Nie działająca gra

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Nie działająca gra

Postprzez Aichi w 21 Lut 2009, 01:53

Mój problem jest dość dziwny.Posiadam oryginalną angielską wesję językową(Naprawde:Oryginał) i podczas ładowania a konkretnie "KLIENT:Synchronizacja" wywala do windy,Cień czarnobyla działa normalnie!Proszę o pomoc!Gra jest czysta jak łza i nie była modowana.Zainstalowany jest patch 1.5.7.Próbowałem odpalać nawet na cracku - z tym samym skutkiem.Czy jest jakaś nadzieja że se pogram???

Daj jakiś dowód że masz oryginał ponieważ jakoś Ci nie wierze. - F360


Hmmm...Aparatu nie mam to ci zdjęcia nie zrobie...No niewiem!Podaj jakiś przykład.Grę kupiłem jak Byłem w Angli odwiedzić kolegę z którym chodziłem do klasy.
Image-- http://www.youtube.com/watch?v=_UzqrEwjnUA Polecam. :) -- --Love romet motors--
Awatar użytkownika
Aichi
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 10 Sie 2008, 18:58
Ostatnio był: 24 Lut 2009, 18:52
Miejscowość: Z fabryki Romet'a
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Nie działająca gra

Postprzez solarze w 21 Lut 2009, 15:04

Masz skaner?Telefon z aparatem? cokolwiek?Masz orginała?Napewno?
Przepraszam za błędy w pisowni
Awatar użytkownika
solarze
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Lut 2009, 17:22
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nie działająca gra

Postprzez Aichi w 21 Lut 2009, 18:13

Oryginał na sto procent.Ale nie nówka,kupiłem u jakiegoś dziada za 10 funtów który twierdził że grę przeszedł i sprzedaję(Przynajmniej tyle z tego zrozumiałem).Możliwę że to dlatego,ale wydawał się wiarygodny a płyta była w dobrym stanie...Ehhhhhhhh...Najwyżej przejde się w marcu do empika i se kupie PL.No,niewiem może jakaś Witaminka by pomogła,ale nie chcę się bawić w piractwo.
Image-- http://www.youtube.com/watch?v=_UzqrEwjnUA Polecam. :) -- --Love romet motors--
Awatar użytkownika
Aichi
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 10 Sie 2008, 18:58
Ostatnio był: 24 Lut 2009, 18:52
Miejscowość: Z fabryki Romet'a
Kozaki: 0

Re: Nie działająca gra

Postprzez solarze w 21 Lut 2009, 19:15

Morze reinstal ? Albo komp za słaby ?
Przepraszam za błędy w pisowni
Awatar użytkownika
solarze
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Lut 2009, 17:22
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nie działająca gra

Postprzez pitek_z w 21 Lut 2009, 23:42

Pewnie ci ją sprzedał bo też miał takie objawy... :D

Sorki za głupi post nic nie wnoszący i nie pomagający w problemie.

To po cholerę piszesz taki post? - F360
pitek_z
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 27 Paź 2008, 14:52
Ostatnio był: 30 Gru 2012, 10:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nie działająca gra

Postprzez Aichi w 22 Lut 2009, 00:00

solarze napisał(a):Morze reinstal ? Albo komp za słaby ?

Jak już wspominałem,Cień działał doskonale,a do morza mam nie daleko.Spróbuję reinstalu.

Co do ostatniego posta:Możliwę że mial takie objawy i sprzedał,zainstalowałem też visual c++ restributable teraz to spróboję reinstalu.

Edit//
Reinstal pomógł,zainstalowałem też pacza 1.5.4 zamiast 1.5.7,ale jest jeden problem.Jak zbliżam się do artefaktu:Wiadomo,detektor pyka aż miło,cały komp się restartuję.Czego to może być powód?????

Double post, uważaj następnym razem. A jak nikt nie odpisywał i chcesz żeby temat się świecił to skopiuj wcześniejszy post, skasuj i dodaj nowego jako całość z tym co miałeś napisać - Michu
Image-- http://www.youtube.com/watch?v=_UzqrEwjnUA Polecam. :) -- --Love romet motors--
Awatar użytkownika
Aichi
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 10 Sie 2008, 18:58
Ostatnio był: 24 Lut 2009, 18:52
Miejscowość: Z fabryki Romet'a
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości