To jest juz przesada

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

To jest juz przesada

Postprzez Powinnościowiec w 11 Lis 2008, 11:12

Czy ktoś z was wygrał kiedyś w wojnie frakcji?
To znaczy, czy zają bazę wroga i ten już się nie "odradzał" ?
Ja zająłem bazę Wolności i nawet jeden oddział Powinnosci wpadł do hangaru i tam stacjonował, ale gdy odszedłem od bazy na kilka kroków znowu pojawili się wolnościowcy w hangarze wujka jara, mimo że oddział Powinności stacjonował w ich bazie. Ja juz nie mam siły do tej gry...
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: To jest juz przesada

Postprzez Jey w 11 Lis 2008, 13:12

wojna frakcji ma trwac, ona nie ma sie skonczyc, a byc prowadzona. To jest jak walka dobra ze zlem, jest wieczna, bez konca.
Jey
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 11 Sie 2007, 23:15
Ostatnio był: 21 Gru 2008, 23:44
Kozaki: 0

Re: To jest juz przesada

Postprzez fifiasek15 w 11 Lis 2008, 13:14

Było już na forum. Frakcji nie da się kompletnie rozwalić. Co jakiś czas odradzają się w bazie w wielkich ilościach, rozwalają twoich i wysyłają ludzi na posterunki. Jest to dobre rozwiązanie bo po jednym rozwaleniu bazy można dalej prowadzić wojne a tak byłaby nuda.

To jest jak walka dobra ze zlem, jest wieczna, bez konca.


Ej no bez przesady :D
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: To jest juz przesada

Postprzez Vaniol w 11 Lis 2008, 14:01

W San Andreas mogłeś wybić konkurencyjne gangi do zera i miałeś spokój. Tutaj też tak powinno być, ale nie, bo przecież oni wyrastają spod ziemi.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: To jest juz przesada

Postprzez fifiasek15 w 11 Lis 2008, 14:09

Właściwie tak ale po wybiciu co potem? Koniec wojny idziemy dalej z fabułą i zachowujemy się tak jakbyśmy nigdy do nikogo nie dołączali?? A tak mamy cały czas z kimś na pieńku i musimy uważać.
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: To jest juz przesada

Postprzez Terry w 11 Lis 2008, 17:22

Dobrze by było, że po zniszczeniu jednej frakcji zabieramy się za drugą... Np. Jako bandyta zdobyłem neutralną bazę. Chcę opuścić Kordon i ruszyć na Agroprom, bo widziałem, że tam też są moi koledzy. Jestem już przy przejściu, gdy słyszę - "Bracia. Stalkerzy strasznie dokopali naszym chłopcom w Kordonie. Musimy tam wrócić i pokazać kto tam rządzi." Myślę - "co jest? W końcu jest tam cały oddział z "trs" (nie pamiętam jak to się nazywało w realu), a stalkerzy chodzą w samych kurtkach i z TOZ'ami. Wracam - moi celują w jeden z budynków i krzyczą. Otwieram drzwi i od razu dostaje serią z Vintoreza w twarz. W budynku siedzi armia niesamowitej wielkości (ledwo co się mieścili) w egzoszkieletach i niewielu w zwykłych kombinezonach... a tak fajnie by było, gdyby była dyplomacja... eh... A nawet Bazy Powinności zniszczyć nie mogę, bo żaden z moich kompanów nie ruszy dupska z byłej (bo już mojej) placówki Stalkerów z Agropromu...
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Re: To jest juz przesada

Postprzez bognar w 12 Sty 2009, 14:08

Mnie też to wpienia. Zdobyłem bazę wolności ekipa stacjonuje w bazie, CAŁA dolina mroku jest moja, wszystkich wybiłem nawet mutanty i co?? w knajpie pojawiła się ekipa. Patrze w PDA i w wojnach frakcji mam wszystko zaznaczone nawet że baza wolności zniszczona, a oni się dalej odradzają :/
Wpieniłem się i wyłączyłem gre :P
Nie ma możliwości żeby to wyłączyć to ich odradzanie się nonstop.
bognar
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 19 Wrz 2008, 11:49
Ostatnio był: 11 Gru 2011, 22:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0

Re: To jest juz przesada

Postprzez mathus92 w 12 Sty 2009, 15:55

Nie wiem po co ten odkop, ale jak już macie narzekać to coś wam wytłumaczę...

Po pierwsze: spróbujcie spojrzeć na to logicznie, zastanówcie się czemu wciąż odradzają się pokonane frakcje... Nic wam nie przychodzi do głowy? Ehh... Zwróćcie więc uwagę na to, że jeśli jakaś frakcja zostałaby zniszczona w Czystym Niebie, nie mogłaby się pojawić w Cieniu Czarnobyla. Już zaczyna coś tam świtać?

Po drugie: jak już ktoś wspomniał:
fifiasek15 napisał(a):...ale po wybiciu co potem? Koniec wojny idziemy dalej z fabułą i zachowujemy się tak jakbyśmy nigdy do nikogo nie dołączali?? A tak mamy cały czas z kimś na pieńku i musimy uważać.

Po trzecie: jak łatwo zauważyć, NPC-ty za bardzo nie kwapią się do zajmowania baz przeciwnych frakcji, więc żeby cały czas się coś działo, to my musimy walczyć...
Pozdrawiam,
Mathus92
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: To jest juz przesada

Postprzez Czaro w 12 Sty 2009, 16:44

Wojna frakcji to poprostu wielki shit :mad:. Można by wyłączyć to odradzania ale to musiał by zrobić naprawdę dobry modder. Bez przerabiania skryptów się nie obejdzie.

---

@Mathus92 ma rację. Skąd wzięły by się te frakcje w Shoc :?: To jest jednak dobry pomysł z tym odradzaniem lecz wnerwiający :).
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: To jest juz przesada

Postprzez qduaty w 27 Sty 2009, 08:54

Ja też zająłem Wolność, dostałem nagrodę, hehe, zabijam niedobitki, patrzę w PDA i oczom nie wierzę. W miarę zabijania wolnościowców, ich liczebność rośnie zamiast maleć. Stabilizuje się koło 180 i ni huhu.

Z drugiej strony, Bandytów wybiłem do nogi, było ich 0 (zero), a Samotnicy co chwila z dumą wykrzykiwali że nie będzie już łapówek i opłat za przejście i że trzeba zająć ich bazę.

Jest mod który to racjonalizuje. Nazywa się Faction Commander.
qduaty
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 15 Sty 2009, 00:49
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 03:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: -2

Re: To jest juz przesada

Postprzez MaciejanHK w 02 Lut 2009, 21:25

Ja mam Faction Commandera w połączeniu z innym modem (od respawnów) - rozwalam bazę Powinności dochodzę do ich generała. Walę z RP-74...1 magazynek...2 magazynek - no cholera co jest? No to RPG-7u...jedna...druga...trzecia i nic go nie rusza! No to inaczej wskoczyłem na dach bazy i zrobiłem hordę zombi(nie stalkerów, a zwykłych zombi) iiiiiiiii... generał jest niezniszczalny! D:

---

Tak czy inaczej Powinności nie da się zniszczyć - wojna frakcji będzie trwać...
Tu kiedyś będzie wiersz o Stalkerach. Napisze go, jak będzie mi się nudzić.
Awatar użytkownika
MaciejanHK
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 07 Lip 2008, 22:02
Ostatnio był: 16 Maj 2009, 13:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: To jest juz przesada

Postprzez Czechow w 05 Lut 2009, 10:26

Chwilunia, Ja mam zainstalowanego patcha 1.05.08 (czy jakoś tak) i jak Stalkerami zaatakowałem na Skład to Bandyci nie wrócili, a jak grałem na patchu 1.05.04 (chyba tak się pisze) to po wyjściu z składu, bandyci znów cieszyli się swoją bazą. Nie wiem to może jakiś bug? Ale wydaje mi się ze to też zależy od wersji. Takie jest moje zdanie, może być ono oczywiście błędne. Teraz atakuje na Powinność, jak zdobędę ich bazę, to napisze tutaj posta czy też wracają.
Image
Czechow
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 19 Lis 2008, 16:07
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 09:28
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości