Potrzebny Big Picture

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Potrzebny Big Picture

Postprzez geleks w 24 Lut 2009, 13:12

Witam,
Przyznaje się - utknąłem. Po wejściu do Agropromu miotam się po grze, po frakcjach i nie wiem co począć ze swoja stalkerską dolą. Aktualna sytuacja wygląda tak:
1. Zadanie główne - Odnaleźć schowek stalkerów
2. Przynależność - Wolność. Ale chyba mnie nie lubią bo na PDA wolnościowcy są na żółto. Na zielono mam frakcję Oresta Samotnika w Agropromie oraz chłopaków w Składzie na Wysypisku (stalkerzy, bandyci wybici)
3. Na PDA pojawiają się czasem misje dotyczące zdobycia jakiegoś punktu i utrzymania go do czasu nadejścia pomocy, która nie nadchodzi:)
Do Agropromu w zasadzie wszystko szło jak po sznurku, można było zaliczać kolejne misje i terytoria, teraz kręcę się jak liść w betoniarce bez celu.
Potrzebuje od kolegów nakreślenia sytuacji, większego obrazka, może jakichś wskazówek jak wrócić na dobre tory:).

Geleks
geleks
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Lut 2009, 18:13
Ostatnio był: 22 Mar 2009, 08:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Potrzebny Big Picture

Postprzez Vaniol w 24 Lut 2009, 13:25

A czy to nie jest czasem ten schowek na Wysypisku ? Tam gdzie wchodzisz po schodkach w dół i jest...

http://img4.imageshack.us/img4/6247/1620892703.jpg
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Potrzebny Big Picture

Postprzez geleks w 24 Lut 2009, 15:12

Ten schowek już zaliczyłem:) Okradli mnie, znalazłem PDA Kła, nie wiem jak z niego skorzystać.

OK, już nieaktualne - odpowiedź czaiła się w podziemiach.

Uważaj na double-posty. - F360
geleks
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Lut 2009, 18:13
Ostatnio był: 22 Mar 2009, 08:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości