S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KR4SO w 23 Sie 2009, 20:31

Jak wyjdzie to od razu kupuje CoP i bede się cieszył orginałem bo nie bede zalowal na niego ani jednej zlotowki.

Warn. Ostrzegałem że tak krótkie posty będą nagradzane. - F360
KR4SO
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 23 Lip 2009, 10:43
Ostatnio był: 04 Mar 2010, 16:34
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez plunio7 w 24 Sie 2009, 16:48

http://www.youtube.com/watch?v=mLYgTN1DM6M

Nie widziałem tu tego, jak był to przepraszam. Znalezione na PCLabie, z postu 21 sierpnia.
Awatar użytkownika
plunio7
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Paź 2008, 21:49
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 21

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 24 Sie 2009, 16:58

Wcześniej pisaliśmy o tym al pijawek. teraz jest wszystko jasne. Te pijawki po prostu spały, a my mieliśmy się z innym stalkerem obok nich przekraść...hmm...zaje*iste! Ciekawie wyglądają z bliska.
A i chciałbym dodać, że na tym filmiku pierwszy raz w stalkerze widziałem, jak ktos inny oprócz nas rozmawia z barmanem, handlarzem i wykonuje questa, niby tak prostego "przynieś artefakt" a tak ciekawego.
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez caleb59 w 24 Sie 2009, 19:04

Image Image
Image Image
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez HollowVooDoo w 24 Sie 2009, 19:12

Naprawdę, grafika nie jest jakaś porażająco piękna. Dlatego jeśli wymagania będą nadwyraz wysokie, to propnuje żeby sobie GSC znalazło gościa od optymalizacji. Nawet nie muszą daleko szukać, wystarczy zapukać do sąsiadów zza granicy, studio techland na ostatnim Call of Juarez pokazało, jak połączyć piękną grafikę i płynność rozgrywki.
Zresztą wydaje mi się że ostatnia część zjadła zęby na tych wojnach frakcji, cała mapa się ruszała, objekty fruwały, ludziełazili strzelali się, wybuchy sruchy pierduchy. Zżerało to mnóstwo zasobów, teraz powinno być inaczej :)
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 24 Sie 2009, 19:21

To ostatnie zdjęcie(z wojskowymi) przypomniało mi o ciekawym zagadnieniu w zewie...ile będzie wojska i gdzie będzie stacjonowało i ile będzie z nami współpracowało, bo raczej oczywista rzeczą jest, że strzelać do nas nie będzie...chociaż.
Na tym screenie widać chyba jakąś akcje w wykonaniu "wajennych"
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez linqor w 25 Sie 2009, 17:43

według mnie wojsko będzie do nas wrogo nastawiona lecz tylko nieliczni wojskowi np. jacyś dowódcy będą wiedzieć kim jesteśmy i przekazywać nam informacje o misji fajnie by tak było
@Powinnościowiec
wyobraź sobie taką sytuację żołnierz aliancki przebrał się za niemca podczas 2 wojny światowej stacjonuje tam przez jakiś czas aż tu nagle alianci zaatakowali jego placówkę jak myślisz będą się pytać każdego niemca czy jest alianckim agentem ??? czy strzelą mu kulkę bo będą myśleli że jest pierwszym lepszym niemcem
A teraz wstaw zamiast aliantów wojskowych
a zamiast niemców stalkerów
Jaki jest z tego wniosek ??
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Soczek w 25 Sie 2009, 19:07

Drogi linqorze, po pierwsze proszę abyś nie 'jechał' po Alucardzie, to mój kolega. Pomijając to, zapomniałeś o takim małym komputerku o nazwie PDA. W nim każdy żołnierz ma zaznaczonego Alexa jako przyjaciela. A nawet jeśli nie to po ataku na placówkę raczej by się przyłączył do wojaków, nieprawdaż?
Image
Awatar użytkownika
Soczek
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 09 Sie 2009, 11:44
Ostatnio był: 28 Maj 2013, 18:22
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 8

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 25 Sie 2009, 19:31

Po pierwsze zona to nie są Ardeny, a stalkerzy to nie są szwaby(przynajmniej niewszyscy) :P
A po drugie jak już Soczek wspomniał każdy kto zapuszcza się do zony posiada cud techniki o nazwie PDA, który potrafi odróżnić swojego od wroga. :P
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez linqor w 25 Sie 2009, 20:42

Wiedziałem że ktoś wspomni o PDA ale jest jedno ale
Gdyby wojskowi mieli was na neutralu to stalkerzy byliby wrogami pomyślcie logicznie tworzycie grupę stalkerów dołącza się do was jakiś nowy i kumpluje się z wojskiem na waszych oczach chyba byście mu nie ufali prawda ??
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez von Carstein w 25 Sie 2009, 20:49

linqor napisał(a):wyobraź sobie taką sytuację żołnierz aliancki przebrał się za niemca podczas 2 wojny światowej stacjonuje tam przez jakiś czas aż tu nagle alianci zaatakowali jego placówkę jak myślisz będą się pytać każdego niemca czy jest alianckim agentem ??? czy strzelą mu kulkę bo będą myśleli że jest pierwszym lepszym niemcem
A teraz wstaw zamiast aliantów wojskowych
a zamiast niemców stalkerów
Jaki jest z tego wniosek ??


Żołnierz niemiecki w uniformie wojsk amerykańskich podczas ataku nie siedział daremnie - gdyby jego ziomkowie się przyłączyli do wymiany ognia, władowałby amerykanom serię w plecy, a następnie podniósł ślicznie łapki do góry i zagadał po niemiecku.

Zresztą niemcy nie siedzieli wówczas dłużej w jednym miejscu - byli niezwykle mobilni, do czego zresztą zmusiło ich zadania (przecinania drutów tel, zmienianie znaków, kierowanie amerykańskich konwojów nie tam gdzie trzeba). Czyli dywersja i sianie paniki.

Co do samego konceptu współpracy z wojem:
O ile się nie myle misja agenta jest ściśle tajna. Wątpliwe więc, aby byle wojak o niej wiedział. Pamiętajmy, że typowi wojacy to skorumpowane dranie, które sprzedały wszelkie informację bez wahania za garść rubli. O takiej akcji wiedziałoby wyższe dowództwo. Sądzę więc, że jeżeli będziemy już z armieńcami współpracować, to ze specjalnie wydzielonymi grupami dywersyjnymi.

Taka jest moja opinia, ale zawsze się mogę pomylić. To tylko wróżbiarstwo. Czas pokaże...
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Soczek w 25 Sie 2009, 20:56

linqor napisał(a):Wiedziałem że ktoś wspomni o PDA ale jest jedno ale
Gdyby wojskowi mieli was na neutralu to stalkerzy byliby wrogami pomyślcie logicznie tworzycie grupę stalkerów dołącza się do was jakiś nowy i kumpluje się z wojskiem na waszych oczach chyba byście mu nie ufali prawda ??


Image
No to dowaliłeś... Czy Ty myślisz że wszystkie PDA mają jedną bazę danych? Bo skoro szpieg to może być neutral dla wojska, neutral dla stalkerów... "Na naszych oczach"? Tak, pewnie, pije z nimi wódkę...


#Edit: Chyba to co wypisał Legat wynaje mi się najrealniejsze.
Image
Awatar użytkownika
Soczek
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 09 Sie 2009, 11:44
Ostatnio był: 28 Maj 2013, 18:22
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości