Niespodziewany koniec gry

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Niespodziewany koniec gry

Postprzez Picrosoft w 13 Gru 2008, 18:55

Witam,
mam problem.
Zaraz po misji u leśnika, gdy dostaniemy snajperkę, mamy iść do najemnika gadamy z nim on chce zebysmy poszli do bazy wojskowych, i sie pyta czy idziemy sami czy z "wolnoscią".Ja wybrałem opcje ze wsparciem wolnosci, pomimo ze jestem z powinności no i tu zaczynają sie schody. bo miałem iść zagadać z szefem wolności ale jak wiadomo skończylo sie to tak że szef wolności nie żył a mi znikła misja główna z pda.Nie wiem co robić, jak wracam do najemika to on sie pyta "i jak leci" (czy cos takiego) i jedyna moja opcja do odp. to "nie za bardzo" i na tym sie konczy rozmowa.
moze mi ktos powiedziec co mam zrobić?
z góry dzięki za odp.
Picrosoft
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Paź 2008, 15:36
Ostatnio był: 01 Wrz 2009, 18:54
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Niespodziewany koniec gry

Postprzez przemas478 w 14 Gru 2008, 00:57

Wcześniejszy zapis i wybrać opcję bez wsparcia, albo nowa gra.
Awatar użytkownika
przemas478
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 29 Sie 2008, 14:31
Ostatnio był: 07 Gru 2010, 17:50
Miejscowość: Chełmno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Niespodziewany koniec gry

Postprzez ESTCOBS w 23 Gru 2008, 22:08

Czasami mi także zdarzają się tego typu "bonusy"
Moja rada : Pomimo problemów spróbuj wykonać zadanie (idź, pierw strzelaj, później pytaj)
ESTCOBS
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 22 Gru 2008, 20:57
Ostatnio był: 02 Maj 2010, 00:32
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości