"Koniec Świata - 2012 rok"

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez PePe[PL] w 31 Sie 2009, 22:04

EE tam, jakby było coś poważnego to myśle że rządy by coś robiły.
Lecz niepokój zawsze jest, szczególnie jeśli 2012 to 18 rok życia.
Awatar użytkownika
PePe[PL]
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 14 Sie 2009, 18:57
Ostatnio był: 31 Sie 2009, 22:05
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez StalkerCiastek w 17 Wrz 2009, 21:44

Buahaha ale dostałem napadu śmiechu :D . Kolejna bzdurna teoria na temat 2012. Oto jakie słyszałem:
-Zniknięcie pola magnetycznego Ziemi
-Walnięcie Słońca w Ziemie
-Kataklizmy
-III Wojna Światowa
-Ogromne Tsunami
-Uderzenie komety
-Pojawienie się Czarnej Dziury
-Inwazja Ufoludków
-I jeszcze ten shit.
Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura! Taka ilośc teorii dowodzi, że w tym roku nie zdaży się NIC oprócz Euro 2012 w Polsce. Przeżyłem już 2 znane mi końce świata czyli 1999 (999-666) i 2000 (Milenium) i wydaje się, że przeżyje następny. Budujcie se schrony w jakichś tam Górach Smoczych (tak, tak było) lub niezatapialne jachty (też było), ale mnie to nie rusza!
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez hokoru w 18 Wrz 2009, 18:41

Człowiek jest na tyle cwany, że i tak oszuka koniec świata i nie bd końca, więc bez obaw. ^_^
<zresztą kto wie czym jest ten tzw koniec..>
hokoru
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 15:20
Ostatnio był: 13 Paź 2010, 17:46
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez linqor w 19 Wrz 2009, 12:26

ale koniec świata będzie w 2012 jak polska przegra ME i się dresy wku***ą i rozwalą połowę świata będziemy musieli wybrać naszą stronę(policja lub kibole) i walczyć o przetrwanie XD
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez Crew w 19 Wrz 2009, 12:46

ja tu bym obstawiał wojnę nuklearną, ale nie że w 2012 roku.
Może się wydarzyć kiedykolwiek :O
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez linqor w 19 Wrz 2009, 23:15

może się zdarzyć że ta wojna będzie przed 2012 lub mogą przylecieć ufoludki zrobić sobie piknik a resztki które za sobą zostawili ludzie rozprzestrzenią po całym świecie i nazwą je artefaktami i nazwami własnymi tak jak np. bateryjka,pustak zostawią po sobie też bardzo śmiertelne pułapki które ludzie nazwą anomaliami będą miały przeróżne nazwy takie jak czarci pudding a kiedy artefakty rozprzestrzenią się na całym świecie okaże się że to sprytny plan podboju ludzkości przez kosmitów i wszystkie artefakty wybuchną i będzie koniec świata dla ludzkości i początek panowanie nowej rasy na naszej ziemi
(Kojarzy się trochę z książką "piknik na skraju drogi" braci Strugackich to bardzo dziwne co nie ?)
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez RT_NR w 02 Sie 2010, 21:21

Koniec świata się do nas zbliża i to jest prawda, natomiast naprawdę wątpię czy będzie to w 2012 roku.

Moja teoria opiera się na Biblii i upadkowi cywilizacji białego człowieka. Spójrzmy na zachód Europy. Rodzi się tam coraz więcej dzieci w rodzinach imigranckich, głównie islamskich. Przedmieścia takich miast jak choćby Paryż to miejsca gdzie białas bez problemu może dostać kosę w plecy, zaś w Wielkiej Brytanii równie dobrze nie jest (mam tam rodzinę, więc nie sugeruję się jakimiś informacjami które ktoś gdzieś komuś powiedział i tak dalej). Co za tym idzie nadchodzą coraz to większe prześladowanie wierzących w Chrystusa. Oczywiście ktoś mi pewnie powie że jestem jakimś fanatykiem religijnym, ale powiem Wam że za lat kilkanaście, świat będzie zupełnie inny od tego jaki znamy obecnie.

Mam jednak nadzieję że przepowiednie (np ta z Tęgoborzy ) do których mimo wszystko podchodzę również z pewną ostrożnością, wypełnią się i Polska będzie krajem od morza do morza, który jednocześnie okaże się bastionem naszej cywilizacji, bo patrząc na problem imigracji - jest u nas całkiem dobrze. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=tOvqExsC5L0

Tyle ode mnie.
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez djcycu w 02 Sie 2010, 22:10

Koniec Świata? Będzie owszem ale za nic w świecie w jakieś ******** UFO nie uwierzę :D No nie róbcie sobie jaj... Nasze DNA by im było potrzebne? Po co? Heh śmiać się chce że kto kolwiek w to wierzy... 2012 rzeczywiście mówi za siebie różnymi faktami. Ale wcale nie musi się tak stać... Millenium też miało być naszym końcem... Te gadki o przestawianiu zegarów w kompach... Przeprogramowywanie różnych systemów... Sceny rodowodem z Terminatora :D No ale cóż... Ludziom by krew za wolno płynęła bez bajek :) Powracając do tematu 2012 to nie wiem co się stanie... Może będzie jakaś katastrofa albo jakaś anomalia w kosmosie która zakłóci porządek na Ziemii ale dla mnie koniec świata nastąpi wtedy kiedy człowiek znajdzie lekarstwo na śmierć i odkyje tajemnicę stworzenia człowieka do takiego stopnia że Bóg nie wytrzyma. Część z was napewno jest nie wierząca ale zastanowcie się tak konkretnie... Biblia mówi nam że koniec świata będzie wtedy kiedy człowiek przesadzi... Bawiąc się w Boga (klonowanie) jeszcze się nic nie skończyło. Zatem co może być tak potwornego że zakończy wszystko?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez Terminus w 02 Sie 2010, 22:57

Polska już jest krajem od morza do morza... Od morza głupoty do morza zawiści...
A tak na serio. Już pisałem. Koniec kalendarza indian oznaczał tylko koniec ichniego okresu historycznego nic więcej. Przyjechali Hiszpanie, wyrównali ich i nie było komu napisać ciągu dalszego. Własnego końca nie przewidzieli to mają przewidzieć koniec świata? Podchodząc do tego biblijnie to nikt oprócz Boga nie wie kiedy to nastąpi. Wierzę, że Królestwo przyjdzie ale nie łudzę się, że doczekam go jako żywy. Każde pokolenie łudziło się, że jest pokoleniem końca. Armie islamu zalewające Europę w średniowieczu wydawały się być ówczesnym armią Magoga, czarna plaga, fale głodu i wojen 4 jeźdźcami. Przed rokiem 1000 czekali pojawienia się Leviatana. Świadkom Shoah [Holocaust], ludobójstwa Polaków, Rosjan czy Romów czasy II Wojny Światowej zdawały się być apokalipsą urzeczywistnioną. I ciągle czekamy na dziewicę, smoka i upadek wielkiej Nierządnicy i Fałszywego Proroka...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez jarostalker w 03 Sie 2010, 08:42

tu macie plan jak na stopi koniec :
http://www.youtube.com/watch?v=Rp0ksbz0mtE
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez rafallpfan w 03 Sie 2010, 09:17

Dobry żart.
Ludzie są tacy, że szukają dziury w całym. Te końce świata to największa plotka jaką widziałem. Pudelek czy inne takie strony mogą possać. Jakiś debil podał hasło x to y ludzi już w to wierzy bo kalendarz się kończy :facepalm:
A co do pierwszego postu
BITWA będzie związana z ochroną ludzi (przez Istoty z VI wymiaru)

FAIL
Czemu?
Bo żyjemy w 4 wymiarowej przestrzeni, 5 wymiar wprowadził Kaluza do zunifikowania OTW i elektromagnetyzmu, a reszta wymiarów została wprowadzona do teori superstrun. Struny są tysiące razy mniejsze od kwarków czy leptonów. Zresztą to się odnosi do mechaniki kwantowej więc już nie "oftopuje"
Image
Obrany cel - narodowe dążenia
By ziścił się sen tego pokolenia
Obrany cel - Wielka Polska na wieki
Pod znakiem falangi po wolność idziemy!
----------------
Początek nowej ery, matoły i komputery-Miodowe Lata, Karol Krawczyk

rafallpfan
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 19 Gru 2009, 14:55
Ostatnio był: 12 Lut 2012, 15:22
Miejscowość: Mrągowo
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 3

Re: "Koniec Świata - 2012 rok"

Postprzez The Witcher w 03 Sie 2010, 09:40

IMO Najprawdopodobniej koniec świata będzie wyglądał tak:
Jakaś asteroida uderzy w Ziemię, a prędko się to nie zdarzy bo na razie znaleziono tylko jedną która bodajże w dwa tysiące trzydziestym którymś zbliży się do Ziemi. Prawdopodobieństwo uderzenia wynosi bodajże 2%. Aha, jest jeszcze przebiegunowanie. Słonce zgaśnie za kilka mld lat, ale jeśli ludzkość przetrwa do tego czasu na pewno będziemy poza układem słonecznym.
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 18:10
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości