[Dima's Mod] czyli OL 2.2 + AM RC1 + AEM 0.3.1 + bonusy

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez CLEAR SKYline w 14 Mar 2009, 22:35

Może ktoś powiedzieć mi, czemu mam kaszanę zamiast ikon w EQ? Podstawowe przedmioty masz w miarę dobrze, ale np. TT-tka w dwóch skinach i GSH tworzą mi exo wolności. Może ktoś mi chociaż podpowiedzieć, co odpowiada (plik i fragment) za czytanie ikony z tablicy ekwipunku (ui_equipment.dds)?
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez von Carstein w 14 Mar 2009, 22:40

A sznowny pan zainstalował fixa? Jeżeli tak, to ten problem nie powinien istnieć. A jeżeli mimo tego (tak jak w moim przypadku) są kłopoty..... to zainstaluj moda jeszcze raz, ale BEZ fixa. Jeżeli to nie pomoże...
Prostę.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez CLEAR SKYline w 14 Mar 2009, 22:47

Fixów, szanowny panie, to ja chyba ze 3 instalowałem. Jak mówię, podstawowe itemy są cacy, tłumik pod pb1s to rękojeść od klamki, AK47 wygląda jak 74 zmodyfikowany, AKSU lub Sig 550 (co ciekawe, prawie każdy inaczej). Wcześniej miałem jeszcze inne błędy typu dodatkowo pomniejszone ikony, więc rozdzielczość textury nie pasowała. Innym razem co drugi przedmiot był rękawem kamizelki, czyli go nie było wcale. Sytuacje opisana wyżej najbardziej mnie satysfakcjonuje (o ile satysfakcją można nazwać "niewidzenie", z czego się strzela).
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Zajcew w 14 Mar 2009, 23:42

Ppor. Wasiłow nie... Ja mam te pliki tylko, że mój kolega chciał pobrać a nie będę mu wysyłał specjalnie pół gb.
:

Lubię Placki
Awatar użytkownika
Zajcew
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 23 Gru 2008, 12:34
Ostatnio był: 14 Sty 2012, 15:38
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: --
Kozaki: 3

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Vertein2 w 15 Mar 2009, 08:23

Drogi Ppor
Zamieść moda na rapidshare [Podziel go win rarem] Lub znowu na filefroncie tylko w dziale stalker [jak moda] Tylko nazwy nie podawaj
Image
Awatar użytkownika
Vertein2
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Sie 2008, 19:34
Ostatnio był: 05 Kwi 2009, 19:02
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez von Carstein w 15 Mar 2009, 10:27

Dobra. Właśnie zamieszczam go na filefroncie. Za około sześć godzin operacja powinna się zakończyć powodzeniem (przynajmniej mam taką nadzieje..).
Ponawiam moją wcześniejszą prośbę - który plik usunąć, aby móc przywrócić lektora w tym modzie.

Udało się! A oto link do moda http://files.filefront.com/Wasi322owrar/;13469987;/fileinfo.html
Niech ktoś teraz odpowie na moje pytanie! Ja też chce grać w tego moda, ale z LEKTOREM!
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez EFO w 15 Mar 2009, 17:07

CLEAR SKYline napisał(a):Może ktoś powiedzieć mi, czemu mam kaszanę zamiast ikon w EQ? Podstawowe przedmioty masz w miarę dobrze, ale np. TT-tka w dwóch skinach i GSH tworzą mi exo wolności. Może ktoś mi chociaż podpowiedzieć, co odpowiada (plik i fragment) za czytanie ikony z tablicy ekwipunku (ui_equipment.dds)?


Podobny problem miałem jak w CS zbyt mocno poprzerabiałem parametry broni dokładnie to SVU może to robi jakiś problem. Nie pamiętam już co wtedy pozmieniałem ale broń zrobiło mi z kilku elementów z zupełnie innych itemów, a ztego co zauważyłem to ten mod dość mocno ingeruje w parametry sprzętu..
EFO
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 27 Lut 2009, 16:38
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 19:04
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Dymitr Izotop w 15 Mar 2009, 18:03

Link poprawiony, trochę mnie nie było, więc tyle to trwało, przepraszam.
Co do lektora: pewności nie mam, spróbuj usunąć folder 'scenario' jest w \gamedata\sounds\characters_voice, (radzę zrobić kopię).
Co do ikonek: fix od Witcher'a powinien załatwić sprawę, jeżeli nie to proszę wyślijcie mi pw ze screen'ami i opisem, przy odrobinie czasu postaram się naprawić.
"mod się robi, oj jak ciężko się robi, o Jezu, Bożesztymój - ale raczej nie powstanie nigdy"
P77
Awatar użytkownika
Dymitr Izotop
Modder

Posty: 105
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 21:16
Ostatnio był: 24 Gru 2021, 20:37
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 52

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez von Carstein w 15 Mar 2009, 18:25

Szanowny Dymitrze.
Cieszę się, że wreszcie poprawiłeś ten link (mój już nie jest potrzebny :) ). Niestety, usunięcie folderu 'scenerio' nie dało żadnego rezultatu. Masz może jeszcze jakieś pomysły, aby mi pomóc?

Edit. Zainstalowałem moda jeszcze raz i zrobiłem tak jak pisałeś - POMOGŁO!. Dzięki Dymitrze za udzielenie pomocy żołdakowi. Niech Bóg cię błogosławi!
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez CLEAR SKYline w 15 Mar 2009, 20:53

screeny wrzucę, ale udało mi się co nieco dowiedzieć. Po wczytaniu gry w oknie konsoli na czerwono widnieją wpisy:
Auto-generate bump map: arsenal mod/aksu compensator
I taki do każdej broni, która źle się wyświetla. Z tym tylko, że odpowiednie pliki mam, ale są źle nazwane (np. ak74, zamiast aksu74) i modele wraz z teksturami są wporządku.

EDIT:
Link do "galerii bugów".
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez Leo_111 w 16 Mar 2009, 15:16

jeżeli chcecie lektora to po prostu instalujecie spolszczenie ze zwykłego stalkera
Leo_111
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 15:32
Ostatnio był: 08 Sty 2011, 21:21
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: O.L. 2.2+A.M. RC1+Arena Extension+

Postprzez EFO w 17 Mar 2009, 17:46

Mam taki mały problem, wcześniej o nim nie pisałem bo mi to nie było potrzebne, ale kiedy już przeszedłem Stalka na tym modzie to chciałem się trochę pobawić i tu mój problem: Wsiadam do auta i... nic zupełnie nic samochód nie działa. Chciałem do mechanika odholować ale jakoś lawety nigdzie nie było. A tak poważnie sprawdzałem wszystkie klawisze na klawiaturze i myszce też, i nic się nie dzieje mogę sobie pokręcić kierownicą i tyle. W ustawieniach też nic nie ma na ten temat. Mógł by mi ktoś pomóc, doradzić, dobrego mechanika polecić, czy coś...
EFO
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 27 Lut 2009, 16:38
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 19:04
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości