Kolejny problem- gra sie wiesza w tym samym miejscu.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kolejny problem- gra sie wiesza w tym samym miejscu.

Postprzez AveQueen w 10 Lut 2009, 15:08

No wiec pewnego słonecznego dnia po zgubieniu płyty feara chciałem sobie pograć w stalka, tylko podbić bagna nic dużego, zainstalowałem i grałem, przyszła ochota na sieć i poszły patche 1.0008 czy jakoś tam. podczas ładowania KIlent:synchronizacja sie wiesza i trza resetować cały reaktor. Wiec odinstalowałem i chciałem 1.0005 to dzieje sie to samo. Pomocy!

Kto Skasuje/zamknie ten temat to smerf! :D


EDIT: Modów nie mam, wiec na to(viewtopic.php?f=29&t=4549) mnie nie weżmiecie :)
Moje strony:
http://www.queenrock.bloog.pl - wszystko o legendzie rocka
http://www.avequeen.flog.pl - moja zabawa z Corelem
Awatar użytkownika
AveQueen
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 09 Lut 2009, 21:55
Ostatnio był: 10 Lut 2009, 16:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kolejny problem- gra sie wiesza w tym samym miejscu.

Postprzez MaciejanHK w 12 Lut 2009, 20:55

No to spróbuj:
a) Poczekać dłużej - nic nie klikać, u mnie po pogrzebaniu w plikach to po 10 min się ładuje, ale jak raz się załaduje to potem chodzi cacy.
b) W skrajnym wypadku reinstal systemu :/ No cóż, ale to wtedy, gdy będziesz maksymalnie zdesperowany, lub żadne rozwiązanie nie będzie działać!
c) Wczytujesz stare savy - czy grasz od nowa? Możliwe, że przy tym patchowaniu i odpatchowywaniu savy się uszkodziły i trza grać od nowa :/
(opcjonalnie do rozwiązania c) - ściągnij gotowe savy z działu Ogólna Dyskusja)
Tu kiedyś będzie wiersz o Stalkerach. Napisze go, jak będzie mi się nudzić.
Awatar użytkownika
MaciejanHK
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 07 Lip 2008, 22:02
Ostatnio był: 16 Maj 2009, 13:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości