Brak stalkerów w labo w jantarze

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Brak stalkerów w labo w jantarze

Postprzez solarze w 07 Lut 2009, 20:17

Mam problem ponieważ w labo nie ma stalkerów są oni w okolicznych obozach ale nie przychodzą.
Zdarzyło się to gdy nie miałem ammo do givery i poszłem do agro kupić w czsię kiedy już byłem przed przejściem była ta mała emisja (ta co robi żółte tło ekranu i nie zabija) przeszłem do argo i pojawiła mi się notka "broń labolatorium"
olałem ją i poszłem po ammo do powinności gdy doszłem do ich bazy pojawiło się "zadanie zostało anulowane".
Pomyślałem że stalkerzy wybili martwiaków ale dla pewności spojrzałem w pda i okazało się że suchar tylko żyje.
Poszłem nad jantar i wybiłem martwych myślałem że ludzie zaraz się odrodzą i przyjdą ale po 3 obronie bazy poszłem ciągnąć wontek główny i po jakimś czasie w labo zadomowiły się zombie.(poszłem do innego obozu i tam po paru emisjach zobaczyłem że w labo zrobiło się 5 grup zombi i za nic ich nie pozabijam bo nie mam karabinu snaj. a ten trs ulepszony na maxa wypluwa pestki za szybko.)

Wie ktoś jak "odtworzyć" stalkerów w bazie?
Przepraszam za błędy w pisowni
Awatar użytkownika
solarze
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Lut 2009, 17:22
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Brak stalkerów w labo w jantarze

Postprzez MaciejanHK w 07 Lut 2009, 20:38

Heh, ja bym spróbował Faction Commanderem, ale ty pewnie chcesz rozwiązanie bez modów, nie?
Tu kiedyś będzie wiersz o Stalkerach. Napisze go, jak będzie mi się nudzić.
Awatar użytkownika
MaciejanHK
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 07 Lip 2008, 22:02
Ostatnio był: 16 Maj 2009, 13:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Brak stalkerów w labo w jantarze

Postprzez Darth ReX w 07 Lut 2009, 20:39

No raczej nie bardzo z tym odtworzeniem, raczej już tu nie wrócą.
Po prostu idź z fabułą, jak dojdziesz do wyłączenia mózgozwęglacza nad Jantarem, to wówczas zombie przestaną się spawnować. To twoja jedyna szansa.
@down
No wiem, formalnie to urządzenie nie zostało nazwane "Mózgozwęglaczem" ale jest nim w istocie, na końcu SoC profesor mówi, że postawiono kilka urządzeń wytwarzających emisje psioniczne, więc urządzenie nad Jantarem i mózgozwęglacz w Czerwonym Lesie TO TAKIE SAMO URZĄDZENIE.
Jednak fakt, nie wyłączamy go.
Ostatnio edytowany przez Darth ReX 07 Lut 2009, 21:03, edytowano w sumie 3 razy
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 10:00
Kozaki: 224

Re: Brak stalkerów w labo w jantarze

Postprzez MaciejanHK w 07 Lut 2009, 20:45

SPOILER
WRÓĆ!
W CS Mózgozwęglacza się nie wyłącza. Ustrzeżmy się błędów rzeczowych! W CS Mózgozwęglacz nie występuje jako tako do wyłączenia. Owszem w Jantarze grupa stalkerów naprawia system chłodzący jakiegoś urządzenia które działa podobnie jak Mózgozwęglacz w Czerwonym Lesie(patrz SoC). Fabularnie nie możemy dogonić Strieloka, bo musielibyśmy iść przez Mózgozwęglacz, a nie mamy prototypu, który ma Strielok, idziemy więc przez Limańsk - zrozumiano?
Tu kiedyś będzie wiersz o Stalkerach. Napisze go, jak będzie mi się nudzić.
Awatar użytkownika
MaciejanHK
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 07 Lip 2008, 22:02
Ostatnio był: 16 Maj 2009, 13:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Brak stalkerów w labo w jantarze

Postprzez solarze w 07 Lut 2009, 20:46

mam mody różne ale to nie ich wina (dodałem je po tym bugu)spróbuję iść z fabułą ale będzie daleko do "sklepu"po plasterki .Jak dojdę do wyłącznika to morze się naprawi.(nie dodałem że mam ver. 1.5.04)
W takiej sytuacji idę dalej.

Edit:Aha to ja pójdę z fabułą dalej ale chyba nie ma żadnej ważnej misji w jantarze po tych dokómętach (dla których oddania mój pancerz się rozleci a broń będzie walić "powietrzem").W tej misji normalne jest że ci do których idę nie żyją?
Przepraszam za błędy w pisowni
Awatar użytkownika
solarze
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Lut 2009, 17:22
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości