamborghini
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 11 Paź 2008, 09:29
Ostatnio był: 09 Lis 2010, 15:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Alucard w 02 Paź 2009, 17:13

Jak już mówiłeś, grasz dopiero w CoP jeden dzień. Na pewno spotkasz jeszcze niejedną bazę Stalkerów :D
Image
Awatar użytkownika
Alucard
Stalker

Posty: 122
Dołączenie: 04 Sie 2009, 00:34
Ostatnio był: 22 Wrz 2023, 14:49
Miejscowość: Zamość
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez portals w 02 Paź 2009, 19:09

:

Faktycznie baz jest mało,jedna na pierwszej mapie,2 na drugiej,i 1 w Prypeci.A i nie ma wojny frakcji stalkerzy się strzelają do siebie(z wyjątkiem bandytów).
Na drugiej mapie powinność i wolność jest w jednym budynku.Wojskowi też nas nie atakują,nie wiem czy atakują innych stalkerow gdyż spotykamy ich w dopiero w Prypeci a tam nie ma stakerów.
Sami wojskowi nam pomagają w kilku misjach.Misje są bardo oskryptowane, i bardzo dobrze,przykład idziemy z naukowcami do podziemnego tunelu wtedy i gdy już wracamy wszyscy padają i trzymają się za głowę my jako jedyni możemy cokolwiek robić i zabijamy go.Gra nie ma bugtrapów ale ma błędy takie jak Niziołek(tak się chyba nazywa,ten co rzuca przedmiotami) wszedł do bazy a stalkerzy do niego nie strzelają a on ich po kolei zabija i pozostaje tylko wczytanie sejwa.Albo wszyscy stalkerzy podczas zwarcia giną bo nie mogą wejść do budynku,bo nie potrafią otworzyć drzwi.
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez lamborghini w 02 Paź 2009, 19:26

No zawiedzony trochę jestem, nie można się dołączyć do frakcji?
Np. potem w free-play.
I powiedzcie, czy to jakaś ściema że zrezygnowali z ulepszeń broni czy naprawdę taki błąd zrobili?
Jakby nie patrzeć jedna z ciekawszych opcji.
lamborghini
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 11 Paź 2008, 09:29
Ostatnio był: 09 Lis 2010, 15:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości