LEGENDARY-mitologiczne stwory w akcji

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

LEGENDARY-mitologiczne stwory w akcji

Postprzez dorian w 29 Gru 2008, 23:44

Grę można kupić od niedawna, ale najpierw proponuję zagrać w demo, które można ściągnąć stąd:

LINK
http://programy.pcworld.pl/gry/programy/8392/Legendary.Demo.html

Gameplay z gry:
LINK
http://www.youtube.com/watch?v=BXRDI5jXIWM&feature=related

Jeśli lubicie takie klimaty to zdecydowanie polecam :wink:
Właśnie skończyłem grać, co prawda w demo, ale muszę przyznać, że jutro jadę do sklepu po tą grę :D
Ma niesamowity klimat i wartką akcję + rozwałka potworów typu minotaury, wilkołaki, harpie i nie tylko na maxa, do tego wspaniale dobrana muza podkreślająca akcję, a giwery mają niezły wykop. Co prawda samo demo to trochę mało, żeby się wypowiedzieć o grze, tak więc jeśli ktoś z Was już przeszedł całą to prosiłbym o opinię :D
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Reklamy Google

Re: LEGENDARY-mitologiczne stwory w akcji

Postprzez Vaniol w 30 Gru 2008, 00:35

Mam do sprzedania oryginała jak ktoś chce, funkel nówka nie śmigany, oryginalnie zapakowany. 50zł :D
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: LEGENDARY-mitologiczne stwory w akcji

Postprzez dorian w 05 Sty 2009, 09:17

W dużym skrócie :
Grę skończyłem i powiem tyle - dla mnie rewela :D
Jak już pisałem cały czas wartka akcja, nie można się tu nudzić, bo nie ma na to czasu, czyli jak ktoś lubi gnać przed siebie i nap&^%$dalać do wilkołaków + inne stwory, trochę zagadek i wrodzy żołnierze również (też potrafią rzucać granatami) to idealna gra się robi co by się odprężyć po ciężkim dniu :P
Poza tym do panów od Brothers In Arms HH : Legendary jedzie na tym samym silniku unreal engine3, do tego jeszcze podpicowanym mocno, więc grafa wygląda tutaj naprawdę świetnie ze wszystkimi bajerami i przez cały czas średnio około 100 fps i na całą grę to może ze 2 razy zwolniła do około 80 fps i to na krótko, więc tak się robi naprawdę dobrze zoptymalizowane gry, a nie, że tnie jak sk....yn ze 100 fps do 20 fps i grać się prawie nie da :mad:
Do tego oczywiście wspaniała, dynamiczna muzyka i potwierdzam, że giwery naprawdę mają power, aż chce się szczelać... :wink:
Czyli tą grę zdecydowanie polecam.
PS. Po FC2 i BIAHH to kolejna gierka z systemem AMBX, czyli popularny się ten bajer robi.
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: LEGENDARY-mitologiczne stwory w akcji

Postprzez KoweK w 11 Sty 2009, 00:29

Zagrałem i powiem, że żadna rewelacja. Grafika może być, ale szczerze mówiąc nie robi wielkiego wrażenia, czasami nawet odstrasza prostotą. Śmierdzi mi to konsolową prościzną :/ Nie spodobała mi się ta gra. W ogóle bronie nie mają mocy i są jakieś dziwne, tak samo poruszanie bohaterem jest jakieś dziwne. Łe... ja ogólnie nie polecam.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości