Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Gentleman's White w 17 Maj 2009, 21:25

Sportowiec napisał(a):A powiedzcie mi jak to jest z frakcja Czyste Nieba?? Warto się do niej przyłączyc ?

Warto się przyłączyć do frakcji, która Ci się podoba lub wiesz, że uzyskasz od niej potrzebne wsparcie. Powinność i Wolność zagwarantuje Ci pomoc w postaci dobrego uzbrojenia i pancerza, Stalkerzy nagrodzą twoje umiejętności czarnobylskiego śmieciarza i łowcy artefaktów, Czyste Niebo uhonoruje Cię tajną misją uratowania świata, zaś Bandyci (Stalkerpl twierdzi, że również Renegaci) zagwarantują Ci szkołę przetrwania i bogactwa jakie można zdobyć na tej nuklearnej rubieży.
Awatar użytkownika
Gentleman's White
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Kwi 2009, 18:05
Ostatnio był: 12 Gru 2011, 13:03
Miejscowość: Bielany
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Deron w 23 Maj 2009, 13:51

Ja dołączyłem do Wolności... Nie mogłem się im oprzeć... Te okrzyki w bazie... Ogólnie przyjemna atmosferka :D Powinność jakoś mnie... odpychała? :) tak sztywno... Wolność wyluzowani chłopcy :P
S.T.A.L.K.E.R. - WAY OF MY LIVE
Awatar użytkownika
Deron
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 25 Mar 2009, 18:23
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 15:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kamilgib w 26 Maj 2009, 00:31

Ja wybrałem S.T.A.L.K.E.R.-ów bo po prostu ich lubię nie wadzą specjalnie nikomu no i nie bardzo przepadam za bandytami ale w moim przypadku wojenka jest trochę utrudniona ponieważ jeżeli wrócę do jakiejś strefy bez "pomocy" przewodnika to często aczkolwiek nie zawsze pie*dolnie mi emisja i wtedy od nowa cale przejście i nie wiem czy to bug czy tak już jest :wódka:
"It Pays to be a Winner"
"Catch you fuckers at a bad time ?"
Awatar użytkownika
Kamilgib
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 24 Maj 2009, 00:01
Ostatnio był: 02 Kwi 2012, 14:05
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez zapala25 w 01 Cze 2009, 22:07

Ja wybrałem Wolność... Mają świetną zachodnią broń(trs 301, sgi 5k), są snajperami, luzacka atmosfera tego klanu bardzo mi się podoba, a i te odzywki np. ,,Kto zadrze z elitą, nakryje się pytą" albo
,,Aszot, daj no oprawe zamka
-pięć dolćów
-ty kutwo, dobra weż sobie od dowódcy
-że co?" :D
no i mają bardzo fajne kombinezony.
Co najważniejsze mają taki sam pogląd jak ja, że do zony powinien mieć dostęp każdy, a nie tylko wojskowi i naukowcy. Nie ma hierarchii jak w wojsku i powinności, tylko się zgrywamy się dla jakiegoś celu.
zapala25
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 01 Cze 2009, 21:22
Ostatnio był: 14 Lut 2010, 14:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Oficer w 02 Cze 2009, 16:37

Cześć Stalkerzy! Co do tematu to różnie bywa. Raz Wolność raz Powinność. Zależy. W Wolności podobają mi się poglądy i luzackie podejście do życia. Ale są trochę zorganizowani na szybko-szybko. W Powinności lubię to że wiedzą co robią i starają się ratować ludzi przed Zoną. I ten klimacik tworzony przez ich dowódców i NPC. Ale naprawdę nienawidzę że się kumplują z trepami. W CS Wolność jest bardziej ciekawa, a w ShoCu taka "jedna z wielu". Za bardzo lubię jednak Naboja i Woronina. Powinność.
Oficer
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Cze 2009, 16:26
Ostatnio był: 04 Cze 2009, 18:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Flip w 20 Cze 2009, 22:34

No... JA też jestem za wolnością - duch anarchii? Eee... Nie wiem ale powinność przegina. Ciąć mutanty ok, aby przeżyć... Ale niszczyć Zonę? Po co?! A tak już o tekstach w Wolności to dnia pewnego, w hangarze Wujka Jara, usłyszałem konwersacje dwóch( a właściwie trzech...) naszych tj. moich:
-Misza, pożycz mikroskop...
-Wy?! I mój mikoskop?! Niee... Ja się nie dam na to nabić znowu... Ty już mi zajomałeś uchwyt do Trs-a 301 i skrzynke Kozaka. Nie tym razem.
- No Misza... kiedyś oddam... Ale to się opłaca, zobaczysz...
- A po co wam on? Zresztą wiem, już coś słyszałem od Stieły pewnie ty i Jurij będziecie sobie ch*** mierzyć...
- Agghhh. Może ci oddam ale skrzynkę "wody źródlanej Prypeć" nic więcej!
- To się pie**ol
- i ty!

Mocni są... :P

Cenzura musi być. -V
Image
Flip
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 20 Cze 2009, 18:22
Ostatnio był: 20 Mar 2017, 21:42
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Stalker2011 w 21 Cze 2009, 12:22

Oczywiście stalkerzy mają fajną bazę i fajny klimat walczą z bandytami, a z nimi każdy walczy. Mają proste misje szkoda tylko, że dają słabiutkie nagrody.

Pisz na temat - TwÓj post nic nie wnosi - ostrzegam ze takie posty jak ten na przyszloŚĆ bĘdĘ kasowaŁ bez ostrzeŻenia! - caleb59
Ostatnio edytowany przez Stalker2011, 29 Lip 2009, 11:38, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Stalker2011
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 19 Cze 2009, 23:45
Ostatnio był: 11 Lis 2009, 21:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kuba w 11 Lip 2009, 12:08

Oficer napisał(a):Ale naprawdę nienawidzę że się kumplują z trepami.


W Powinności są byli wojskowi ale to nie oznacza, że oni oficjalnie "kumplują" się z trepami. O ile dobrze kojarzę, to podczas jednej z pogawędek z pewnym stalkerem opowiadał mi jak to natknął się na grupę trepów i Powinnościowców, wymieniającą niezbyt przyjacielski ogień.

I jeszcze jedna sprawa. Widzę, że większość ludzi wybierająca Wolność kieruje się przeważnie tym, że "mają fajne teksty". Trochę śmieszne podejście. Oczywiście rozumiem, że to tylko gra... ale w prawdziwym życiu w takiej sytuacji też kierowalibyście się podobnym kryterium?
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez rav7674 w 13 Lip 2009, 22:24

Jak pierwszy raz gralem w stalkera dolaczylem do stalkerow...jestes neutralny w stosunku do innych frakcji(oprocz bandytow.renegatow), i wogole jest git...za drugim razem jednak dolaczylem do powinnosci gdzie mi sie spodobalo :fajne questy oraz oczywiscie fajne nagrody za te questy :wink: ,swietne wyposazenie oraz wysoki poziom wyszkolenia innych czlonkow powinnosci ,i zdrowie tego niezwykle sympatycznego handlarza powinnosci ktory zawsze walnie jakijs optymistyczny tekst za kazdym razem jak mnie zobaczy :D :wódka:
rav7674
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 30 Gru 2008, 23:54
Ostatnio był: 03 Mar 2014, 16:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Naukowiec w 14 Lip 2009, 11:53

To fakt wszyscy kierowali sie tekstami...:)
Ja jak grałem byłem za Naukowcami przez obie części gry , szkoda tylko ze do nich nie da się dołączyć...:)
Mają cel, jeżeli artefakty są dajmy na to w stanie wyleczyć raka to mają szczytny cel i idee.
Podejście naukowe do sprawy, zaplecze medyczne i amunicja jak będzie potrzebna, a nawet wsparcie śmigłowców...
TEKST "Młodzieńcze"....
Naukowiec
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Lip 2009, 11:40
Ostatnio był: 24 Gru 2009, 16:56
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Walker P9m
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez salvadin w 19 Lip 2009, 17:55

Siema!Czytając wasze wypowiedzi nie mogę zdecydowac się którą frakcję doprowadzic do zwycięstwa :/ i tu mam pytanie która frakcja ma jakie zalety i wady? Sam nie mogę zdecydowac a czytając wypowiedzi dużo osób wybiera jednak wolnośc choc za bardzo nie wiem czemu bo same teksty to nic specjalnego dla mnie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
salvadin
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 17 Lip 2009, 18:43
Ostatnio był: 13 Lut 2010, 13:55
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kuba w 19 Lip 2009, 18:05

Dużo osób wybiera Wolność? Wyniki ankiety pokazują raczej inną sytuację. Powinność i Wolność są tak samo popularne. Poza tym najlepiej zrobisz jak samemu wybierzesz konkretną frakcję bez podpowiadania ze strony osób trzecich.

Połaź po Dolinie Mroku, pogadaj z Wolnościowcami, a przede wszystkim z ich dowódcą i to samo zrób też w wypadku Powinności. Poznaj ich sposób pojmowania Strefy, ich cele, sposób działania, założenia etc etc. Zobacz, który punkt widzenia odpowiada Ci bardziej i gotowe.

Ja przez dłuższy czas optowałem za Powinnością (w sumie nadal trzymam ich stronę), ale grając ostatnim razem postanowiłem odpocząć od tej wojny bez końca po czym przyłączyłem się do Stalkerów Samotników.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości