S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez bzykacz w 17 Sie 2009, 18:07

Wiadomość GSC związana z podziemiami sprawiła że serce mi pękło,uwielbiałem laborki,wszelkie tunele itp. ,,naokoło pełno anomalii ,obleśne zniszczone pleśnią ściany,uczucie jakby miejsce cię odpychało,a ty idziesz korytarzem i nie wiesz co jest za następnym rogiem:pijawka,żołnierz czy snork gotowy cie rozszarpać (szkoda że latarka się czasami nie psuła(choćby zaczęła słabnąć) ,to by dało piorunujący klimat,ale i tak był świetny)Ja osobiście to lubiłem w statlkerze klimat grozy,tego się spodziewałem po call of pripyat.No ale cóż trzeba trzymać kciuki żeby autorzy wynagrodzili nam to,albo chociaż by te marne 5% okazało się najlepszymi podziemiami pojawiających się w stalkerze.Również miłymi smaczkami byłyby nowe opowiadania (detal a cieszy i o dziwo świetnie buduje klimat) i więcej momentów np takie jak atak pijawki z CS i tym podobne brutalne ataki mutantów,żeby czuć przed nimi ,,prawdziwy" respect
Awatar użytkownika
bzykacz
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 11 Sie 2009, 17:34
Ostatnio był: 26 Lut 2016, 00:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Soczek w 17 Sie 2009, 19:24

A co dokładnie powiedzieli? Że będzie mało etapów podziemnych? To mnie akurat cieszy, bo wolę chodzić pod niebem, a nie w ciasnych korytarzach.
Image
Awatar użytkownika
Soczek
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 09 Sie 2009, 11:44
Ostatnio był: 28 Maj 2013, 18:22
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 8

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez bzykacz w 18 Sie 2009, 16:54

Mam pytanko! Były jakieś wiadomości na temat optymalizacji? Jestem ciekaw czy to będzie drugi CS który pomimo sprzętu z kosmosu potrafił przyciąć i miał zawyżona zapotrzebowanie na sprzęt.
Awatar użytkownika
bzykacz
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 11 Sie 2009, 17:34
Ostatnio był: 26 Lut 2016, 00:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KR4SO w 19 Sie 2009, 11:51

Czytałem że, GSC wybrało zakończenie z SoC jak strielok zniszczył swiadomosc z
KR4SO
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 23 Lip 2009, 10:43
Ostatnio był: 04 Mar 2010, 16:34
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez HollowVooDoo w 19 Sie 2009, 11:53

Tego nikt nie potrafi przewidzieć, ponieważ tylko panowie z GSC posiadają niezwykłą umiejętność robienia kapryśnego silnika. Który na jednym sprzęcie będzie chodził dobrze, bądź w miare dobrze a na drugim zacznie przysmradzać. W którymś z wywiadów Oleg mówił że zabrali się za optymalizację ale nie można temu do końca wierzyć, bo to samo pisali przy Czystym Niebie.
mało etapów podziemnych

I bardzo dobrze, osobiście preferuje wolne, otwarte przestrzenie. W poprzednich częśćiach takie poziomy doprowadzały mnie do ku%wicy.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KR4SO w 19 Sie 2009, 11:59

Bardzo dobrze zapowiadają się też zupełnie nowe miejsca akcji:

* pełne bagien dorzecze Prypeci z pordzewiałymi łajbami, szuwarami i wodą tak bogatą w skażenie, że po spożyciu nie potrzeba w nocy latarki;
* położona kilka kilometrów od elektrowni wioska Kopacze, po wybuchu wysiedlona i dosłownie zrównana z ziemią z uwagi na olbrzymie skażenie;
* mieszczący się na obrzeżach Prypeci, zindustrializowany, pełen laboratoriów kompleks Jupiter, swego czasu prawdopodobnie jeden z ośrodków badawczych ministerstwa obrony USSR;
* stacja kolejowa Janów – z lokomotywami niszczejącymi na bocznicach;
* położone na północny zachód od elektrowni miasto Prypeć w całej okazałości.'

EDIT: Mapy pomyślane są też tak, aby przemierzać je po powierzchni. Co prawda trafią się gdzieniegdzie podziemia i jaskinie, ale mają one stanowić niespełna 5% całego terenu gry.
KR4SO
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 23 Lip 2009, 10:43
Ostatnio był: 04 Mar 2010, 16:34
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez von Carstein w 20 Sie 2009, 14:18

Oto Trailer nowego czarciego pomiotu ze stajni GSC zwanej po polsku "Zew Prypeci" (Jest na głównej, ale chyba go jeszcze nikt w temacie nie dał, a więc...)

Filmidło

Filmik przez wielu źle przyjęty (przez moją osobę też, chociaż mi akurat muzyka spasowała... ale trailery poprzednich dwóch części Stalkera też nie wzbudzały we mnie pozytywnych emocji)

Życzę miłego "Seansu".
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 20 Sie 2009, 14:22

Według mnie trailer jak trailer...fajna muzyka, dynamiczna akcja...no może niepotrzebne te pierwsze napisy.
A w końcu kiedy będzie premiera? W listopadzie czy październiku? Ja juz się pogubiłem.

Czytaj newsy na stronie glownej - forum to nie wszystko... - caleb59

Ekhm...a skąd wiesz, że nie widziałem tego na stronie głównej? Gwoli ścisłości...ja zawsze odpalam forum ze strony głównej.
Ostatnio edytowany przez Powinnościowiec, 20 Sie 2009, 16:51, edytowano w sumie 1 raz
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez cmlPL w 20 Sie 2009, 14:34

Eee, za dużo chwalenia się w filmiku, a pozatym fajna wioska jakaś i zajezdnia ciuchciowa pokazana na filmiku - grafika również jak przystalo na x-ray.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Freezen360 w 20 Sie 2009, 14:39

Według mnie trailer jest kompletnie do bani. Muzyka źle dobrana, stalkerzy którzy stoją w miejscu i strzelają też nie zachwycają a napisy to już totalna porażka :| . Jedyny plus to nowa lokacja która bardzo mi się spodobała. Ciężkie dni nawiedzą stalkera z nowym wydawcą :/.
Freezen360
Tropiciel

Posty: 254
Dołączenie: 08 Cze 2007, 16:08
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 20 Sie 2009, 14:57

A wiecie o tym że ten wydawca NIE WYDAŁ jeszcze ani jednej gry? :) Do tego wszystkiego dochodzi fakt że w projekcie mają 4 gry, w tym 3 jakieś z kosmosu wzięte (żadnej nie znam) no i Call of Pripyat. Czyżby GSC Gameworld nie chciało tracić zbyt dużo kasy na wydawcę? Możliwe jest też że NAMCO będzie wydawać grę na jakimś innym kontynencie, albo i u nas. Z tego co się doczytałem (współpracują z nimi czy coś podobnego).

Sam trailer - koszmarny 2/10 (podobały mi się tylko materiały, i jak wspomniał Frizenik - nowa lokacja)

Strona producenta - spójrzcie na banner CoP - to jakaś porażka, to samo okładka gry - artwork od GSC i zkaszaniony napis wpieprzający się na głowę głównego bohatera gry... [epic facepalm]

Nie mają dobrych grafików? montażystów? nie podoba mi się to.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KR4SO w 20 Sie 2009, 15:23

zobaczymy czy polskim wydawca bedzie cd projekt a ten ogolny wydawca obil mi sie o uszy. i juz przesuneli na listopad cos mi sie wydaje ze gra wyjdzie albo za rok bo non stop beda przesuwac albo niewiem.
KR4SO
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 23 Lip 2009, 10:43
Ostatnio był: 04 Mar 2010, 16:34
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości