FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 04 Wrz 2009, 09:00

Kolejny błąd. Wylogowałem się z forum by sprawdzić czy może w ten sposób zadziała. Wbiłem więc na stronę główną, zalogowałem się i nagle zacząłem przenosić się w czasie, kontinuum czasoprzestrzeni okazało swój własny świat, kosmos rozciągnął się jeszcze bardziej, generalnie nie mam pojęcia o czym ja tutaj bredzę, jednak fakt jest taki, że logując się na głównej znalazłem się zalogowany na forum, a nie tam gdzie chciałem. Ot co.

- - -

*Edit
Kolejne wieści prosto z frontu.

"1 nowych postów od Twojej ostatniej wizyty." - Okej, problem w tym, że kliknąwszy w zacny link, który jak za rączkę doprowadził mnie do nieogarniętego przeze mnie postu copytca nie uzyskałem aktualizacji tego, że żaden post już nie czeka na moja oczka. Słowem, a raczej zdaniem... Czy też mówiąc krótko - nie ukazuje, że wymienione posty/post zostały już przeczytane/przeczytany.

[04 Wrz 2009, 09:08] copytco: ale fakt, to z postami tez nie dziala


- - -

*Edit 2
O taaak, lubię edytować. xD
Tym razem tak bardziej żartobliwy edit.

Kokpit. Hmm, wydaje mi się, że jest to zbędne dla userów. Ot, dodatkowe bajty zalegające na naszych dyskach powiązane z kilkoma literkami i odnośnikiem do PA admina. Nam wyświetlanie tego chyba nie jest potrzebne. No chyba, że któryś podzieli się passem...? xD

Ja już wiem! Wiem co jest przyczyną...

Image

Poczekamy - zobaczymy. Lub znów pozaginamy czasoprzestrzeń. xD
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Reklamy Google

Re: By zapanował porządek

Postprzez klawisz w 04 Wrz 2009, 09:43

CrisuSPW napisał(a):Popraw mnie jeśli się mylę, ale będąc zalogowanym na stronie głównej nie mogę dodawać komentarzy do newsów z tego względu, że stronka chce bym się zalogował, choć tak właśnie jest. Klikam - i wyrzuca mnie na forum. Podobnie jest z panelem usera. Chcąc wstawić avatar, którego brak ukazuje strona kopie mnie do ustawień forum. Nie wiem czy inni mają z tym problem, jednak u mnie wystąpiło właśnie coś takiego.


Nie wiem czy się zrozumieliśmy ale rejestracja jak i konto jest jedne dla strony i forum. Tak więc logując się na stronie lub forum, logujesz się na obu z nich. Jeśli jednak brak avatara na stronie to faktycznie coś jest nie tak bo powinien on pobierać avatar z forum.
Będę to dziś na pewno poprawiał.

CrisuSPW napisał(a):Poza tym - co do stronki... Wydaje mi się, że powinien powstać nowy wątek, w którym można by zgłaszać pewne niedociągnięcia, jak tutaj.


Wydaje mi się, że nie ma aż tylu nie działających rzeczy na stronie żeby powstał specjalny temat. Zresztą jak wiesz Cristo, gdyby powstał taki temat to większość użytkowników pisała by, że mają działy puste i "WTF!?!".

CrisuSPW napisał(a):Kolejny błąd. Wylogowałem się z forum by sprawdzić czy może w ten sposób zadziała. Wbiłem więc na stronę główną, zalogowałem się i nagle zacząłem przenosić się w czasie, kontinuum czasoprzestrzeni okazało swój własny świat, kosmos rozciągnął się jeszcze bardziej, generalnie nie mam pojęcia o czym ja tutaj bredzę, jednak fakt jest taki, że logując się na głównej znalazłem się zalogowany na forum, a nie tam gdzie chciałem. Ot co.


Jeśli dobrze zrozumiałem to jest to o czym już pisałem wyżej. Konto jest jedno. Logując się na stronie przenosi Cię na forum, z której po kliknięciu linku wracasz na stronę. Wszystkie dane na koncie zmieniasz w profilu na forum. Odpowiedz czy o to Ci chodziło bo nie wiem czy jakiś bug czy co...

CrisuSPW napisał(a):"1 nowych postów od Twojej ostatniej wizyty." - Okej, problem w tym, że kliknąwszy w zacny link, który jak za rączkę doprowadził mnie do nieogarniętego przeze mnie postu copytca nie uzyskałem aktualizacji tego, że żaden post już nie czeka na moja oczka. Słowem, a raczej zdaniem... Czy też mówiąc krótko - nie ukazuje, że wymienione posty/post zostały już przeczytane/przeczytany.


Tak, to też trzeba będzie poprawić.

CrisuSPW napisał(a):Kokpit. Hmm, wydaje mi się, że jest to zbędne dla userów. Ot, dodatkowe bajty zalegające na naszych dyskach powiązane z kilkoma literkami i odnośnikiem do PA admina. Nam wyświetlanie tego chyba nie jest potrzebne. No chyba, że któryś podzieli się passem...? xD


Jasne, że jest zbędne dla userów ale też raczej żadnemu nie przeszkadza. Nie przesadzajmy.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: By zapanował porządek

Postprzez copytco w 04 Wrz 2009, 09:53

Klawiszu, chodzi głównie o fakt, że nie można dodawać komentarzy do newsów - strona prosi o zalogowanie, gdzie na górze strony wyraźnie pokazany jest mój nick, a więc jestem zalogowany. Niemniej jednak po kliknięciu odnośnika do domniemanego "logowania" pokazuje się strona główna forum - z tego względu właśnie, że jestem już zalogowany i forum nie może wyświetlić mi panelu logowania użytkownika.
copytco
Felietonista

Posty: 110
Dołączenie: 04 Sie 2007, 13:55
Ostatnio był: 10 Sty 2022, 22:26
Ulubiona broń: --
Kozaki: 12

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 04 Wrz 2009, 10:01

klawisz napisał(a):Nie wiem czy się zrozumieliśmy ale rejestracja jak i konto jest jedne dla strony i forum. Tak więc logując się na stronie lub forum, logujesz się na obu z nich.

Oczywiście, rozumiem to. Problem w tym, że jestem zalogowany. Właśnie na stroni, a także na forum za pomocą jednego loginu - czy to na stronie czy na forum, bez różnicy. A więc - jestem zalogowany, jednak chcąc napisać komentarz do newsa widzę okeinko, które krzyczy na mnie bym się zalogował.

O, proszę:
Image

- - -

klawisz napisał(a):Logując się na stronie przenosi Cię na forum, z której po kliknięciu linku wracasz na stronę. Wszystkie dane na koncie zmieniasz w profilu na forum. Odpowiedz czy o to Ci chodziło bo nie wiem czy jakiś bug czy co...

Owszem, wracam na stronę, jednak wszelkie próby zaktualizowania owego avatara czy próby napisania komentarza nie udają się, ponieważ avatar nie jest pokazany (mhm, wiem - będzie to zrobione), a zalogowanie się by napisać komentarz (choć jestem zalogowany) sprawia, że desantuję na forum. Wracam na stronę, chcę napisać komenta i... I tak w kółko.

- - -

*Edit
Tak, tak. Znów edytuję. xD

Powyższe problemy w tym poście już nie mają miejsca. Jest w porządku.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny

Postprzez KoweK w 04 Wrz 2009, 12:12

Zmieniłem nazwę wątku :)

Swoją drogą spodziewajcie się dzisiaj jednego (na pewno, mam nadzieję), lub dwóch działów. Jednym z nich będzie... "Strefa", czyli opisy lokacji ze S.T.A.L.K.E.R.'a. Drugiego nie zdradzę, bo to niespodzianka. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Crisu w 04 Wrz 2009, 12:27

Hmm, niespodzianka mówisz... Zgaduję, że dział będzie związany z Alphami/Betami lub mówiąc ściślej - z Oblivion Lostem? Kiedyś coś wspominałeś, że powstanie taki dział, bądź też mój mózg tymczasowo lub długotrwale nie funkcjonował.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 04 Wrz 2009, 14:39

Dział poświęcony alphom (wszystkim) również powstanie. Będzie tam FAQ do każdej wersji, download, screeny, oraz gameplay'e, aby każdy mógł się zapoznać z tematem.

Poza tym zapraszam do czytania raportu z E3 2003, który przetłumaczył nasz caleb59 :*

http://stalker.pl/index.php/2009/08/29/ ... z-e3-2003/

Jak coś to nowy dział już dodany. :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez affliction w 12 Wrz 2009, 07:45

Proponowałbym stworzenie odrębnego działu poświęconego najnowszej części S.T.A.L.K.E.R.-a. Dziwi mnie, że do tej pory rozmowy prowadzone o Call of Pripyat są umieszczane - kolejno - w dziale wyodrębnionym dla Clear Sky i Shadow of Charnobyl. Czy nie najwyższy czas na zmianę? ;)
Awatar użytkownika
affliction
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 10 Wrz 2009, 10:54
Ostatnio był: 31 Sty 2016, 10:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Michu w 12 Wrz 2009, 11:56

Pisałem już o tym na forum roboczym, jak widać na razie bez zmian. Ale myślę że niedługo klawisz doda owe forum, na razie przecież i tak nie ma co dużo się rozpisywać na temat trzeciej odsłony.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez adin w 23 Wrz 2009, 22:19

Nie chcę robić OT ale po raz kolejny podsuwam pewien pomysł - w sam raz na te biadolenia i lanie wody przez niektórych użytkowników. Ostatnio mam wątpliwą przyjemność czytać coraz więcej tego typu hieroglifów, szczególnie w temacie o COP.

Tak z innej beczki całkowicie. Można zaopatrzyć nasze forum w skrypt Czas ważności postu/tematu . Pozwala on na ustawienie terminu ważności posta czy tematu.
Gdy post nie wnosi nic do tematu, a stanowi np.. tylko uwagę do kogoś i naturalnie nie powinien się w ogóle pojawić by nie robić spamu - ustawiamy czas postu na 1 dzień i po 24 godzinach znika on z forum.

Spotkałem się z nim na innym forum i muszę powiedzieć że prawie całkowicie załatwił sprawę tzw. spamu.


więcej informacji:
http://forum.liveforspeed.pl/viewtopic.php?t=2589

Mam cichą nadzieję że ktoś skoczy po rozum do głowy.
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 11 Paź 2009, 20:50

Może to zbudzić wiele kontrowersji wśród niektórych z was, ale użytkownik Czaro16 został odbanowany. Jest to wspólna decyzja adminów. Dajemy mu szansę, której - mam nadzieję - nie zmarnuje. :)

Więc zachowujcie się, stalkerzy! :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez xxKoMiSxx w 16 Paź 2009, 22:12

Zauważyłem, że niestety nie działa link do pobrania priboya:
http://stalker.pl/download/?did=12
wyskakuje takie coś:

:

Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
xxKoMiSxx
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 17 Mar 2009, 21:11
Ostatnio był: 07 Lut 2017, 17:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości