[Dima's Mod] czyli OL 2.2 + AM RC1 + AEM 0.3.1 + bonusy

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez caleb59 w 12 Kwi 2009, 15:56

@Dymitr dlaczego nas karzesz?Musiales uploadowac na ten debilny filefront z ktorego leci max 25 kB/s?
Przeciez to meka sciagac ponad 500 MB taka predkoscia - juz lepiej byloby wrzucic to na Megaupload lub cos podobnego...
------------------------
Jest godzina 20:00 dnia 12.04.09 - probuje pobierac tego moda juz n-ty raz i nadal mam strasznie nedzny transfer utrzymujacy sie srednio na 25 kB/s (magiczna wartosc albo jakies limity wprowadzone przez filefront) wiec prosze @Dymitra Izotopa o reupload moda na jakis "normalny" serwer o ile to mozliwe...
------------------------
Jest godzina 23:00 dnia 12.04.09 - nadal nici z pobierania - stale nedzny transfer okolo 25 kB/s...
Sprawdzilem pobierajac na test cokolwiek innego czy to z torrent czy z html pobieraja sie pelna predkoscia bez problemow - cos jest nie tak z tym plikiem @Dymitr - prosze o reupload na stabilniejszy serwer...
------------------------
Dobra wymeczylem po pijaku ale pobralem wiec spoko (predkoscia max. 25 kB/s) juz nie musisz uploadowac na inny serwer - gra gitara pobralem po meczaraniach bez problemu tyle ze slaby transfer niestety ghe...
------------------------
Taa mimo wszystko po dodaniu niezbednych fixow widze rzucajace sie w oczy bugi zarowno przy spolszczeniu jak i przy ikonach w inwentarzu - da sie cos z tym zrobic?

Image Image
------------------------
Dobra pokombinowalem i wystarczylo dograc spolszczenie od @tyra + NIE instalowac fixa od @The Witcher i narazie all is fine I guess... ;)
Wystepuja co prawda gdzieniegdzie bledy w spolszczeniu np. nie spolszczone opisy broni AM RC1 + cos czuje ze Arena Extension bedzie nie spolszczona ale da sie przezyc i mozna poki co grac komfortowo...
Jedyne minusy na chwile obecna to:
- nie spolszczone opisy broni z Arsenal Mod RC1
- nie spolszczona Arena Extension (i chyba sie nie da spolszczyc bo wywala gre)
- nie spolszczone opisy niektorych itemow: kanister, detektory, upgrade'y pancerzy, beczki itp. przedmioty
Prosze kogos o stworzenie fixa spolszczajacego opisy broni oraz przedmiotow do zawartego w modzie AM RC1 - probowalem dograc spolszczenie z tematu Arsenal Mod RC1 ale ono nie dziala z Dima's Modem wiec potrzebny jest odpowiedni fix tak sadze...
------------------------
Eh...pokombinowalem ponownie i teraz mam raczej wszystko spolszczone oprocz tekstow w PDA dotyczacych biezacych glownych zadan - jak to naprawic?
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Reklamy Google

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Adriano w 21 Kwi 2009, 19:06

Cała modyfikacja to wspaniałe dzieło . Naprawdę warta ściągania (580mb) . Od samego początku byłem zachwycony tą nowością , jestem aktualnie już na etapie drogi do Prypeci . Bardzo cieszy moje oczy różnorodność pistoletów noszonych przez NPC , jak i ogromna ilość broni dostępnych u handlarzy ,jednak nie spotkałem wszystkich jakie oferuje Arsenal . Ze wszystkich pancerzy Nano suit (225k) jest bardzo przesadzony ,już nie wspomnę o 4 dodatkach +40% ochronnych upardge'ów (które kosztują chyba 36k), wtedy wrogowie mają ogromny problem żeby cokolwiek zrobić Naznaczonemu .

Dołączając do Powinności (20k) ,wojsko o dziwko staje się neutralne , no ale to chyba normalne ,bo w CS przywódcą jest Generał ,który by wojakiem ,ale postanowił założyć swoją frakcje .

Wszystko ściągnąłem (normalnym transferem ok. 100kb/s odnośnie FileFront 580mb) ,zainstalowałem pod patch 1.0005 : MoD --> PL --> PL znaki , fixa do wyświetlania ikon nie wgrywałem ,bo kopał wszystko ,a bez niego jest wszystko ok .

Mam nadzieję ,że nikt mi nie ma za złe mojej mini recenzji ,na temat moda . Ale mod jest świetny
Polecam screeny : dostępne na Xfire ,poniżej
Image
Awatar użytkownika
Adriano
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 23 Mar 2008, 15:08
Ostatnio był: 29 Paź 2015, 23:42
Miejscowość: Bar
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Paqito w 21 Kwi 2009, 22:06

Mam prośbę dało by radę spolszczyć recepty na artefakty albo chociaż niech ktoś napisze nazwy anomali i artefaktów z angielskiego na polski nawet tu na forum i jak wstawic handlarzom ammo .50ae do asortymentu lub co mam zrobić by ją mieć a co do błedów u mnie działa wszystko ok bez instalowania fiksów wrzucam moda i gram

i jeszcze jedno małe pytanie dlaczego broń z fabryczną lunetą celuje się nimi za pomocą szczerbinki i muszki np g36e i c aug 77

Edytuj posty, nie rób double-postów. - F360
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Paqito
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 31 Lip 2008, 22:17
Ostatnio był: 16 Sie 2009, 20:35
Miejscowość: wszędzie gdzie są naukowcy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Adriano w 22 Kwi 2009, 13:42

Paqito napisał(a):i jeszcze jedno małe pytanie dlaczego broń z fabryczną lunetą celuje się nimi za pomocą szczerbinki i muszki np g36e i c aug 77


Do tych broni są odpowiednie celowniki , ja np. do GP36e celownik znalazłem dopiero u jednego monoliciarza po wyłączeniu anten , niewiem czy to coś wnosi ale do tych broni celowniki mają chyba czerwone + (plusiki)
Image
Awatar użytkownika
Adriano
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 23 Mar 2008, 15:08
Ostatnio był: 29 Paź 2015, 23:42
Miejscowość: Bar
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez quist69 w 07 Maj 2009, 16:12

Nie da się nosić Miniguna :mad: !!!Jak wkładam go do okienka to natychmiast znowu ląduje w plecaku.Z innymi CKM-ami też tak jest(noszę zwykłą zbroję stalkera ale przy kurtce bandyty i bez żadnej zbroji też tak jest

Tutaj nie "plusów" na forum :) Więc zmień podpis:P - xKoweKx

Ok już zmieniam :p
Ostatnio edytowany przez quist69, 07 Maj 2009, 17:43, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
quist69
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 26 Mar 2008, 17:48
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 13:41
Miejscowość: Baza Monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez caleb59 w 07 Maj 2009, 16:15

Z tego co ja wiem to z takiej ciezkiej broni mozna jedynie korzystac noszac exoszkielet - sprobuj...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Nestor w 09 Maj 2009, 07:13

Pytanie: można po raz kolejny poprosić o nowego linka do modyfikacji? Bo po raz kolejny odsyła na główną stronę Filefronta...
Nestor
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 25 Paź 2008, 17:43
Ostatnio był: 08 Lis 2018, 09:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez caleb59 w 09 Maj 2009, 13:06

Maly dodatek mojego autorstwa ktory zamieszczalem juz wczesniej przy OL 2.2 z tym ze teraz przy Dima's Mod musialem troche bardziej pokombinowac z racji dodanych nowych kombinezonow np. nano suit lub exoszkielet Powinnosci...

Dodatek ten przywraca domyslne (standardowe) kombinezony z SoC (nie ingerujac przy tym w nowe dodane kombinezony) dodatkowo na kazdy kombinezon nalozony zostal efekt sharpness (wyostrzenia) dzieki czemu kombinezony wygladaja lepiej...

Image Image Image

Download:

Kod: Zaznacz wszystko
http://odsiebie.com/pokaz/2712671---78be.html

WAZNE!
Do prawidlowego dzialania wymaga dodania w pierwszej kolejnosci moda S.H.A.R.P.E.R-Textures.v.0.95
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez quist69 w 09 Maj 2009, 13:50

Jak się zainstaluje to będzie trzeba zacząc grę od nowa???
Awatar użytkownika
quist69
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 26 Mar 2008, 17:48
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 13:41
Miejscowość: Baza Monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez caleb59 w 09 Maj 2009, 14:18

Nie - nie trzeba zaczynac gry od nowa - moza grac od starych save'ow... ;)
Zeby byla 100% jasnosc - dziala tylko z Dima's Modem - do czystego OL 2.2 zrobilem oddzielny mini mod:
-> Domyślne (oryginalne) kombinezony w Oblivion Lost <-
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez quist69 w 09 Maj 2009, 17:04

Da się zrobić do tego moda Atlas Spawn Menu :?: :?: :?: Bo było by to bardzo fajne :D Jak się da to bardzo proszę
Awatar użytkownika
quist69
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 26 Mar 2008, 17:48
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 13:41
Miejscowość: Baza Monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez caleb59 w 09 Maj 2009, 20:33

@quist69:
User forum GSC @overweightninja opisal teoretyczne rozwiazanie scalenia Atlas Spawn Menu z OL:
overweightninja napisał(a):Copied from filefront comments in case you guys we're still trying to figure this one out:

"Mod is more or less already compatible with OL because it already has the cutout monsters, its only the script itself you need to add.
The easiest way to do this is just to copy over all the files from this pack, but don't overwrite anything, just add the new files (in fact you'll probably only need to do this with "/config/ui/" and" /scripts/" but I just did the whole lot.)
The one exception to this is ui_mani_menu.ltx located in the "/scripts/" folder, this file SHOULD be overwritten.
Works fine for me so far after a quick test, hope that's of help to someone.

Nice work btw Helios "

Cheers


Na poczatku @overweightninja wspomina o podmianie plikow z paczki ("The easiest way to do this is just to copy over all the files from this pack" - domyslam sie ze chodzi o paczke ponizej - jedyna jaka znalazlem w w/w temacie na forum GSC):

Kod: Zaznacz wszystko
http://rapidshare.com/files/171189588/Atlas_Spawn_Menu_Mod_1.1.rar


Co i jak musisz sam rozpracowac gdyz ja "nie czuje sie na silach"...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość