Policja, Wojsko czy Straż Graniczna Co lepsze ??

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Policja, Wojsko czy Straż Graniczna Co lepsze ??

Postprzez Rain w 17 Kwi 2009, 11:49

Finix napisał(a):Ale mi chodzi też o to gdzie jest większy zarobek.
A ogólnie to ja bardziej wole iść do policij, a jak się nie uda w policij to póidę na zawodowego :D :D

Wpierw się przechodzi testy a później wybiera. Ale patrząc na Twoją ortografię to nigdzie się nie nadajesz :|
A ludzie którzy "idą w taki zawód" dla kasy, kończą w worku, w wariatkowie, za kratami albo w najlepszym wypadku zwalniani są lub się zwalniają bo nie wyrabiają psychicznie i fizycznie.
Aby spełnić się w jakiejkolwiek pracy należy to lubić, mieć do tego smykałkę, zacięcie i powołanie.
A jak Cię kręci nic nie robienie, branie kasy i trzymanie giwery to zrób sobie licencję i idź do ochrony na grupę interwencyjną(takie same lub większe zarobki od wojaka z belką w zawodowym). A bez giwery to straż miejska -wykażesz się lub będziesz zdolnym lizusem to szybko awansujesz po wyższą wypłatę i stopień, bądź przydział.
A najwięcej kasy ma Straż graniczna, ale tutaj wyjątkowo trzeba mieć w głowie poukładane i być "czystym jak łza".
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Policja, Wojsko czy Straż Graniczna Co lepsze ??

Postprzez DanielF w 17 Kwi 2009, 15:31

Rain napisał(a):najwięcej kasy ma Straż graniczna
Współpracowałem ze 'strażakami' - też nie jest z kasą kolorowo :(
DanielF
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 25 Mar 2009, 11:55
Ostatnio był: 06 Lip 2009, 15:32
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Policja, Wojsko czy Straż Graniczna Co lepsze ??

Postprzez RT_NR w 02 Sie 2010, 12:40

Ech odkopuje, ale wypowiem się w tym temacie.

Policja to chyba najgorsze z możliwości. Instytucja jak wiemy potrzebna, ale powiedzmy sobie szczerze że teraz wykorzystywana bezmyślnie przez rządzących do ochrony jakichś idiotycznych manifestacji. Natomiast emerytury mają jak wiemy bardzo dobre, nie wiem jak jest w wojsku czy SG, ale w policji na pewno jest nieźle pod tym względem.

Wojsko ? Nie uśmiecha mi się wysługiwanie się interesom USA i zachodnich elit w Afganistanie, jedynie pożyteczne dla Polski i Polaków działania w wykonaniu wojska to chyba tylko budowa wałów podczas powodzi.

Najlepsza chyba jest straż graniczna. Ogólnie interesuje się historią Korpusu Ochrony Pogranicza, a to właściwie była taka bardziej wojskowa straż graniczna i dość ciekawą pracą wydaje mi się pilnowanie granicy. Co prawda teraz ma to nie co bardziej pokojowy charakter, ale wg mnie coś w tej pracy jest ciekawego. Z tym że jeśli SG to tylko na granicy wschodniej, bo na zachodzie nudą wieje. ;)
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości