FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 26 Sty 2009, 11:14

Dokładnie tak... Zauważyłem to już dawno temu - z resztą nie tylko ja.
Typowy foch... Szczerze mówiąc - nie dziwi mnie jego decyzja i to co powiedział.
A to ze względu na jego ostatnie akcje... Był to człowiek z pewnego rodzaju niedosytem cholernie dążący do absolutnej władzy. Sadził warny za choćby jeden mały błąd w czyimś poście, banował za byle głupstwo, czepiał się najmniejszych drobnostek nie rozumiejąc, że ktoś po prostu może mieć dysleksję lub najzwyczajniej nie mieć polskiego języka na kompie. Zdarza się, tłumaczyłem mu to przez dobrą godzinę i faktycznie - poprawił się, jednak powrócił ze zdwojoną siłą, do tego całkowicie poważnie ujął to, że nic nie przeszkodzi mu dojść do 1000 postów. Został podjudzany przez usera caleb59, że jest przez nas wykorzystywany. Jednak ja widzę to inaczej - Czaro miał zaje*iście zacną szybkość reakcji, wręcz żartobliwie można podejrzewać go o to, że jest botem. Ale ja nie o tym... Po prostu ma on pełno wolnego czasu, który wykorzystywał w ten właśnie sposób, jednak zostało to odebrane jako ułatwianie roboty reszcie, wykorzystywanie go przez nas. Przecież nie każdy ma możliwość cały dzień siedzieć na Forum i ze wzmożoną aktywnością czyhać na świeżo utworzone wątki, raczkujące posty. Ale stało jak się stało... Nie żałuję go bo to kim jest i do czego dążył jest typową megalomanią.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Reklamy Google

Re: By zapanował porządek

Postprzez Quinn w 26 Sty 2009, 11:50

Kwitując: wariatów ci u nas dostatek. ;)
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 26 Sty 2009, 11:59

Dlatego tego typu wariatów należy wyplenić niczym kiełkujący chwast.
Nie potrzebne nam problemy i konflikty, fałszywi członkowie dążący tylko i wyłącznie za wszelką cenę do bycia "kimś". I nie mówię tu tylko o Czarku i kwestii władzy.
Stosunek do innych, podszywanie się, szczucie bzdurami... I wiele innych.
Tak, tak - u nas znajdziesz wszystko... I to "wszystko" nawet da się wskazać palcem.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: By zapanował porządek

Postprzez KoweK w 26 Sty 2009, 13:01

A mogę wiedzieć, jakim cudem został on tak szybko globalnym moderatorem na forum? Zarejestrowany został we wrześniu 2008 roku, i na taką rangę dość szybko- i nie wiem czym- zasłużył.
A co do tych 1000 postów- zauważcie, że większości ostatnich postów potem zamykanych tematów nie edytował, tylko dodawał swoje :D Załóżmy z samym tekstem "zamykam". Więc licznik mu nieźle rósł ]:->
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 26 Sty 2009, 13:03

Poprosił o Moderatora po czym zostało mianowany właśnie Modem poprzez Quinna bo to chyba do niego walił z tą sprawą... Zapowiadał się świetnie, ale po czasie okazało się kim był.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: By zapanował porządek

Postprzez Czaro w 26 Sty 2009, 14:21

Cześć jeszcze raz. Jednak zmieniłem zdanie. Zostanę na tym forum tylko po to by nie dać wam spokoju :P. Nie żart. Caleb nie ma z tym nic wspólnego, więc wara od niego. Pragnę tylko powiedzieć, że nie chciałem dojśc do 1000 postów za wszelką cenę. Nie pragnąłem też władzy całkowitej. Gówno mnie obchodzi co sobie o mnie myślicie. Ja wiem kim jestem. Przykro mi tylko jak widzę jacy jesteście naprawdę. Wydawaliście się spoko ale jesteście typową sektą. Gdy ktoś z niej wyjdzie jest gnojowany niemiłosiernie. Quinn zrobił dla mnie zarazem najlepszą jak i najgorszą rzecz. Wspominam tylko tą lepszą. Szczerze mówiąc na tym forum chciałbym się nigdy nie pojawić. Teraz znajdziecie mnie tylko na clearsky.pl. Tutaj wstąpie czasem pododawać jakies mody. Chyba, że mnie zbanujecie :P. Szczerze to nie ma to dla mnie znaczenia. I nie, nie strzeliłem focha. Bycie na forum w ekipie mi nie odpowiada. To forum umiera i widzą to wszyscy. Nie chcę umrzeć razem z nim :). Na zakończenie - myślcie sobie co chcecie ja wiem kim jestem a Cristo nie wiem jakim prawem mówi coś o mnie skoro nie znamy się wogóle. Nie dałem mu tej satysfakcji poznania mego charakteru. Szczerze, starałem się by nikt go nie poznał. Odchodze z ekipy z podniesioną głową. Tylko tyle moge powiedzieć.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: By zapanował porządek

Postprzez kubala500 w 26 Sty 2009, 14:33

Witam, uważam jak Czaro niby kumple spoko sie gadało, a z drugiej strony jak odszedł to zaraz go skopaliście :( . Uważam, że był super moderatorem i pomagał ludzią, a nie nabijał posty bez sensu. Nawet niewiecie co straciliście. Że dużo warnów dawał i dbał o porządek na forum to źle:?: mi sie wydaje, że wręcz przeciwnie więc niewiem o co sie czepiacie. Po prsotu jak zaczynał pisać dużo postów to sie baliście się zanlazł się ktoś kto przerośnie was wszystkich (bez urazy). Możecie walnąć mi warna albo bana, bo mi to wisi tak samo jak Czaro odchodze. Żegnam.
Awatar użytkownika
kubala500
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Lis 2008, 23:41
Ostatnio był: 15 Lis 2009, 02:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: By zapanował porządek

Postprzez Crisu w 26 Sty 2009, 14:34

Powiedz... Czy warny za darmo to nie oznaka wyższości?
Banicja z byle powodu nie dawała Ci radości...?
Pragnienie rangi Administratora i oddalenie się po odmowie to nie dążenie do władzy?

Jacy jesteśmy na prawdę? Tacy jacy byliśmy. Spójrz lepiej na siebie.
Pomyśl jak traktowałeś Bogu ducha winnych użytkowników.
Jak byłeś odbierany, o czym wielu otwarcie napisało.

Za pojazd od sekty powinieneś z miejsca zgarnąć bana, ale nie będę zniżał się do Twojego powodu.
Mówisz, że turbosqel droczył się z Tobą i nie okazywał szacunku.
A tymczasem zważ na własnego posta. Czym jest...? No czym?

Wszystko co mówię o Tobie poparte jest prawem wolności słowa.
Uwierz, że wystarczy rozmowa na gadu i już wiesz kim jest dana osoba.
Nie będę dawać przykładów bo to co na GG - to na GG.

Odchodzisz z ekipy z podniesioną głową? Twoja sygnaturka wizualizuje zupełnie co innego.

* * * * *

I to by było na tyle.
Wątek zwie się "By zapanował porządek" - a tymczasem robi się burdel.
Wszystko zostało wyjaśnione. Opuściłeś Ekipę i kropka. Po jaki ch*j się rozwodzić na ten temat?
Tak więc... Fin.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: By zapanował porządek

Postprzez Czaro w 26 Sty 2009, 14:38

Moja sygnatura to pożegnanie z tymi którzy na to zasługują. Nie rozczulam się tam nad sobą. To forum to przeżytek tyle powiem. Wiedziałem o tym od dawna. I co ty pierdo*isz? Nie poznasz człowieka po rozmowie przez GG. Skąd wiesz, że gadasz z tą osobą? No skąd? To może być równie dobrze jej brat lub ktoś inny. Reszty nie skomentuje. Wreszcie przejrzałem na oczy. Jest tu parę osób które naprawdę lubie ale nie będę ich wymieniał (mam nadzieje, że się one nie obrażą). Poprostu szkoda życia na siedzenie tutaj. Bye

Już? Przeszło Ci? Koniec tematu! Nie będziemy powtarzać akcji z przeszłości. -C17
Ostatnio edytowany przez Czaro 25 Gru 2009, 22:30, edytowano w sumie 2 razy
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: By zapanował porządek

Postprzez KoweK w 26 Sty 2009, 14:42

Szczerze mówiąc ta ekipa, to nic w porównaniu ze wcześniejszą :P Kiedyś tutaj siedzieli sami fanatycy... a teraz w miarę porządni i sympatyczni ludzi ;) No i młodsi, to też trzeba przyznać. Ale to nie ma nic do rzeczy. Wybaczcie za offtop'a!
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: By zapanował porządek

Postprzez Soviet w 26 Sty 2009, 14:42

Proszę pamiętać, że na spotkanie sekty w tym tygodniu wciąż nie ma dziewicy. Liczę na pomoc w tej sprawie. Z innych ogłoszeń: w tym tygodniu naczelnym kapłanem jest Cristo, tym samym mamy wakat w roli Głównego Pomocnika Szatana. Dziękuje za uwagę.

Że co...? xDDD Buhahaha, umarłem. Ironia aż leje się ciurkiem. ^^ -C17
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: By zapanował porządek

Postprzez kubala500 w 26 Sty 2009, 14:46

Czaro skończył temat a wy jeszcze ciągniecie, starczy chyba nie :?: powiedziliście co o nim myslicie i wystarczajaco go zkopaliście. Soviet nie jesteś śmieszny.

Zauważ, że wszyscy napisali swoje posty w równym momencie. Stąd ta debata. Ale już basta. -C17
Awatar użytkownika
kubala500
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Lis 2008, 23:41
Ostatnio był: 15 Lis 2009, 02:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości