BUGI dziwne

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

BUGI dziwne

Postprzez Rayan w 26 Lut 2009, 21:41

Mam problem z gierka.Zainstalowalem ge wczoraj i gralem se w nia 6h non stop xD(moze to troche dziwne ale nie mialem co innego do roboty) gralem se gralem a do czasu gdy wywalilo mnie do pulpitu i pokazall sie jakis bug trap no OK zdaza sie ale wlaczam gre i biore seva (F5) i wlacza mi sie seve i odrazu znowu do pulpitu wywala .......wlaczam gre i biore seva z przejscia z wysypiska do kordonu no ok wgralo sie ide sobie dalej i znowu to samo wywala do pulpitu....... probuje jescze tak kilka razy wrescie raz sie udalo ale widizalem ze pokazalo mi sie nowe zadanie ze (po raz 3 chyba) musze rozwalic sklad bandytow wiec mysle sobie ze to byl problem no ale gral dalej i po 10 sekundach znowu to samo i teraz jak probuje wlaczyc seva to albo mi odrazu wyskakuje do pulpitu albo poprostu po 20sekundach np wiec newiem co jest gane przedttem nie mialem takich problemow.Gram na patchu 1.5.04.Moze ktos wie co tzreba zrobic ?????
Awatar użytkownika
Rayan
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Sty 2009, 18:38
Ostatnio był: 10 Cze 2013, 01:31
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: BUGI dziwne

Postprzez Evilijo w 26 Lut 2009, 23:01

Po pierwsze, panowie prezesi powinni ci się dobrać do dupy za brak polskich znaków i ogólny styl, chaos i jeszcze raz chaos. Pytania tego typu były już na forum przerabiane miliard razy, zainstaluj najnowszego patcha.
Ludzie, czy używanie organu jakim jest mózg jest takie trudne...
Image
Awatar użytkownika
Evilijo
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 11 Lut 2009, 21:48
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 20:17
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Re: BUGI dziwne

Postprzez Rayan w 27 Lut 2009, 10:54

nie jest trudne i przepraszam za to moje pismo ale nie chce mi sie pisac ą ę ć itd xD.dziękuje za odpowiedz.

To niech Ci się zachce bo posypią się warny. - F360
Awatar użytkownika
Rayan
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Sty 2009, 18:38
Ostatnio był: 10 Cze 2013, 01:31
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: BUGI dziwne

Postprzez Medium w 27 Lut 2009, 13:15

Ponieważ Tobie nie chce się pisać bez błędów i z szacunkiem do nieznanego Ci czytającego (którego prosisz o pomoc (!) ), nie chce mi się wspominać, a tym bardziej odpisywać jak sobie poradziłem z takim samym problemem co prawda na wersji 1.5.03.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: BUGI dziwne

Postprzez ffhero w 28 Lut 2009, 10:25

Vademecum na wszystkie twoje problemy-reinstalacja.
ffhero
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 11 Sty 2009, 11:04
Ostatnio był: 04 Sie 2011, 22:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości