Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: FALLOUT 3

Postprzez maciekt w 12 Gru 2008, 19:42

.
Ostatnio edytowany przez maciekt 14 Lip 2019, 22:21, edytowano w sumie 2 razy
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 13 Mar 2024, 19:42
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: FALLOUT 3

Postprzez Quinn w 12 Gru 2008, 19:54

Donciu, Ty i Saga Fallout? ; >

Quinn, do cholery. Mówiłem Ci coś już na temat spamu. -C17
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: FALLOUT 3

Postprzez KoweK w 18 Gru 2008, 10:47

Ja gram już jakiś czas i powiem, że gra mnie miło zaskoczyło. Szczerze mówiąc myślałem, że gra będzie profanacją serii a tutaj... Hm, naprawdę świetnie wyszło! Gra ma niesamowity klimat, wkurza mnie tylko to, że czasami przez krętoszczury nie raz podskakiwałem przed monitorem (zwykle na pustkowiach jest cicho, a tutaj nagle coś wyskakuje przed ekranem z dziwnym odgłosem ataku o_O). Gram na poziomie normalnym i gra zbyt dużych problemów nie stwarza. Właśnie dotarłem do Bractwa Stali ;) Trzeba dalej męczyć tego fallouta do końca tak jak pozostałe.

Grafika? Ogromny plus. Dla tych, którzy mają mocne komputery i F3 chodzi na ultra high bez problemu polecam pobranie ulepszonych tekstur (dodatkowo ten "mod" dodaje opisy [po angielsku ale to zawsze coś] do przedmiotów!). Gra z tym modem wygląda naprawdę jeszcze lepiej :)
Dźwięk? Genialny, oprócz muzyki. Ale pobieram modzik zamieniający muzykę na tą z f1 i f2.

Jakby ktoś chciał, podaje link do lepszych tekstur ;)
Fallout 3 High Definition Texture Pack
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FALLOUT 3

Postprzez hunter w 23 Gru 2008, 00:01

a podobno Fallout 3 jest bardziej zabugowany niz gothic 3 :/:/, ale z drugiej strony wygląda obiecująco :) Się zobaczy
"Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym. "
Awatar użytkownika
hunter
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Paź 2008, 23:00
Ostatnio był: 19 Mar 2009, 21:23
Miejscowość: Al.WalecznychRosjan 12/98 Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: FALLOUT 3

Postprzez KoweK w 23 Gru 2008, 12:13

hunter napisał(a):a podobno Fallout 3 jest bardziej zabugowany niz gothic 3 :/:/, ale z drugiej strony wygląda obiecująco :) Się zobaczy

Bardziej zabugowany od G3? O_O
Szczerze mówiąc, grałem 18h, ukończyłem tego f3 i nie zauważyłem zbytnio przeszkadzających bugów, optymalizacja też dobra, bo chodzi płynniutko na ultra, w porównaniu do g3, który ledwo mi chodził na średnich, i bardzo często mnie wywalało do windy(Where is the guru? haha).
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FALLOUT 3

Postprzez Przemek77 w 15 Sty 2009, 12:05

Nigdy fanem Falloutów nie byłem, czego nie ukrywam. A jednak F3 jakoś mnie potrafił zaciekawić swoim klimatem, że choć gry jeszcze nie ukończyłem to na pewno to uczynię (na razie delektuję się nią zwiedzając świat i robiąc poboczne questy). Bethesda zrobiła kawał dobrej roboty, fakt, że czasami wydaje się, że gramy w "Obliviona z karabinami" ale to pewnie tylko dlatego, że silnik jest ten sam.
Nawet... zainstalowałem sobie F1 - i już nieco inaczej na ta grę patrząc - przeszedłem ją w parę dni. F2 już mnie osłabiło, ale pewnie jeszcze do niej wrócę.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: FALLOUT 3

Postprzez BelegPz w 25 Sty 2009, 21:04

Moim skromnym zdaniem Fallout 3 wypada dobrze. Od strony graficznej Fallout 3 jest świetny co do tego nie mam zastrzeżeń. Fabuła potrafi wciągnąć jednak początek denerwuje natomiast później miodzio :D nie ukrywam , że po jednym wydarzeniu seryjnie się wkurzyłem i od tamtej pory eksterminacja enklawy stała się prawie najważniejsza.
Jedyne czego mi brakuje to "dzikusy" (nie spotkałem żadnego) w poprzednich odsłonach Fallouta dialogi z nimi były zabawne np Nanuk z Fallout Tactics. Radio które informuje nas co słychać w "postapokalipti" jest bardzo klimatyczne i nie zaprzeczam temu iż mam je prawie cały czas włączone. Ruiny Waszyngtonu D.C na początku wydawały się zaje***** później przyprawiają o ból głowy z tego powodu ,że większość z nich stanowi labirynt i eksploracja poszczególnych budynków jest niewykonalna ,jedyną drogą pozostaje metro.
Image
Awatar użytkownika
BelegPz
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 01 Sie 2007, 17:11
Ostatnio był: 03 Paź 2010, 13:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: FALLOUT 3

Postprzez Przemek77 w 26 Sty 2009, 12:26

Kolega wspomniał o rozgłośniach radiowych - faktycznie nadają niezły klimat. Radio Enklawy z drętwa ,"bogoojczyźnianą" gadka (takie swojskie, zupełnie jakbym "kaczorynki" słuchał - gdzieś tam nawet pada "oczywista oczywistość" i kilka innych mądrosci "kartofla") czy ThreeDog z luzackimi tekstami i muzyką (w polskiej wersji 3Dog przemawia głosem Krzyska Skiby z Big Cyca).
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: FALLOUT 3

Postprzez EFO w 19 Mar 2009, 19:50

Nigdy nie byłem fanem serii FallOut. Kupiłem tą grę licząc na postapokaliptyczny klimat na takiego Stalkera 200 lat później. Gra graficznie prezentuje się świetnie choć kiedy wyszedłem pierwszy raz z krypty poczułem się jak bym grał w TES4: Oblivion. Po nudnym początku kiedy już zaczynało się coś dziać postanowiłem wykonać kilka zadań z głównego wątku co było moim największym błędem. Wszedłem do tunelu metra tak jak mnie mapa prowadziła licząc na tłum przeciwników jak w Hellgate London. Długo błądziłem nie mogąc odnaleźć właściwej drogi, no i poza kilkoma karaluchami i zombiakami, które można policzyć na palcach jednej ręki nie znalazłem nic. Jedyne co mnie skłoniło do kontynuowania dalszej gry to fabuła. Pod tym względem gra jest rewelacyjna, ale jak ktoś liczył na ostrą rozwałkę to może się przeliczyć zwłaszcza na początku gry, później jest już lepiej. Jak powiedziałem na wstępie nie byłem fanem serii FallOut i po trzeciej odsłonie raczej nim nie zostanę choć nie wykluczam że gdy pokaże się jakaś kontynuacja to się nie skusze. Na koniec mały bonus ostatni kod to 21.6 ale jak ktoś grał uważnie to sam do tego dojdzie bez problemów. Szkoda tylko że po decyzji którą podjąłem na końcu nie dało się grać po zakończeniu głównego wątku...
EFO
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 27 Lut 2009, 16:38
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 19:04
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: FALLOUT 3

Postprzez Sleszu w 28 Mar 2009, 03:44

Ja, jako fan falloutów mam ZAJEBIŚ**E mieszane uczucia....z jednej strony wszystko fajnie, bajerancko, klimatycznie....jednak to nie to...:p. Taki tactics, dobra gra, jednak nie pasuje w 100 % do falloutów...może to wszystko, co mówi się negatywnie o F3 to przesada, ale jednak brak tego czegoś falloutowego....Nie zrozumcie mnie źle, nie żałuję wydania kasy na kolekcję, ale ..... właśnie, pozostaje ALE: p
"Nie wchodzi się dwa razy w tę samą anomalię"
Awatar użytkownika
Sleszu
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 27 Mar 2009, 03:13
Ostatnio był: 30 Lip 2022, 02:46
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: FALLOUT 3

Postprzez Złoty w 10 Kwi 2009, 09:08

F1- majstersztyk F2-naprawdę dobry BoS- ciekawe spojrzenie na fallout F3- ciekawostka wyłamująca się z całej serii.
Swoją drogą fajnie było pograć- grafika jest boska, ale z RPG zrobił się FPS.... Szkoda
Złoty
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 10 Kwi 2009, 08:29
Ostatnio był: 28 Kwi 2009, 08:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: FALLOUT 3

Postprzez EFO w 10 Kwi 2009, 13:44

Najgorszy jest brak free play po głównym wątku, przynajmniej ja tak miałem, ale mój bohater się poświecił. Poza tym gra daje bardzo mało swobody, lokacje są ograniczone i trzeba błądzić po tunelach metra gdzie nic się nie dzieje, a żeby zdobyć porządny pancerz to trzeba "iść z fabułą". Poza tym broni jest mało o przeważnie jest do du***.
EFO
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 27 Lut 2009, 16:38
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 19:04
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość