Problem z misją w Czerwonym Lesie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z misją w Czerwonym Lesie

Postprzez errol w 09 Sty 2009, 11:06

Witam.
Mój problem w Czystym Niebie polega na tym, że wszedłem do Czerwonego Lasu i znalazłem to PDA z miejscem położenia chaty Lesnika lub anomalii. Nie wiem dokładnie, bo tam nie dotarłem. Nie mogę wejść do Magazynów Wojskowych bo brama jest zamknięta zarówno na Wysypisku jak i w Czerwonym Lesie. Nie wiem jak się dostać do tego miejsca. Przyjąłem się do Powinności, ale to nic nie dało, mimo iż są zieloni na mojej mapie. Nie mogę wejść. Co mam zrobić? Nie chcę należeć do ŻADNEJ frakcji, a jak już coś - to do Wolności.
Mam oryginalną grę i patcha 1.5.07.
errol
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Sty 2009, 11:03
Ostatnio był: 09 Sty 2009, 16:08
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją w Czerwonym Lesie

Postprzez Czaro w 09 Sty 2009, 15:14

errol napisał(a):Przyjąłem się do Powinności, ale to nic nie dało, mimo iż są zieloni na mojej mapie. Nie mogę wejść. Co mam zrobić?


To nie ma znaczenia.

errol napisał(a):Nie mogę wejść do Magazynów Wojskowych bo brama jest zamknięta zarówno na Wysypisku jak i w Czerwonym Lesie.


Gdy w PDA pojawi się zadanie "Odpowiedz na sygnał S.O.S." Idź do kompleksu leśno ? parkowego usytuowanego na wschód od miejsca, w którym się znajdujesz. We wskazanym na mapie miejscu znajdziesz leżące przy bramie trupy. Obszukaj zwłoki i zabierz PDA, które jeden z zabitych miał przy sobie. Teraz Twoim zadaniem będzie odnalezienie drogi do obszaru anomalii przestrzennej na wschodzie. Gdy dotrzesz do Maksa Króla pogadaj z nim. Zaproponuje Ci on robotę ? doprowadzenie jego oddziału w pobliże pola z artefaktami. Nie musisz się zgadzać, gdyż jest to zadanie poboczne, ale są kuszące powody dla których możesz rozważyć taką możliwość (sam sprawdź jakie :wink:). Z tego miejsca musisz zacząć się kierować na północno wschodnią cześć Czerwonego Lasu. Gdy dotrzesz do tunelu pełnego snorków i innych mutantów zabij je i nie dopuść, by Maks zginął. Za tunelem znajduje się duża otwarta przestrzeń - Wybiegnie z niej nibyolbrzym. Zabij go. Następnie kieruj się w wyznaczonym wcześniej kierunku. Gdy znajdziesz się w miejscu, gdzie ujrzysz w lesie uszkodzony radziecki czołg, znajdziesz i anomalię. Wystarczy w nią wskoczyć aby teleportować się przed dom Leśnika.

Oto cała filozofia dojścia do Leśnika :).
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Problem z misją w Czerwonym Lesie

Postprzez errol w 09 Sty 2009, 15:21

Dzięki bardzo :) Chodziłem po lesie i nie mogłem znaleźć żadnego przejścia, ale teraz na pewno się uda.
Pozdrawiam
errol
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Sty 2009, 11:03
Ostatnio był: 09 Sty 2009, 16:08
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości