Stalker Clear Sky -UPDATE-

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Stalker Clear Sky -UPDATE-

Postprzez abbu w 12 Lut 2009, 16:22

Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem posiadaczem polskiej wersji gry Stalker : Czyste Niebo.
Gdy w dniu premiery kupilem gre, mialem problemy z jej stabilnością oraz z duzą ilością bugów uniemożliwiających mi przyjemną grę.Mialem wtedy 1GB Ramu.Niedawno dokupilem kolejne 2GB.Jestem ciekaw czy błedy które pojawiały się na wcześniejszej konfiguracji PC bedą nadal występowac.
Moje pytanie brzmi:
Jaki jest teraz najnowszy patch wydany do stalkera który mogę uruchomic na posiadanej wersji?
Na którym patchu gra ma największą stabilnośc oraz najwiecej poprawionych błedów.
Szukalem na forum ale nie znalazlem dokladnie sprecyzowanej odpowiedzi.


Wielkie dzieki za pomoc :)
Pozdrawiam wszystkich ZONE maniaków :D

PS: Mam nadzieje ze 3gb ramu znacznie poprawią moją obecną ocenę Clear Sky i na dobre zagoszczę w Zonie :P

Abbu
Image
Awatar użytkownika
abbu
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 19:36
Ostatnio był: 31 Sie 2009, 10:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Stalker Clear Sky -UPDATE-

Postprzez MaciejanHK w 12 Lut 2009, 16:44

Chłopie, jeśli masz słaby procek lub kartę graficzną to nie wiem ile RAM-u możesz mieć a i tak gra będzie niestabilna.

---

Najnowszy patch to chyba 1.50.08 - a wiadomo - im nowszy tym lepszy :P
Tu kiedyś będzie wiersz o Stalkerach. Napisze go, jak będzie mi się nudzić.
Awatar użytkownika
MaciejanHK
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 07 Lip 2008, 22:02
Ostatnio był: 16 Maj 2009, 13:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości