FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: By zapanował porządek

Postprzez KoweK w 09 Lip 2009, 15:09

By zapanował porządek na wszystkich forach o modyfikacjach (oprócz Patchy) został dodany regulamin, aby każdy wiedział, co i gdzie ma napisać. Niedługo zostanie jeszcze dodany regulamin na temat pisania wątku w "Modyfikacje Gotowe". "Dyskusje o modach" zostały zmienione na "Modyfikacje w produkcji". Aktualnie jestem w trakcie czyszczenia wszystkich for, oraz przenoszenia tematów. Za psucie porządku, oraz nieprzestrzeganie się do regulaminu, który jest bardzo WIDOCZNY będą ostrzeżenia, a nawet ban, bo sprzątanie tego bajzelu nie zajmie mi chwilki...

Wszelkie uwagi odnośnie regulaminu mile widziane.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: By zapanował porządek

Postprzez klawisz w 15 Lip 2009, 00:29

Post, który zostanie z edytowany jutro.
Na tę chwilę dodałem kanał RSS ostatnich (15) postów na forum. Dobra funkcja dla leniwców i posiadaczy srajFonów itp.

Ikonkę RSS znajdziecie w Firefoxie po prawej stronie od adresu lub kliknijcie w ten link:

http://forum.stalker.pl/rss.php

---
15.07.09

Poprawiłem grafikę forum. Odkąd ukazała się nowa wersja Firefoxa (3.5), niektóre elementy wyświetlały się w zielonym odcieniu. Mój błąd, jak widać już naprawiony.

Jutro dwie nowe funkcje, w tym jedna bardzo przydatna ;)
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: By zapanował porządek

Postprzez Soviet w 30 Lip 2009, 21:10

Zmiany w regulaminie forum.

Link: faq.php?mode=rules

Proponuję przyjrzeć się punktom nr 7 i 8 - są drobne zmiany. Miejmy nadzieję, że ta kosmetyka zaowocuje dalszą owocną współpracą na łonie naszej dyktatury :P.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: By zapanował porządek

Postprzez KoweK w 25 Sie 2009, 12:11

Dodałem nową opcję SPOILER z wiadomych przyczyn... teraz już nie musimy pisać małymi literkami, albo ostrzegać przed spoilerem :)

Kod: Zaznacz wszystko
[spoiler=Nazwa spoilera]Cześć.[/spoiler]


Nazwa spoilera:

Cześć.


Dodatkowo poprawiłem wstawianie filmików z YT. Teraz działa bez zastrzeżeń. Przykład kodu:
Kod: Zaznacz wszystko
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=igIlrH41Oqs[/youtube]


Przydatna sprawa/rzecz - thx - caleb59
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: By zapanował porządek

Postprzez dorian w 29 Sie 2009, 15:47

Dobra, zeźliłem się.
Panowie klawisz i soviet.
Po prostu w/g mnie przegięliście pałę jako admini i tu mój sprzeciw jest, który muszę zapodać i tyle, choć nic nie znaczę tutaj.
Dlaczego?
A no tak. Wasze avatary, albo podpis ?
klawisz, co w/g ciebie twój avek ma przedstawiać? Otwieram temat i co widzę? Twój stosun do mnie, czy forumowiczów w ogóle? Taki awatar świadczy o tym chyba jak traktujesz to forum i całą resztę w ogóle, albo gdzie nas masz.
A soviet ?
Podpis o czym ma świadczyć ? Że chyba bruk się zbliża do forum, czy jak?
A wzięliście pod uwagę to, że inni z was przykład biorą i skoro admini take teksty zapodają to ja też mogę? Zaczną kur^%wy i ch&^uje na forum latać, pomyśleliście o tym? A jako admini, to powinniście chyba.
Modder może , ale nie musi, ale administrator strony MUSI ZAWSZE stanowić wzór i przykład dla reszty, a wy co? Wasze avatary i podpisy świadczą tyle, że trzeba by się zastanowić skąd macie te tytuły :mad:
Chu%$je wszelakie, czy kur%$wy to do was nie pasuje i tyle i w ogóle nie podoba mi się to.
Teraz możecie mnie obciąć i nawet zbanować, ale nie lubię obciachu i braku klasy wszelakiej, porządek uważam być musi i takie mam zdanie na ten temat.
Ech :mad:
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: By zapanował porządek

Postprzez Soviet w 29 Sie 2009, 15:53

Drogi dorianie.

Myślę, że masz rację. Publicznie składam przeprosiny na Twe ręce, a także na dłonie całej społeczności stalker.pl. Moja sygnatura rzeczywiście uwłacza standardom dobrego wychowania, jak i standardom zachowanie na witrynie stalker.pl. Niezwłocznie planuję zmienić moją sygnaturę na niegodzącą w porządek i regulamin.

Z poważaniem i głębokimi wyrazami szacunku
Z najszczerszymi przeprosinami
Wasz na zawsze
Soviet
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: By zapanował porządek

Postprzez dorian w 29 Sie 2009, 16:01

Dobra soviet, nie rób se jaj, ale klasę masz, to widać i to się liczy... :wink:
Ostatnio edytowany przez dorian, 30 Sie 2009, 07:44, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: By zapanował porządek

Postprzez klawisz w 29 Sie 2009, 16:05

Drogi dorianie,

Podobnie jak Soviet, również i ja przyznaję Ci rację. Dołączam się do przeprosiny, nasze zachowanie było skandaliczne i niegodne funkcji jaką sprawujemy. Avatar niezwłocznie ocenzurowałem.

Z największymi wyrazami uznania
klawisz
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: By zapanował porządek

Postprzez dorian w 29 Sie 2009, 16:18

To macie Panowie, stawiam flaszkę, a to nie byle jaka, bo w Zonie znalazłem i napijmy się teraz :wódka:
A teraz spadam do Priboi'a :D
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: By zapanował porządek

Postprzez klawisz w 03 Wrz 2009, 02:50

Dopieszczamy stronę, usuwamy wyłapane błędy - otwarcie w przeciągu kilkudziesięciu godzin.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 04 Wrz 2009, 08:22

Tak więc mała aktualizacja - stronka została postawiona i najwidoczniej ma się dobrze.

"Chyba wszystko działa" - tutaj chyba nie do końca się zgodzę. Popraw mnie jeśli się mylę, ale będąc zalogowanym na stronie głównej nie mogę dodawać komentarzy do newsów z tego względu, że stronka chce bym się zalogował, choć tak właśnie jest. Klikam - i wyrzuca mnie na forum. Podobnie jest z panelem usera. Chcąc wstawić avatar, którego brak ukazuje strona kopie mnie do ustawień forum. Nie wiem czy inni mają z tym problem, jednak u mnie wystąpiło właśnie coś takiego. Póki co jest to tylko jeden odosobniony przypadek, ale jednak przypadek. Mam nadzieję, że to chwilowe, przejściowe trudności...

Poza tym - co do stronki... Wydaje mi się, że powinien powstać nowy wątek, w którym można by zgłaszać pewne niedociągnięcia, jak tutaj. Jednak tutaj jest to trochę mijające się z celem gdyż dziesiątki postów na temat stronki wprowadziłyby pewien chaos, a zgaduję, że chaos nie jest synonimem porządku czyli - jak by nie było - nazwy wątku?
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: By zapanował porządek

Postprzez copytco w 04 Wrz 2009, 08:54

Potwierdzam, problemy takie jak u CrisuSPW, nie da się komentować newsów, słabo wypada synchronizacja strony z forum. Co do awatarów i innych bajerów nie próbowałem, ale postaram się sprawdzić w najbliższej przyszłości.
Wątek poruszający tylko i wyłącznie testowanie/bugraporty nowej strony też jest dobrym pomysłem.

EDIT:

Przydałby się także osobny wątek na pomysły dodatkowych zmian, preferencji itp.
Ostatnio edytowany przez copytco, 04 Wrz 2009, 09:37, edytowano w sumie 1 raz
copytco
Felietonista

Posty: 110
Dołączenie: 04 Sie 2007, 13:55
Ostatnio był: 10 Sty 2022, 22:26
Ulubiona broń: --
Kozaki: 12

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości