GTA

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: GTA IV - PC!

Postprzez Zari w 28 Gru 2008, 21:38

Mam takie pytanie: Co wam się najbardziej podoba w GTA 4?
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Reklamy Google

Re: GTA IV - PC!

Postprzez Czaro w 28 Gru 2008, 21:42

Kahitan napisał(a):Mam takie pytanie: Co wam się najbardziej podoba w GTA 4?

Mi najbardziej podoba się to, że wszystko jest takie realistyczne. Walniesz w budynek przy dużej prędkości to wypadasz przez przednią szybę, uderzysz w coś prawym bokiem samochodu to uszkodzony jest tylko prawy. Wspaniałe są te efekty :!: Uwielbiam także ścigać się z policją i kraść samochody :D.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: GTA IV - PC!

Postprzez hunter w 28 Gru 2008, 21:49

A ja lubię obserwować ludzi. Ich zachowanie jest bardzo realistyczne. Mam pytanie, czy w GTA IV cywile mogą pływać?
"Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym. "
Awatar użytkownika
hunter
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Paź 2008, 23:00
Ostatnio był: 19 Mar 2009, 21:23
Miejscowość: Al.WalecznychRosjan 12/98 Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: GTA IV - PC!

Postprzez cmlPL w 28 Gru 2008, 21:55

Niektórzy napewno, bawiłem się w zrzucanie ludzi do wody i niektórzy pływali napewno ;d Pozatym fizyka i model jazdy są wspaniałe - boli tylko optymalizacja, chociaż tekst. medium, rend. highest i reszta 1,100,100,100 - płynność zadowalająca.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: GTA IV - PC!

Postprzez maciekt w 29 Gru 2008, 00:23

.
Ostatnio edytowany przez maciekt 14 Lip 2019, 22:21, edytowano w sumie 3 razy
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 13 Mar 2024, 19:42
Kozaki: 1

Re: GTA IV - PC!

Postprzez Stalk3r w 29 Gru 2008, 00:27

I pie*dolec Stalk3r też się wypowie. Gra przy pierwszym włączeniu zaskakuje grafiką, fizyką i blah blah, ale...
Gra pozwala na naprawdę wiele, zabawę w policjanta (która inaczej już wygląda... zresztą sami zobaczycie), jeżdżenie jako pasażer TAXI(rzecz jasna za opłatą). Telefon(!!!), po jakimś czasie dostajemy lepszy model (chyba o możliwościach nie muszę mówić? xD). Fizyka jest zajebi*ta, samo przejeżdżanie ludzi daje satysfakcje. Chcesz zabrać furę? OK, ale uważaj nawet w ostatniej chwili właściciel (właściwie były) może złapać się drzwi od samochodu i szorować jezdnię swoimi kopytkami(zresztą nawet my się możemy tak złapać w ostatniej chwili... nie jest to miłe). Dźwięk tez jest super, stacji radiowych jest naprawdęęęę dużżżżooo. Wystrzały z broni też się udały, które w poprzedniej części były dla mnie delikatnie mówiąc chu*owe. Tutaj zaskakują różne sytuacje, gonitwy glin za złodziejem, złośliwi kierowcy("ej zajedźmy temu kolesiowi drogę!"), kłótnie między przypadkowymi ludźmi. Jeszcze wiele bym wymieniał. Chcecie więcej? Zagrajcie! :D Bym zapomniał... grafika się kopie przeokropnie, miejscami textury zmieniają się w coś czarnego, ale tutaj zmiana rozdzielczości pomaga i wszystko gra. Dziwne spowolnienia, które nie zależą od ustawień.
Le Slavic Untermensch
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: GTA IV - PC!

Postprzez KoweK w 29 Gru 2008, 00:48

Gra do tego jest nieliniowa i to mi się podoba ;) I wielowątkowa, dwa zakończenia nawet, ot co! Niedawno ukończyłem i naprawdę jestem pod wrażeniem tego, co udało się dla R* zrobić choć paru rzeczy zabrakło, które były w SA:

-nie ma rozwoju postaci
-nie ma tuningu samochodów
-nie ma odrzutowca!

Ale faktycznie fizyka to miazga. Chociażby system zniszczeń samochodu- postawcie auto przy ścianie i ciężarówką je przygniatajcie do niej, efekt puszki murowany ;) Ragdoll genialny, ~2000 ludzi zabitych w statystykach świadczy o tym że chyba nie lubię przechodniów :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: GTA IV - PC!

Postprzez Freezen360 w 29 Gru 2008, 10:13

Gra jest po prostu świetna, grafika bardzo dobra i u mnie nie dopatrzyłem się błędów z teksturami. Fizyka jest rewelacyjna, dawno nie miałem takiej zabawy potrącając przechodniów (wiem że jestem zły ale "ale w końcu od tego są gry") :D Model zniszczeń też utrzymuje bardzo dobry poziom choć zdarzały mi się dziwne uszkodzenia bowiem często przód samochodu bywał kompletnie zgnieciony na placek a jechało się nim jak świeżym samochodem z parkingu :) Szkoda ze gra potrafi przywołać nas do rzeczywistości poprzez wywalenie do Windowsa choć mi się to zdarza nie w byle jakich momentach lecz gdy bawię się huśtawką która potrafi wystrzelić nas na kilka kilometrów w dal :D Ogólnie grze i tak daje 10/10 ponieważ jest to najlepsza gra w jaką grałem (a trochę ich było), nie przeszkadzają mi błędy w zniszczeniach pojazdów oraz wywalenia do pulpitu które jak już pisałem zdarzają mi się tylko wtedy gdy bawię się to morderczą huśtawką. Polecam również multiplayer, świetna zabawa szczególnie deatmatch na lotnisku!
Freezen360
Tropiciel

Posty: 254
Dołączenie: 08 Cze 2007, 16:08
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: GTA IV - PC!

Postprzez Zari w 29 Gru 2008, 10:30

Zastanawiam się kiedy wyjdzie spolszczenie do GTA 4?
Gdzieś słyszałem że spolszczenie od CDProjectu będzie za 2-3 miesiące a z drugiej strony że fani mają już przygotowane spolszczenie w 80%.

Ja narazie miałem tylko błąd że jeżeli się jedzie Hell Fury i on się przewróci to jak się na niego wejdzie to wystrzeliwuje nas w kosmos. Ale poza tym to gra jest dopracowana na ostatni guzik.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: GTA IV - PC!

Postprzez powinnosc w 31 Gru 2008, 12:05

Ja posiadam już GTAIV na PC i powiem tylko że jest zajefajny! :D

Kolejny głupi post. Ostrzegałem. Mogłeś to trochę rozwinąć. W nagrodę "prezencik". - C16
Jeżeli czujesz że latasz w powietrzu: to jest to, albo wódka, albo anomalia :)
Awatar użytkownika
powinnosc
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 17:40
Ostatnio był: 27 Gru 2009, 14:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: GTA IV - PC!

Postprzez Zari w 01 Sty 2009, 02:10

Mi się osobiście bardzo podoba opcja nakręcania własnych filmików. Przygotowuję małą produkcję która nie wiem ja się będzie nazywała. Za niedługo dam wam pierwszą nazwę a potem dam linka do pełnej wersji filmu.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: GTA IV - PC!

Postprzez KoweK w 01 Sty 2009, 17:10

Nagrywanie filmików jest naprawdę świetne, tylko powiedźcie mi dlaczego one tak niesamowicie długo się renderują?! :| U mnie na czterordzeniowym procesorze stworzenie 3/4 minuty filmu w rozdzielczości najniższej tam podanej (WEB) trwało to chyba z godzinę.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość