Wasze zdjęcia w klimatach Stalkera

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Mój cosplay :)

Postprzez Vaniol w 20 Sie 2009, 14:50

Fajne, ale mogłeś wybrać lepsze miejscówy do robienia tych fotek.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Mój cosplay :)

Postprzez SatanPL92 w 20 Sie 2009, 15:18

no spodziewałem się takiej uwagi :) lecz no niestety mieszkam w bloku i nie mam gdzie takich fotek cykać, też myślałem żeby robić w terenie ale nie mam na to warunków :)
SatanPL92
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 19 Sie 2009, 14:20
Ostatnio był: 05 Wrz 2009, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: Mój cosplay :)

Postprzez Crisu w 20 Sie 2009, 15:35

Dwa rażące błędy... Otóż - słowo "Schadow" i "SC'y".
Jeśli możesz to popraw na "Shadow" i "Sky".

No i właściwie trzeci błąd, który zdarza się wielu ludziom bardzo często z powodu lenistwa bądź lenistwa... A no kropeczka. O czym mówię? "S.T.A.L.K.E.R" - zwykle gubi się kropeczkę zaraz za literą "R".

Ot, takie kosmetyczne niedopatrzenia, jednak potrafią boleśnie ukłuć w oczko...

- - -

Teraz fotki...

'Przycelowane' kucnięcie, czyli fotka pierwsza.
Jak by nie patrzeć odwzorowane świetnie.

Na drugim zdjęciu zauważam już ślady gmerania w zdjęciu.
Wyraźnie zauważalny mrok, mogę się mylić, ale czy to efekt HDR?
Jeśli uważasz, że nie to wiedz, że stworzyłeś HDR całkowicie nieświadomie. xD

Trzecie zdjęcie troszeczkę nie wyszło. Dlaczego?
Do postawy przyczepić się nie mogę bo widzę, że zadbałeś nawet o takie szczegóły jak nieco wysunięty palec wskazujący, jednak zauważam, że edytowałeś fotkę dodając krzaczki. Tak, właśnie krzaczki. Był to całkowicie zbędny zabieg bo chyba pod łóżkiem nie hodujesz chwastów...

Fotka numer cztery - tutaj widzę, że używasz Photoshopa, bawiłeś się rozmyciem. Tutaj także lekki HDR.

- - -

Generalnie zdjęcia bardzo udane.
I nie mów, że brak Ci terenu. Wyjdź z domu, weź kumpla i znajdźcie jakąś odpowiednią miejscówkę. Ja mieszkając w Poznaniu - stosunkowo dużym mieście - opuszczonych miejscówek mam w brud. Tak więc jeśli planujesz coś robić dalej w tym kierunku - życzę udanych planów i świetnych efektów.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Mój cosplay :)

Postprzez SatanPL92 w 20 Sie 2009, 21:30

Fotki robiłem niestety sam także zanim aparat i ja się dobrze ustawiliśmy to dużo zdjęć poszło w p**du ;p

Szczerze mówiąc to programy których używałem to tylko "PICASA"

Co do otoczenia, fotki chciałem zrobić szybko jakoś tak z lenistwa xD co do lenistwa to faktycznie celowo ominąłem kropke po "R" nie wiem czemu tak mi się zdawało, że jest, a ponieważ tak mi się zdawało, nie sprawdzałem tego niestety :/ mój błąd sorry.

Co do HDR - nie znałem wcześniej tej definicji bo w fotkach nie siedze ;) sprawdziłem teraz definicje HDR w necie i mimo że tego określenia nie znałem to robiąc ten retusz w fotkach miałem to na celu, bawiłem się głównie zwiększaniem widoczności "cieni" oraz po tym jak ustwiłem więcej cienia podwyższyłem stopień wypełnienia światłem bo ciuchy stalkera nieco błyszczą/świecą w porównaniu do otoczenia, takie bardziej "oczo-j**ne" :P

Propo jeszcze krzaczków...nie...poprostu retuszowałem czyli przenosiłem na elementy moich ubrań prześwit tego co ma na sobie stalker czyli swoje cienie i zabrudzenia bluzy w miejscach w miare odpowiadających mojej bluzie ;) za recenzje dzięki, właśnie sobie zkołowałem maske przeciw gazową więc mam zamiar się upodabniać do innych postaci z gry, nad ciuchami Sidorowicza? czy jak mu tam pracuje ale tuszy mi brakuje xD

Jeszcze raz dzięki i pozdro :)

Edit:
Aha jeszcze propo Schadow to mój błąd faktycznie dzięki za poprawe a SC'y...wiem że SKY xD ale chciałem zrobić Schadow of Sosnowiec (w Sosnowcu mieszkam) a SC to u nas skrór od sosnowca tak jak np. K-ce to Katowice :P więc Shadow of SC'y :P

BŁĘDY POPRAWIONE
SatanPL92
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 19 Sie 2009, 14:20
Ostatnio był: 05 Wrz 2009, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: Mój cosplay :)

Postprzez adin w 21 Sie 2009, 18:35

Doceniam twój trud i za angażowanie w to to, ale tu chyba zaszła jakaś drobna pomyłka. Przepraszam cię kolego ale to raczej nadawało by się do jakiegoś działu humor czy coś.
Kompletnie nie rozumiem jak można tak spartolić ciężką pracę... Po coś tak się męczył z ubraniem, pozycją itd. skoro morką trawę zamieniłeś na pachnący kocyk? :mad:

Nie pojmuję...
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: Mój cosplay :)

Postprzez SatanPL92 w 21 Sie 2009, 21:14

ehhh...

widze że nie rozumiesz o co mi chodziło cykając te foty, czytaj wyżej można się domyślić...

nie siedze w fotkach nie robie ich i nie obrabiam profesjonalnie i nie chce bo mnie to nie kreci a fotki cyknolem tylko z uwagi na to, że zorientowałem się patrząc na stalkera, że mam takie ciuchy pasujące w domu. Nie obchodzi mnie tło za mną , może Was tak jeśli razi Was takie coś lubicie oceniać nie zawsze pozytywnie bo o to chodzi w krytyce i musze się z tym liczyć i jakbyście to przenieśli do działu humor to bym się nie obrazził bo można powiedzieć że fotki cykałem dla jaj żeby się upodobnić i tyle ;)
SatanPL92
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 19 Sie 2009, 14:20
Ostatnio był: 05 Wrz 2009, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: Mój cosplay :)

Postprzez gorset w 22 Sie 2009, 13:13

Fotki bardzo fajne. :) Tylko faktycznie, miejscówki trochę skopane. Co z tego ze mieszkasz w bloku? Bądź kreatywny kolego - pójdź na jakieś bagna poza miastem. :P

Przenoszę temat tam gdzie trzeba. Dzięki Legat. :) - xKoweKx
Awatar użytkownika
gorset
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 16:15
Ostatnio był: 07 Lut 2016, 20:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Wasze zdjęcia w klimatach Stalkera

Postprzez STA1KERpl w 22 Sie 2009, 20:51

http://photos.nasza-klasa.pl/22594986/1 ... e731a.jpeg

Ten za grzybem to kolega co do mnie przyjechał, a ta czarna postać to ja.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Wasze zdjęcia w klimatach Stalkera

Postprzez Ogar w 10 Wrz 2009, 21:50

Może nie stalkerowsko ale...

Image
They move. They breathe. They suck. www.deadzone.pl
Awatar użytkownika
Ogar
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 28 Gru 2008, 17:04
Ostatnio był: 09 Mar 2012, 21:02
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: Wasze zdjęcia w klimatach Stalkera

Postprzez AlianPl w 11 Wrz 2009, 09:12

Image

A to opis z NK
Na dzisiejszej lekcji poznamy Snorki.

Snork jest kawałkiem nieżywego, zdziczałego, obłąkanego kawałka mięsa.
Jest to człowiek i coś w co się zmienił.
Snorki żyją samotnie lecz także w stadzie, polują i żywią się mięsem bądź padliną. Czasem podjędzą kupkę.
Samice łatwo rozpoznać od samca ponieważ noszą sukienki.

Snorki wyglądają miło i sympatycznie ale nie dajcie się zwieść, jego silne, umięśnione oraz sexowne nogi, stworzone zostały do długich wędrówek oraz potężnych wyskoków, pozwalając szybko obalić ofiarę, lub szybko doskoczyć do kupki.
Silne nogi przydają się również do godów przez co ich przesunięcia są mocniejszę ;) oczywiscie znalazły także zastosowanie w tańcu Kozackim, który służy do podrywania.

Budowa Snorka:
Zacznijmy od głowy, już po wyrazie twarzy można zauważyć, że to inteligentne stworzenie, posiada parę dużych i bystrych oczu, i nos/trąbę do zwąchiwania ofiar lub kupek. Snork nie posiada uszu, bo po co w lesie?
Reszta ciała zależy od gatunku.
Np. Snork zwany inaczej Snork Pospolity Polski, wyróżnia się polskim umundurowaniem oraz jako że są bardziej profesjonalni od swych Słowackich kuzynów mniej porozwalany i bardziej lubi długie rękawy.
Posiada również dłuższą Rurę 8)

Występowanie:
Snorki żyją przeważnie w lasach lub kapustach.
Lubią kanalizację i śmietniki oraz S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla i
Czyste niebo.(Sporadycznie w Czerwonym lesie)


OPIS ZDJĘĆ.
Na głównym zdjęciu widać Snorka podczas rycia za pokarmem.Jest głodny więc bardzo niebezpieczny na szczęscię mieliśmy Stalkera Sławka Aka Krzemień który w razie ataku miał go odgonić.

Na zdj. Po lewo widać nieudaną próbę obrony Stalkera oraz Snorka wśród zdobyczy (miał szczęście ponieważ Krzemień nasrał do plecaka)

Po prawo jego bliskiego kuzyna Snorka Słowackiego lub Czarnobylskiego.
proszę się przyjrzeć jakie pozycje przyjmuje Snork, jest to zaskoczenie i widoczny uśmiech oraz pozycja breakdance a z tyłu kolega wykonuje wślizg do potrójnego salta.
Awatar użytkownika
AlianPl
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 07 Wrz 2009, 18:02
Ostatnio był: 22 Lis 2014, 18:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 7

Re: Wasze zdjęcia w klimatach Stalkera

Postprzez Ogar w 16 Wrz 2009, 12:13

Chcieli zabrać artefakty ale się nie dałem ;D

Image
They move. They breathe. They suck. www.deadzone.pl
Awatar użytkownika
Ogar
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 28 Gru 2008, 17:04
Ostatnio był: 09 Mar 2012, 21:02
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: Wasze zdjęcia w klimatach Stalkera

Postprzez siersciuch w 04 Paź 2009, 18:53

http://img132.imageshack.us/img132/9898/1001931l.jpg - bez żadnej obróbki. Kto ma trochę zdolności, niech się pobawi, ja nie potrafię :)
siersciuch
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 04 Paź 2009, 18:21
Ostatnio był: 15 Sty 2014, 17:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości