Problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów"

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów"

Postprzez popiol17 w 27 Gru 2008, 16:06

Jako że to mój pierwszy post, witam wszystkich serdecznie.

Mam problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów". Po Rozwaleniu kontrolera i zalaniu podziemi Agropromu usiłuję wykonać następne główne zadanie - niestety łażę od paru godzin po niezalanych obszarach podziemi i nie mogę tego nieszczęsnego schowka znaleźć. Przeszukałem główny korytarz prowadzący do wyjścia pomiędzy Agropromem i bazą Powinności, przeszukałem pomieszczenie w podziemiach, do którego wchodzi się po drabinie, a schowka nigdzie nie ma :( Jakieś sugestie, gdzie szukać?

Pozdrawiam!
popiol17
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Gru 2008, 15:51
Ostatnio był: 30 Gru 2008, 20:51
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów"

Postprzez Czaro w 27 Gru 2008, 16:09

Ten schowek znajdziesz wchodząc do wentylacji. Jest to na drodze na której jest mnóstwo kwasu. Są tam pudła. Wskocz na pudła, wejdź do środka wentylacji i po drabinie na góre. PDA jest za tablicą.

Pozdrawiam Czaro16
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów"

Postprzez popiol17 w 27 Gru 2008, 17:30

Hmmm, kwasu na tej drodze nie ma (tzn, jest na samym początku, na klatce schodowej, koło włazu którym wylazłem po zalaniu podziemi), ale włażę do pomieszczenie przez rurę wentylacji, po drabinie. W środku są drzwi (zamknięte), pusta wnęka, która na PDA jest zaznaczona na czerwono - po przedmiotach ani śladu...

Pozdrawiam!
popiol17
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Gru 2008, 15:51
Ostatnio był: 30 Gru 2008, 20:51
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów"

Postprzez Czaro w 27 Gru 2008, 17:35

Mówiłem
Czaro16 napisał(a):PDA jest za tablicą

Jak wejdziesz to po lewej stronie za drzwiami jest tablica. Za tablicą wnęka w ścianie a we wnęce leży PDA. Gdy je weźmiesz to wychodzisz wentylacją i... dalsze instrukcje dostaniesz od... (sam zobaczysz kogo :wink:)
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Problem z misją "odszukać schowek grupy stalkerów"

Postprzez popiol17 w 27 Gru 2008, 18:53

Ech, jak się nie ma w głowie to się ma w nogach... :) Dzięki, problem się rozwiązał :)

Pozdrawiam!
popiol17
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Gru 2008, 15:51
Ostatnio był: 30 Gru 2008, 20:51
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości