[Problem]Kolejność instalacji

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Problem]Kolejność instalacji

Postprzez Gaara21 w 23 Wrz 2009, 12:38

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, dodatkowo jestem zielony w modowaniu STALKERa. Moj problem polega na tym, że nie jestem do końca pewien jak zainstalować kilka modów. Przeczytalem wiekszość tematów dotyczacych modów Oblivion Lost i Arsenal Mod. Mam stalkera w wersji angielskiej. Oto kolejność jaką mam zamiar użyc:
1) STALKER instal.
2) Patch 1.0005
3) Podmieniam gamedata.db9 aby mieć polska wersję jezykową
Kolejne kroki wykonuje za pomocą Smart Mod Manager
4) Instaluje OL22_for_10005 - goly mod dla 1.0005
5) Instaluje OL22_pol_rev.1.05 - spolszczenie
6) Instaluje ArsenalMod1.2 - goły mod
7) Instaluje Arsenal_mod_RC1_fix_1 - fix
8) Instaluje ui_fix_for_ol_2.2_arsenal_rc1_v0.2 - scalenie modow
9) Instaluje ol2.2_aresenal_mod - postacie mają bardziej urozmaicone uzbrojenie w modzie Oblivion Lost
10) Instaluje PolArs - Spolszczenie

Każdą kolejną instalację/dodanie modu ustawiam jako priorytetowe w Smart Mod Managerze. Czy taka instalacja ma prawo poprawnie dzialac? Co ewentualnie powinienem zmienic?
Gaara21
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 12:24
Ostatnio był: 31 Paź 2009, 18:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Problem]Kolejność instalacji

Postprzez smok61 w 23 Wrz 2009, 13:10

Dlaczego utrudniasz sobie życie. Ściągnij i zainstaluj -[Dima's Mod] czyli OL 2.2 + AM RC1 + AEM 0.3.1 + bonusy, z tej strony i po sprawie.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Problem]Kolejność instalacji

Postprzez Gaara21 w 23 Wrz 2009, 13:11

smok61 napisał(a):Dlaczego utrudniasz sobie życie. Ściągnij i zainstaluj -[Dima's Mod] czyli OL 2.2 + AM RC1 + AEM 0.3.1 + bonusy, z tej strony i po sprawie.


wlasnie tak robilem wczoraj caly dzien i za kazdym razem mialem jakies bugi(czyt. ikonki wep i ammo mi sie nie zgadzaly) i strasznie mnie to irytowalo :S
Gaara21
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 12:24
Ostatnio był: 31 Paź 2009, 18:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Re: [Problem]Kolejność instalacji

Postprzez smok61 w 23 Wrz 2009, 13:19

Grałem kiedyś w Dima's Moda i wszystko było dobrze. Stosuj się do instrukcji instalacji, wgraj fixa do ikonek.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Problem]Kolejność instalacji

Postprzez Gaara21 w 23 Wrz 2009, 20:07

ok dziala mi juz Dima's Mod:)
Gaara21
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 12:24
Ostatnio był: 31 Paź 2009, 18:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości