Kordon, brak głownego zadania w pda

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kordon, brak głownego zadania w pda

Postprzez smiksza w 07 Lut 2009, 17:22

Witam

Wiem, że CS jest strasznie zabugowany ale mam jedno pytanie. Jestem w kordonie po przejsciu przez bagna i po odwiedzeniu sidorowicza, nie mam wyswietlaengo glownego zadania w pda (tego z walizką) Nie pokazuje sie ani strzałka ani nic. No cóż, kierujuąc sie wskazowkami z pda (bo rozmowy mam zapisane) dotarlem do bazy stalkerow, pogadalem z dowodcą i wiezniem, znowu z dowcdcą i na tym stanąłem, bo dowodca stalkerow kaze mi wybic jakichs 2 wojskowych ale nic nie wiem na temat ich lokalizacji (bo w pda nie mam zadania glownego). Dochodzimy do meritum: czy to bug czy tak ten wątek jest tak zrobiony ze sam mam wsio odszukać?

Gram na paczu 5.8 ( w kazdym razie najnowszym)
btw
Poprzedniego Stalkera przeszedlem 2 razy i ani razu mi sie powazny bug nie pojawil a tu...
Awatar użytkownika
smiksza
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 06 Lut 2009, 22:52
Ostatnio był: 13 Lut 2009, 22:15
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kordon, brak głownego zadania w pda

Postprzez Zola92 w 07 Lut 2009, 23:41

Z tego co pamiętam to zadanie sie akurat nie wyświetla. Musisz iść do starej fabryki ( w pobliżu gdzie walczyłeś z patrolem wojaków) a następnie do starego gospodarstwa ( w SoC była misja aby uwolnić Żwawego), poźniej wrcasz do Waleriana i gadasz z majorem a on Ci wskaże położenie walizeczki ;)
Zola92
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 19 Sty 2009, 23:39
Ostatnio był: 30 Maj 2009, 23:32
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Kordon, brak głownego zadania w pda

Postprzez Darius w 08 Lut 2009, 09:36

Sam miałem ten problem, wczytałem trochę wcześniejszego save'a i znowu poszłem do Walerinka i zadanie się wyświetliło.

Szłem łonkom, kfjaty pahły, wjater wjał... Pisz po polsku! -C17
Darius
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 04 Lut 2009, 20:09
Ostatnio był: 02 Maj 2022, 13:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Kordon, brak głownego zadania w pda

Postprzez smiksza w 08 Lut 2009, 20:00

Heh, wgrałem poprzedniego save pzred wejsciem do kordonu i dalej to samo. Mozecie mi podac dokladną lokalizację tych 2 wojskowych, podobno stoją przy jakiesjś windzie, tak gadał dowodca stalkerów.
Awatar użytkownika
smiksza
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 06 Lut 2009, 22:52
Ostatnio był: 13 Lut 2009, 22:15
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości