Problem po misji z kłem

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem po misji z kłem

Postprzez yozue w 10 Lis 2008, 11:46

Po wykonaniu misji dogoń kła (po zejściu do piwnicy w pchlim targu, co napada na mnie dwóch bandytów) i zapisaniu stanu gry po tym, mam problem z ponownym wczytanie save, pojawia się ekran loading i zatrzymuje się na KLIENT: Synchronizacja. Po przejściu do windowsa (ctrl+alt+del) ukazuje się komunikat ze plik xrEngine.exe przestał działac i windows go zamyka. Próbowałem od nowa zainstalowac grę, uruchamiałem po kolei z patchami od 1.5.04 do 1.5.07 i nic to nie dało. Ciekawe jest to że tylko na wysypisku występuje ten problem, gdy przejdę np. do kordonu, wszystko jest w porządku, mogę normalnie grać, zapisywać stan gry i ponownie go wczytać, ale gdy próbuje wrócić do wysypiska gra znów pada.

Jeśli mógł by Ktoś przetestować u siebie mojego save to proszę sciagać -> http://www.evendiary.com/savedgames.zip

ps. Jeśli to jest istotne używam moda na zwiększenie plecaka (999kg).
Awatar użytkownika
yozue
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 10 Lis 2008, 11:31
Ostatnio był: 13 Sie 2023, 17:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Reklamy Google

Re: Problem po misji z kłem

Postprzez Ropasiak w 10 Lis 2008, 12:05

I ten mod to zapewne główny problem! Lepiej najpierw przejdz grę bez modów/ kodów a potem używaj modów/ kodów. Odinsaluj moda i spróbuj.... UWAGA Istnieje ryzyko po de instalacji moda sejwy też mogą się nam zepsuć!
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Problem po misji z kłem

Postprzez yozue w 10 Lis 2008, 14:56

Niestety to nie jest wina moda, odinstalowałem go, wczytałem save z przed wejściem do piwnicy, pozbyłem się całego sprzętu jaki miałem, wykonałem misje, zrobiłem save i po próbie wczytania go, dalej to samo. Ma Ktoś jakiś pomysł ?
Awatar użytkownika
yozue
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 10 Lis 2008, 11:31
Ostatnio był: 13 Sie 2023, 17:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Re: Problem po misji z kłem

Postprzez Diakon4 w 27 Gru 2008, 13:26

Ja niestety mam podobnie jak wychodze z Krodonu na Wysypisko normalnie ładuje się druga mapka i po chwili już jestem na wysypisku, chwile postoje i gra wychodzi do windowsa. (gra oryginalna, gram bez modów) ma ktoś jakieś pomysły czego może to być wina ?
Gdybym mógł cofnąć się w czasie, napewno udałoby mi się zmienić bieg historii...
Awatar użytkownika
Diakon4
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 26 Gru 2008, 17:07
Ostatnio był: 15 Maj 2009, 20:48
Miejscowość: Chrząszczygrzeboszyce Powiat Łękołody
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Problem po misji z kłem

Postprzez Czaro w 27 Gru 2008, 13:40

Też kiedyś miałem taki problem. Mi pomogło zakupienie nowego zasilacza, bo na poprzednim grafika nie wyrabiała. Mogę jeszcze doradzić zainstalowanie tej modyfikacji. Może ona pomoże.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Problem po misji z kłem

Postprzez Diakon4 w 27 Gru 2008, 16:09

Niestety nie pomogło ale dzięki za chęć pomocy, cóż pozostaje grać bez Patchów :( ( bo żeby nie było, po zainstalowaniu Patchów od v1.5.04 do v1.5.07 ukazał się ten błąd )
Gdybym mógł cofnąć się w czasie, napewno udałoby mi się zmienić bieg historii...
Awatar użytkownika
Diakon4
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 26 Gru 2008, 17:07
Ostatnio był: 15 Maj 2009, 20:48
Miejscowość: Chrząszczygrzeboszyce Powiat Łękołody
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 31 gości