Nickname

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nickname

Postprzez R4BBiT w 08 Sty 2009, 10:57

Wypadałoby napisać mi coś o moim nick`u. Więc R4BBiT - rabbit - królik. Nie żebym lubił kiedyś marchewkę jeść kilogramami, no ale... ^^ Ozdobiona, bo tak lepiej. Po angielsku, bo tak też lepiej :P

Więc... Witam...
R4BBiT
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Sty 2009, 14:57
Ostatnio był: 03 Mar 2011, 19:51
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Nickname

Postprzez Ropasiak w 08 Sty 2009, 16:57

Ropasiak35? - no więc tak Ropasiak - wszystko zaczeło się 3 lata temu, zaczołem się rejestrować na forach i musiałem mieć jakiś nick nie? Więc połączyłem moje nazwisko + spaślak (sam nie wiem czy to znaczy gruby xD) + zamiłowanie do ropy nafotowej (i/lub rosji) (pewnie przez moje nazwisko xD). 35 - gdyby nie mała pomyłka na kilku innych forach nie miał bym liczby 35. Otóż pomieszało mi się i myślałem, że 5 to po rosyjsku "Z", ale sobie przypomniałem i zaczołem rejestrować się z cyfrą 35. (Jest ona moją ulubioną) (moji rodzice mają teraz 35 lat, rocznikowo 36) (Chciał bym mieć 25 lat).
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Nickname

Postprzez Dziarsky w 10 Sty 2009, 00:34

Dziarsky - skrócona i ładniej wyglądająca wersja nicku Dziarski_Chank. Natomiast ten ostatni to mój zapis fonetyczny nazwy bohatera z kreskówki "Laboratorium Dextera", którą oglądałem kiedyś namiętnie z rana przy śniadaniu i postać Dziarskiego Chanka/Henka (lub czasem Action Henka) bardzo mi się podobała - nick jakoś się przyjął przy moich pierwszych rozgrywkach sieciowych w 2001 roku w grze Red Faction. Zostało tak do dzisiaj.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Nickname

Postprzez nismoztune w 28 Sty 2009, 03:38

nismoztune- to część nazwy sportowego japońskiego samochodu: Nissan Skyline r 34 GTR Nismo Z Tune. Bardzo podoba mi się ta bryka i mimo wieku ciągle jest to super samochód. Zauważyłem też, że na tym forum znjaduje się jeszcz jeden wielbiciel tego modelu.
Awatar użytkownika
nismoztune
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 30 Sie 2023, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 19

Re: Nickname

Postprzez Raven422 w 30 Sty 2009, 19:50

Raven422 - Swego czasu duuużo grałem w cyfrową wersje Warhammera 40k, istniał tam Zakon Blood Ravens, być moze od tego...albo od tego, że lubię kruki xD. To jest moja 3 ksywa, na początku miałem lubie_placki (zgadnij czemu xD), a potem pravypl (or PravyPL). Czemu pravy ? Brat cioteczny od nazwiska miał levy, to ja dałem pravy xD. A czemu 422 ? Być może od jednostki zakonu Blood Ravnes, albo od tego, że po prostu szybko się to pisze na klawiaturze...Anyway, zamierzam już nie zmieniać nikcu i pozoztać Krukiem422 :).

PS- 422 cztya się Cztery Dwa Dwa, a nie Czterysta dwadzieścia dwa xD.
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: Nickname

Postprzez szm w 30 Sty 2009, 20:11

szm to skrót od mojej podwórkowej ksywy Szaman :D
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Nickname

Postprzez 19milo93 w 12 Lut 2009, 10:23

milo to moja ksywa, a liczby przed i za, po złożeniu dają pewien magiczny rocznik :D mój rocznik ;)
Z mgieł wynurzyła się postać. Czarny płaszcz i brązowe spodnie... stalker z powołania i zawodu. Zwą go Thorvald-Cichy strzelec, bo nigdy nie wiesz jak długo pożyjesz na tym patole. Dzień w dzień przemierza lasy, łąki- w poszukiwaniu tajemnicy tej mrocznej krainy... Dla zabawy? Szczęścia? Bogactwa? Nikt tego nie wie, a tylko niewielu smiałków go widziało. Kordon, wysypisko, jantar, Prypeć... Wszędzie gdzie się pojawi niesie śmierć, bo przecież... On tylko bierze zlecenia. Nie interesują go artefakty, to zajęcie zostawia kotom i frajerom z wioski. On sam trzyma się od nich z daleka i poluje niczym na dziki. Codziennie czai się w krzakach, przykłada policzek do zmarzniętej kolby, celuje i... Strielok? To było tylko jedno z jego zadań... Następny będziesz ty!!!
Awatar użytkownika
19milo93
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 02 Lut 2009, 17:12
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 18:22
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Nickname

Postprzez solarze w 12 Lut 2009, 19:50

Solarze lub solarze1 -od soli albo od ludzi którzy ją wydobywają "solarze"

Zaczeło się to w 6 klasie podstawówki gdy 1 raz zobaczyłem tibie,miałem nick "krewetka rozprówacz"
ale po kilku postkach przyjeło się Sul przez "U" bo to tibia miałem passy co się tak nazywały
(Solarze1/2517063 dla zapaleńców tibi weźcie sobie) tibia mi się skończyła przy 1 stalkerze a raczej chwile przed wydaniem bo przed nim grałem w tes3.
Przepraszam za błędy w pisowni
Awatar użytkownika
solarze
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Lut 2009, 17:22
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nickname

Postprzez StalkerCiastek w 23 Lut 2009, 17:02

Może najpierw omówimy pochodzenie mojego innego nicka od którego się wział Stalker Ciastek :)?
GaleriaCiastek -> A więc dawno, dawno temu na odległym forum byłem dośc znanym osobnikiem. Ale dostałem bana. I chciałem powrocic, ale pod inną nazwą. A więc wpisywałem różne nicki ale każdy był zajęty. A więc wpisałem pierwszą lepszą głupotę - Galeria Ciastek a moim avatarem został... chomiczek :D. Okazało się, że i avatar i nick się przyjął.
StalkerCiastek -> pochodzi od Galerii Ciastek. Łatwo się domyślic czemu zamiast Galeria tutaj jest Stalker. Bo to forum o Stalkerze :). Narazie planuje jakby go tu przerobic mojego avatarowego chomiczka na bardziej "Stalkerowskie" klimaty :D.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Nickname

Postprzez Markus Grizzly w 24 Lut 2009, 22:06

Markus - od mojego imienia (Marek :D ), nie pisane przez "c", jak w angielskim, lecz przez "k" jak po niemiecku (chociaż nie pałam do Niemców miłością) lub po skandynawsku(uwielbiam :wink: ).

Grizzly - gdy ziewam albo krzyczę, to usta wykrzywiają mi się w charakterystyczny dla niedźwiedzia grizzly i innych drapieżników północy - wilków, rosomaków, niedźwiedzi brunatnych - sposób. :D

Myslę, że gdybym teraz dokonywał rejestracji na forum dałbym sobie Markus Wolverine, Markus Wolf, Markus Rosomak lub Markus Wilk :D .
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: Nickname

Postprzez Sleszu w 30 Mar 2009, 00:16

Cóż, ksywka Sleszu przylgnęła do mnie tak dawno, że nawet najstarsi Indianie nie pamiętają powodów...
A tak poważnie, że od urodzenia nie widziałem się z żadnym z przedstawicieli fachu fryzjerskiego, na dodatek mam włosy zlokowane lekko, to za łebka 7-8 letniego wołali mnie Slash, po Slashu z Gunsów :P. I tak zostało, z lekką zmianą samego pisma, jak widać :P Pozdrawiam.
"Nie wchodzi się dwa razy w tę samą anomalię"
Awatar użytkownika
Sleszu
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 27 Mar 2009, 03:13
Ostatnio był: 30 Lip 2022, 02:46
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Nickname

Postprzez xxKoMiSxx w 30 Mar 2009, 14:24

xxKoMiSxx - od nazwiska - w szkole wołają mnie Komis, jednak komis to może być samochodowy i komórkowy, na dodatek zazwyczaj było zajęte [w internecie]. Więc dodałem xxxx i wyszło xxkomisxx, jednak tak jakoś słabo wyglądało. Więc postanowiłem to przerobić na xxKoMiSxx. I tak oto powstał mój nick ;)
xxKoMiSxx
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 17 Mar 2009, 21:11
Ostatnio był: 07 Lut 2017, 17:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości