[PYTANIE] Chce zgrac mapy z cs do soc

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[PYTANIE] Chce zgrac mapy z cs do soc

Postprzez bodescu30 w 14 Sie 2009, 14:36

cze jestem tu po raz pierwszy i nie wiem czy dobrze trafiłem .Chce zgrac mapy z cs do soc ,czy to jest morzliwe? :D

Poprawiam nazwę tematu, boś chyba regulaminu nie przeczytał... - xKx
bodescu30
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 14 Sie 2009, 13:45
Ostatnio był: 23 Sie 2009, 23:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Chce zgrac mapy z cs do soc

Postprzez portals w 14 Sie 2009, 15:51

Tak jest ale wymaga do ponownej komplikacji poziomów(ciężka sprawa),plus zrobienie spawna.Ale ten mod http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=49&t=5531&start=0 to ma.Ale jak jest początkujący graczem to mod nie dla ciebie jest trudny i w języku Rosyjskim
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [PYTANIE] Chce zgrac mapy z cs do soc

Postprzez bodescu30 w 23 Sie 2009, 23:05

Re. serdeczne dzienki za odpowiedz ,ale po przeczytaniu bloga mysle że ten mod jest ciekawy ale narazie poczekam az bedzie spolszczenie do niego .szkoda ze na pathu 1.004 bo umnie wszystko na 1.005
bodescu30
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 14 Sie 2009, 13:45
Ostatnio był: 23 Sie 2009, 23:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości