Czerwony las- znalezienie kompasu

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Czerwony las- znalezienie kompasu

Postprzez Ogorek69 w 17 Sty 2009, 19:13

Wykonuje wlasnie misje podana w temacie. Po zebraniu artefaktu zszedlem w kopalni na pietro nizej, po drabince. Pamietam, ze jakis fajny przedmiot tam jest. Przywitala mnie na dole ekipa Poltergeistow. Nie moge ich zabic, biegam, skacze, rzucam granaty, strzelam z czego sie da, a one dalej lataja.
Prosze o rade jak usmiercic tych panow.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Czerwony las- znalezienie kompasu

Postprzez Kuba w 17 Sty 2009, 19:22

Ja miałem podobny problem.

Waliłem z czego się dało i nic się nie działo. Po chwili do kopalni wpadła grupa Powinności i jeden z nich przeszedł przez te wyrwę w ścianie na dół i sam zaczął pruć w mutanty. Przyłączyłem się i po chwili oba Poltery padły. Jaki to ma ze sobą związek to nie wiem. Fakt że jak przez mgłę pamiętam pierwszy raz jak przechodziłem CS rozwaliłem Poltery bez problemu sam. Tak więc masło maślane. :wink:
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Czerwony las- znalezienie kompasu

Postprzez Czaro w 17 Sty 2009, 19:50

Może jakiś bug. Wczytaj poprzedniego save'a. Powinno pomóc :wink:.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Czerwony las- znalezienie kompasu

Postprzez Ogorek69 w 17 Sty 2009, 21:23

Nie jestem typowym noobem, który od tygodnia wie co to znaczy Stalker i spamuje ten dział.
Sava ładowalem kilka razy, nie schodzilem do końca po drabinie. Przybycie oddzialu powinności nic mi nie pomaga. Jeden żołnierz postrzela pare razy stojąc obok drabinki ( na górze oczywiscie ). Reszta groźnie patrzy na ściany i beczki. Tymczasem ja ginę, bo różne przedmioty rozwalają mi glowę. Pozwoliłem im sie pobawić tam troche, a samemu udalem się na wycieczke poza kopalnie, jednak nic to nie dalo.
Jakieś inne rady? Reinstall nie wchodzi w grę.

A czy używanie polskich znaków wchodzi w grę? - C16

Owszem wchodzi, ale wtedy pisanie postów zajmuje wieki. Aha i dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu C16

Jakie wieki, co Ty pieprzysz...?
Ja nie widzę by pisało się dłużej wciskając alt. To robi się automatycznie.
Polecam Ci to bo Twoje podejście do sprawy jest typowo chamskie. -C17
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Re: Czerwony las- znalezienie kompasu

Postprzez Kuba w 18 Sty 2009, 01:35

Inne rady ?

Zawsze możesz spróbować "na hurrraaa". Wbiegnij na dół prosto w ten zaułek gdzie po chwili powstanie artefakt, ładuj się apteczkami i przeciwpromiennymi a później licząc na łut szczęścia zgarnij artefakt i zwiewaj przed gniewem Polterów :wink:

No bo co tu jeszcze można poradzić ? :|
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Czerwony las- znalezienie kompasu

Postprzez Czaro w 18 Sty 2009, 01:37

Rajd na chama to zawsze dobre rozwiązanie :D. Uwielbiam je... Dobrze, wszystko ogarnięte.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości